Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Belisek

Sacred

Polecane posty

Jestem na początku IV aktu, mam uwolnić jakąś księżną. Przebiłem się do zamku Shagury, przez portal dotarłem do komnaty z pentagramem na środku, rozwaliłem wszystkich magów i księżna się gdzieś teleportowała. Ja zostałem w piwnicy i nie wiem jak się z niej wydostać. W Shagurę walę ale nic się dzieje, na spiralne schody nie mogę wejść, co jakiś czas nad głową rozbłyskuje mi jakiś symbol. Co robić dalej :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kwizatz Haderah

human--> Na forach angielskich też zadawali to pytanie. Wynika z tego że autorzy planowali coś zrobić ale ostatecznie się wycofali z tego pomysłu (nikt nie wie jakiego) a pozostałością z tego pomysłu zostały właśnie kolorowe sloty. Może w następnych patchach czy dodatku wznowią ten "pomysł". Jak narazie kolory nie mają żadnego znaczenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś wie czemu w niektórych miejscach (np. w jaskini niedaleko zadania Ronin w 1 akcie) pojawiają się przeciwnicy z damage ~100??

Mam gladiatora na 12 poziomie i ciężko trochę sobie z nimi poradzić...

Mam wersję 1.6.6 PL (oryginał)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby zabic pana bardzo zlego maga jak juz powiedziano musisz miec ten symbol nad glowa... przyblize to troche - zeby go miec musisz wejsc w taka latajacca gwiazdke ... niektore chyba nawet leczyly..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kwizatz Haderah

Na dzień dzisiejszy w pełnej wersji Sacreda czaszki nie mają żadnego przeznaczenia. W wersji beta były one używane jako broń, ale zostały w finalnej wersji wycofane z tego statusu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wie ktoś jak sie można dostać na arene gladiatorów ??????Próbowałem na wszystkie sposoby i nie moge znaleźć żadnego wejścia :( Ma ktos jakąs rade ??help

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kwizatz Haderah

Na zrenę nie da się wejść. Jak grasz Gladiatorem to właśnie tam zaczynasz i.... powiedzmy po prostu że wysadasz kierownika z interesu :D, a więc arene możesz sobie zwiedzić tylko jako Gladiator i tylko na początku gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla czego do wersji polskiej nie ukazał się żaden patch?! ( Chyba że się ukazał, a ja jestem ślepy...) Na pudełku pisze, co prawda, 'płacisz tylko za grę", ale bez jaj. :wink: Gra jest bardzo zabomblowana, do wersji angielskiej ukazał się już szósty patch, ale to na polskim dystrybutorze nie robi chyba wrażenia. Jeśli ktoś wie gdzie znaleść polski patch, albo jak zainstalować angielski do wersji polskiej, proszę o cynk.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla czego do wersji polskiej nie ukazał się żaden patch?! ( Chyba że się ukazał, a ja jestem ślepy...) Na pudełku pisze, co prawda, 'płacisz tylko za grę", ale bez jaj. :wink: Gra jest bardzo zabomblowana, do wersji angielskiej ukazał się już szósty patch, ale to na polskim dystrybutorze nie robi chyba wrażenia. Jeśli ktoś wie gdzie znaleść polski patch, albo jak zainstalować angielski do wersji polskiej, proszę o cynk.

Oryginalny Sacred PL sprzedawany przez Cenegę ma najnowszego patcha "zamontowanego" od razu, jest to chyba wersja 1.6.6*. Nowszych na razie nie ma.

Uther:

Można poruszać się szybciej od konia - dają to bonusy w przedmiotach, można też zwiększyć tempo poruszania się przez ulepszanie umiejętności Opancerzenie (Armor). MOżesz też kupić lepszego konia (jeżeli masz odpowiednią umiejętność) i kupić mu siodło z bonusem do prędkości.

Jeżeli chodzi o areny gladiatorów, to można dostać się do innych aren - w nich można walczyć, daje to dosyć dużo exp. Jednym z takich miast jest Glomoor, a nazwy drugiego nie pamiętam:)

A tak w ogóle w polskiej wersji Sacreda rozmiar czcionki odpowiedzialnej za obrażenia, przedmioty itp. jest za mały - można go zmienić w pliku Settings.cfg i zmieniając wartość "FONT : 1, "PostAntiqua Roman", 13" na

"FONT : 1, "PostAntiqua Roman", 14" - gra się o wiele lepiej

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszedłem na pustynie ...Gram Mrocznym Elfem i niestety nie wiem co trzeba tam zrobić ..Chce ktoś ode mnie wody..Ale jej tam raczej nie widać :!:

Kawałek dalej na południe, na polu bitwy, leży butelka z wodą. Zabierz ją i przynieś rannemu żołnierzowi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszedłem na pustynie ...Gram Mrocznym Elfem i niestety nie wiem co trzeba tam zrobić ..Chce ktoś ode mnie wody..Ale jej tam raczej nie widać :!:

W niektórych wersjach jest bug i nie widać butelki z wodą. Należy wtedy otworzyć konsolę "~" i wpisać "water" lub "wasser" i wcisnąć "enter". Pojawia się butelka z woda i można skończyć quest. Ja nie miałem takich problemów, ale na innych forach to pytanie często się pojawiało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam z kolei taki problem (wersja angielska) - po chwili gry (2-5min) wywala mnie do windozy! i tak cały czas, prubowałem rużnymi postaciami i zawsze to samo (no niezupełnie - magiem mnie wywaliło po 10sek.). wie ktoś co z tym zrobić? Bo ja prubuje i nic :( .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bam beznadziejny problem! :/

Mialem maga na 14 lev. Znalazlem zlotego smoka i chcialem go pokonac ale zachiny nie moglem to wlaczylem kod na god. Po pokonaniu smoka exportowalem postac..... Pozniej jak chcialem zagrac w necie to moja postac ma stroj kroliczka !!! Jaka porazka!!! Czy ktos wie jak mozna pozbyc sie tego !!! PLS !!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kwizatz Haderah

Tia tego nie da się ominąć. Włącza się to automatycznie i nawet jak wyłączysz kod to twoja postać zostanie tym naznaczona na całe jej "elektroniczne życie" :D. Na multi podobno za cheatowanie trafia się na kurort dla orków z którego nie ma wyjścia...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A macie może link do patchy? Bo na str. producenta to nie ma (są do port royale tylko) a na str gry też nie ma (a tam pisze coś że bez patcha gra jest BARDZO niestabilna na Win98).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Demo Sacred z płytki CDA, nie działa! Nie wyświetla poprawnie grafiki. Chodzi o to że gdy uruchomie demko to w menu gry jest wyświetlona tylko woda (ta na dole), zaś całe tło jest czarne. Gdy porusze kursorem (który też jest źle wyświetlany) pojawiają się "kolorowe wielokąty". Prawie nic nie widać. I tak samo jest i wtedy gdy już się załaduje właściwa gra. Wgrałem nowe sterowniki i direct x. Nie pomogło. Moja karta to GeForce 3 Ti 200. Help!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...