Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Belisek

Sacred

Polecane posty

Przeglądając ostatnio różne strony o Sacred trafiłem na mapę rozmieszczenia smoków http://www.sacred.pl/images/galeria/7e718e...f2eb2d0c5f9.jpg

Wtedy okazało się, że jednego pominąłem. Chodzi o Draconis Mortis, który siedzi na małym jeziorku na wschód od Faeries Crossing. Problem w tym, że nie wiem jak się do gada dostać. Od północy jest urwisko, od wschodu i południa chodzę brzegiem, ale żadnego przejścia na środek rozlewiska nie znajduję. Ktoś wie którędy należy przejść? Ewentualnie, może ta mapa kłamie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli dobrze pamietam (a gralem lata temu), to na ta wysepke dostajesz sie jakims teleportem. Sek w tym, ze nie pamietam zbytnio jakim... Poszukam troche, moze znajde odpowiedz.

Edit

Crow's Rock Castle:

Draconis Mortis - right before the entrance to DeMordrey's room is a long narrow pathway that leads to a dungeon. Explore the NE corner of the dungeon to find a portal. The portal takes you to an island with the dragon Draconis Mortis. Take it on at level 20-25 or higher.

Wklejam w oryginale, bo nazw wlasnych nie pamietam.

A txt z polskiej strony sie troche rozni, ale chyba majac oba znajdziesz wlasciwe miejsce.

Draconis Mortis

Ten smok ma ciekawą lokalizację, do której można dostać sie tylko w jeden sposób. Będąc w Crowsrock Castle koło stajni przechodzimy przez furtkę i wchodzimy do jaskini. Tam mordujemy wszystkich napotkanych żołnierzy i wskakujemy do portalu. Po drugiej stronie jest nasz smoczek, gotowy do zabicia...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SaberHaker
Jeśli masz zainstalowany dodatek i postac masz na 35lvl mozesz to zrobic za pomoca "importuj postac" ak wejdziez do kampani podziemia

:roll: Możesz mieć 2lvl i zrobić import postaci

;p

W czasie gry ,naciśnij Esc i kliknij "Eksportuj" ,wybierz kamień ,zapisz ,wyjdź do menu ,kliknij Kampania Podziemi ,wciśnij "Importuj" ,wybierz postać i daj na Start ......

Ja w Singlu gram Magiem (Ognia) na 153lvl ....

Aha ,aby grać przez Neta ,trzeba ściągnąć łatkę 2.28 stąd >

http://sacred.pl/index.php?mod=download&cat=patch

I załatwić sobie CD-Keye ,dzwoniąc lub pisząc maila do Cenegi Poland

Poza tym są fajne edytory np. przenoszenie itemów z postaci na postać oraz ten ,którego ostatnio odnalazłem - szczegóły tutaj > http://forum.sacred.pl/viewtopic.php?t=1444

Kto gra na Necie ?? Ja gram na Open i na Closed SC

Pozdr.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w kampanii podziemia co jest ta misja z ciasteczkami dla tego Markiza to skad ja mam wziac te ciacha? bo niebieska ksiązeczka pokazuje sie wlaśnie na markizie, on mowi ze lubi słodycze i to wszystko, a ta córka dziekuje za dostarczenie ciastek jej matce a ja jeszcze nic nie zrobilam, zas jej matka gada tylko ze nia ma pomyslu na prezent. w skrócie: gdzie jest piekarz ?

:wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Shirayuki

Temat: Sacred Złota Edycja made by Cenega

Opis problemu: Postanowiliśmy ze znajomymi ze pogramy sobie w jakiegoś rpga przez internet a ze Diablo itp juz znamy na pamięć, wybraliśmy Sacred. Większość już go ma (pirata) ale mi się leniło ściągać (o zgrozo , to był błąd) poszedłem do empiku i wydałem 25 zl na Sacred Złota edycja (sacred PLUS i Podziemia).

1. Otóż okazało się ze jest juz max upachowana (tak sugerowała wersja gry w prawym rogu).... ale.... nie wiadomo czemu została okrojona o Multiplayer przez Internet ^^^ (#%$#%# cenege...).

2. Nic to, zainstalowaliśmy sobie hamachi... żeby sobie po tak zwanym "lanie" (hehe vpn) pograć. Taaa... fajnie by było.... nie można nawet postawić serwera. Na ekranie pokazuje się magiczny (idiotyczny zarazem) napis: " Serwer Gry: Wstał i działa"..... g-prawda.... nie działa. <dodam: wersja piracka, GB działa bez problemu, i o zgrozo jest opcja Internet-Multiplayer>

3. Nie byłbym sobą gdybym nie sprawdził, wiec ściągnąłem pachaPL najnowszego z oficjalnej strony (2.28.... czyli teoretycznie taka wersja jaka mam). O dziwo zainstalował się bez problemu i... Hurra jest opcja Otwarty i zamknięty internet. (lan nadal nie działa.... sprawdziłem: zainstalowałem sacred plus w wersji GB pirat, tam lan działa..... co pozostawię bez komentarza.)

4. Szczęśliwy poklikałem sobie w opcje Otwarty i zamknięty internet multiplayer. Na klikaniu się skończyło bo do założenia konta potrzeba cd-key z underworlda albo\i zwykłego sacreda. Oczywiście jedyny kod jaki znalazłem to idiotyczny kodzik rejestracyjny na stronkę cenegi żeby jakieś tam punkciki załapać i pooglądać okładkę zakupionej gry (zarejestrowałem się nawet bo miałem nadzieje ze chociaż tam jakiś cd-key zobaczę.) Ani w\na instrukcji ani w\na płycie, pudelku reklamowce empiku, foliowym opakowaniu NIE MA cd-keya (poza tym kluczem do cenega.pl/rejestracja).... i z tego co mi wiadomo nigdy go tam nie było... ( jak dobrze pamiętam to do KAŻDEJ kopii sacreda wydawca MUSI dołączyć cd-key, nawet jeżeli wyprodukowal instalator który go nie wymaga.... np po to by pograć w necie...)

Oni sobie jaja robią czy co do jasnej anielki??

Wnioski:

a) Omijajcie Cenege szeeeeeeeeerokim lukiem.

B) Kolejny... DobryBoPolski przykład wyższości piratów nad oryginalnymi 'polskimi' wersjami gier..... piraci zazwyczaj umieszczają potrzebne cd-key'e...

Jakies sugestie :>?

// Edited... zadzwonilem, opieprzylem, klucze dostalem..... YeY^ (pirat nie placilby za 10 min polaczenia miedzymiastowego =P)

Pomimo faktu, że kupiłeś grę, to jednak przyznałeś się do skorzystania z pirata. Tym samym zmuszasz mnie to wystawienia Ci ostrzeżenia, co też czynię.

[wies.niak]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze: Wysyłasz maila do Cenegi z proźbą o przyznanie kluczy .W treści maila wpisujesz kod rejestracyjny (ten z tyłu instrukcji)

Po drugie :instalujesz patcha 2.28 .

Po trzecie : Wpisujesz otrzymane klucze

Po czwarte : Grasz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ;) Postanowiłam odświeżyć półkę 'nieużywanych gier' i pograć sobie w "Sacred: Złota Edycja" z Super$ellera, jednak po próbie uruchomienia gry wyświetla mi się komunikat programu StarForce i prosi o podanie klucza. Chwilę po podaniu załączonego klucza do tego programu, wyświetla się komunikat "Nie można zidentyfikować płyty w napędzie. Umieśc w napędzie oryginalną płytę", co dziwi, ze względu na fakt, że jest oryginalna(komunikat wyskakuje przy każdej z 3 płyt). Nie mam żadnych programów do nagrywania ani wirtualnych dysków, mój komputer z pewnością spełnia wymagania gry. Włączanie/wyłaczanie dźwięku ani przełączanie innych opcji w konfiguracji również nie pomaga.

Jedyne, co mi przychodzi do głowy, to fakt, że gra może mieć problemy z uruchamianiem się na laptopie, jednak chciałabym się najpierw upewnić, czy to jest właśnie powód problemów.

Wiem, że gra powinna działać, ponieważ kiedyś już instalowałam ją na zwykłym komputerze i wszystko uruchamiało się bez najmniejszych problemów :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shirayuki - cdkey jest z tyłu instrukcji. jeśli go tam nie miałeś, to widocznie przypadkiem :P

niziołka - masz dwa wyjścia, właściwie trzy. napisać do cenegi maila z opisem problermu - prześlą ci kod, który musisz wpisać w starforce żeby zaczęło działać drugi sposób - pioszukaj tego kodu na stronie cenegi. trzeci, moim zdaniem najlepszy - ściągnij ze strony ascarona patch do sacreda gold. ten patch wyłącza starforce'a, umiożliwia grę przez internet. ogólnie gra też działa szybciej z tym patchem bez starforca (swoją drogą to ciekawe że dopóki miałem starforce na sacredzie to gra mi sie cieła na komputerze na którym wiedźmin i gothic 3 chodzą jak złoto)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drugi sposób - pioszukaj tego kodu na stronie cenegi.
Ten kod na stronie Cenegi nic nie zmienia ;)

A co do wysyłania do nich maila - wiem, że to czasem potrafi długo trwać, zanim odpowiedzą, więc wolałam najpierw zapytać tutaj - gdzie mam szansę na szybszą odpowiedź ;) Także póki co poszukam tego patcha ;)

Jak główny blaszak się zwolni, spróbuję też na nim zainstalować - jeśli się okaże, że to problem lapka, najwyżej tam będę musiała przerzucić się z graniem ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam problem z Sacredem. A konkretnie z dodatkiem Podziemia.

Jakieś 2 lata temu kupiłem sobie Sacred Plus z serii Kolekcja Klasyki. Wszystko było z nia cacy, wbiłem sobie gladiatorkiem 96 lvl, zdążyłem pograć trochę w necie i ogólnie był git. Jednak jakiś czas później zobaczyłem Sacred Podziemia z tej samej serii. Nabyłem tę grę drogą kupna i chciałem pograć przez internet. Po początkowych problemach z patchem do SP, który "odblokowuje" grę przez neta chciałem się zalogować na moje stare konto z Sacred Plus. Niestety, nie udało mi się, a żeby założyć nowe konto, musiałem podać klucz rejestracyjny z Sacred Plus i z Sacred Podziemia. Najpierw wpisałem poprawnie kod do Sacred Plus, a potem próbowałem znaleźć klucz do Sacred Podziemia w pudełku, w instrukcji, ale, niestety, moje próby były bezowocne. Dowiedziałem się też, że przez jakieś nieporozumienie/błąd czy inne jak-to-nazwać Cenega nie umieściła kluczy rejestracyjnych na pudełku Sacred Podziemia. Nigdzie w internecie go nie znalazłem, opisałem też mój problem na stronie cenega.pl ale i to nie dało rezultatu, bo nie doczekałem sie odpowiedzi.

Proszę Was o pomoc!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zozol

To bardzo dziwne, bo w pudełku z moim egzemplarzem dodatku, jest instrukcja do gry, a na ostatniej stronie naklejka z kluczem.

@Mój problem.

Wpierw uprzedzam, że grę instalowałem już na moim komputerze nie jeden raz i nigdy nie miałem żadnych problemów.

Otóż, instalacja "podstawki" i dodatku przebiegła bez zakłóceń. Uruchomiłem grę, ekrany startowe, plansza ładowania i pierwsze "ocb":

http://img6.imageshack.us/img6/8339/shot0000s.jpg

Nic to, przecież da się żyć, powiedziałem sobie. Włączyłem nową grę i kolejne, o wiele większe "ocb":

http://img519.imageshack.us/img519/5429/shot0002.jpg

http://img147.imageshack.us/img147/3637/shot0004.jpg

Pomimo tego, gra się bez problemów, tylko dwa razy zostałem poczęstowany wyłączeniem gry bez ostrzeżenia i powrotem na pulpit (ale to częsta przypadłość podczas grania w cokolwiek na XP - zresztą robię regularne save'y).

Jednak wolałbym się owej niedogodności pozbyć. Reinstalacja nic nie dała, grzebanie w ustawieniach programu też.

Zapoznaj się z zasadami wstawiania obrazków na forum - Pzkw

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...