Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

wies.niak

?Forumowicz miesiąca? - Zasady zabawy oraz Laureaci

Recommended Posts

?Forumowicz miesiąca? to plebiscyt-zabawa, który ma na celu promowanie użytkowników, którzy udzielają się na forum. Poza tym daje Wam możliwość wskazania innego użytkownika, którego chcecie za coś docenić. Plebiscyt jest prowadzony przez moderatorów, nie ma żadnego związku z redakcją, a nagrodami są wyłącznie zaszczyt i honor.

Plebiscyt jest organizowany w odstępach mniej więcej miesięcznych. Mniej więcej, gdyż przesunięcia o kilka dni mogą się zdarzyć z uwagi na dostosowanie terminu głosowania do dni, które uznamy za najlepsze dla was (np. weekend).

Etapy konkursu:

1 ? zbieranie nominacji ? przewidziany okres: 4 dni

Po otworzeniu przez moderatora tematu do zbierania nominacji użytkownicy w postach podają swoich kandydatów do nagrody (maksymalnie trzech) oraz uzasadnienie swojego wyboru. Zasada jest prosta: 1 user = 1 post. Następne posty tego samego użytkownika będą kasowane.

2 ? weryfikacja moderatorska ? przewidziany okres: jak najszybciej się da

Po zakończeniu zbierania nominacji moderatorzy wybiorą pięciu finalistów, na których będzie można głosować. Generalnie zasada jest taka, że do finału wchodzą osoby z największą ilością głosów jednak moderatorzy mają prawo usunięcia kandydatury np. z uwagi na naruszanie przez nominowanego regulaminu forum, podejrzenie o próbę oszustwa itp. Takie wykluczenie będzie uzasadniane podczas ogłaszania finalistów.

3 ? głosowanie ? przewidziany okres: 3 dni

Do głosowania zostanie stworzony nowy temat, w którym będzie oddawać się głosy poprzez napisania posta z nickiem faworyta (krótkie uzasadnienie mile widziane).

4 ? ogłoszenie wyników ? termin: jak najszybciej się da

Po zakończeniu głosowania moderatorzy podliczają głosy i ogłaszają zwycięzcę.

Tłumy biją brawa, publiczność szaleje.

Zasady nominowania:

1 ? podajemy kandydatury osób, które pozytywnie się wyróżniły w ostatnim miesiącu.

2 - maksymalnie można podać 3 kandydatury (może być mniej), wybór należy uzasadnić.

3 ? nie ma ściśle określonych kategorii nominacji. Nominować można zarówno za ciekawe posty, za udzielanie pomocy innym jak i za sprawne rozwiązywanie zagadek.

4 ? nominowanie osób zbanowanych lub aktualnie urlopowanych jest nieważne. Jeśli już po zgłoszeniu kandydatury osoba nominowana zostanie ukarana, jej kandydatura zostanie usunięta.

5 ? moderatorzy i redaktorzy nie mogą być nominowani

6 - osoby nominujące muszą posiadać przynajmniej 10 postów napisanych na forum. Wobec kandydatów do tytułu nie ma takiego wymagania.

Nagrody:

Nagrodą za wygranie plebiscytu jest przyznanie na miesiąc (do czasu rozstrzygnięcia kolejnego konkursu) specjalnego statusu ?Forumowicza Miesiąca?, co będzie uwidocznione w nazwie grupy pod awatarem. Poza tym nick zwycięzcy zostanie umieszczony w spisie zwycięzców w odpowiednim temacie.

Grupa "Forumowicz miesiąca" nie daje żadnych dodatkowych uprawnień lub przywilejów. Nie stanowi też parasola ochronnego w wypadku łamania zasad forum.

Link to comment
Share on other sites

Pierwszym laureatem naszego plebiscytu zostaje

Trymus

Niniejszym ogłaszam go Forumowiczem Września 2009 r.

Zasłużył sobie na to ciekawymi postami w ostatnim miesiącu oraz wiedzą o religiach i filozofii. Wiedzą swoją raczył podzielić się na forum i w ten sposób podwyższył poziom dyskusji w tych tematach.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...