Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

qwerton

Gry online w przegladarce (browserówki)

Polecane posty

Browserówki to takie typowe "klikacze" budujesz coś, czekasz 7 h i tyle masz grania na dzień. Plemiona itp. są nuddne nic się nie dzieje. Fajne jest zielone imperium i wolni farmerzy (ze wskazaniem na to pierwsze) Kiedyś grałem też w menelgame. Kiedyś w browserówki grałem nałogowo, a teraz troszeczkę mniej...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie najlepszą grą przeglądarkową jest wiedźmin versus, w tej grze przed bitwą ustawiamy ssekwencje walki,obrony,z wyższymi poziomami naszego wiedźmina, czarodziejki lub przerazy, bo tyle jest tu postaci możemy wykupywać za punkty talentu coraz to lepsze sekwencje ataku i obrony,sama walka nie wygląda tak jak np w bitefight,że tylko widzimy dane z walki.Walka odbywa sie tu normalnie(widać walczące postacie).Za oreny możemy kupować coraz lepsze miecze , amulety magiczne.Samych poziomów w Wiedźminie można zdobyć 30(na oko wydaje sie to byc mało ale wbicie do 30 lvl może okazać sie prawdziwym wyzwaniem).Gra bardzo fajna, polecam wszsystkim :smile: :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nigdy nie mogłem pojąć, co takiego fajnego jest w browserówkach. Jak zobaczyłem Plemiona, to powiedziałem sobie, że nawet nie tknę tego crapu dwumetrowym kijem. Jedyna gra na przeglądarkę, która jest warta mojej uwagi, to Pilsner strip.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie najlepszą grą przeglądarkową jest wiedźmin versus, w tej grze przed bitwą ustawiamy ssekwencje walki,obrony,z wyższymi poziomami naszego wiedźmina, czarodziejki lub przerazy, bo tyle jest tu postaci możemy wykupywać za punkty talentu coraz to lepsze sekwencje ataku i obrony,sama walka nie wygląda tak jak np w bitefight,że tylko widzimy dane z walki.Walka odbywa sie tu normalnie(widać walczące postacie).Za oreny możemy kupować coraz lepsze miecze , amulety magiczne.Samych poziomów w Wiedźminie można zdobyć 30(na oko wydaje sie to byc mało ale wbicie do 30 lvl może okazać sie prawdziwym wyzwaniem).Gra bardzo fajna, polecam wszsystkim :smile: :smile:

Tylko szkoda, że w tej grze idiota może wygrać z wielkim mistrzem. Szczęście w tej grze jest ogromnym czynnikiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie wiem czemu dlaczego Tanoth miałoby Cię zaciekawić ;P 2 kliki i do zobaczenia jutro :) Ale w końcu browserówki jak to dzisiaj się mówi nie mają tak dużych możliwości jak gry programowane, modelowane itp. na PC i inne platformy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.erepublik.com/pl

Gra polega na tworzeniu własnego bohatera w jednej z tytułowych republik (jest Polska) i prowadzenia go do bycia prezydentem kraju, założeniu własnej firmy itp. Czyli klasyczne od zera do bohatera. Jest dość monotonna (praca-trening-jedzenie itd.) więc po miesiącu przestałem grać i do tego jeszcze tłumaczenie polskie z użyciem translatora googla albo translator.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tą grę akurat mogę polecić z czystym sercem :) Nie nazywałbym postaci bohaterem, bo żadnych super mocy się tam nie ma, jednak odwzorowuje realność w bardzo dobrym stopniu choć prawie bez udziału grafiki, w końcu to browserówka. Możemy tam kupować czołgi, pistolety, karabiny i szkolić się w ich posługiwaniu na polu bitwy, które to akurat jako nieliczny element posiada niezłą grafę jak na grę via www. Na początku wydaje się trudna, ale proszę się tym nie zniechęcać, każdy musi przejść ten okres. Po kilku tygodniach gry znaczną większość elementów powinno się mieć opanowanych. Zachęcam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gahanova

Przyznam się, że grałam tylko w jedną grę przeglądarkową, a mianowicie w Wolnych Farmerów (no co? w mojej szkole był szał na tę grę :D). Ale szybko usunęłam konto, bo bardzo wkurza mnie to, że na każdym kroku trzeba wydawać realne pieniądze na różne bonusy (nie mówię tu konkretnie o WF, tylko tak ogólnie). Poprzestaję na grach, które są dodawane do CD-Action :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wedłóg mnie , wymiata Naruto Arena . Mnóstwo misji , postacie do odblokowania , klany itd. Świetne pvp i przemyslana rozgrywka. Akcja toczy sie w turach , każdy ma po 3 zawodników i trzeba tak komponować ataki aby przezyć :D polecam ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...