Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

qwerton

Gry online w przegladarce (browserówki)

Polecane posty

Hm, to mnie zdarzyło się zagrać w Arenę Albionu, jednak po 2-3 miesiącach znudziło mi się i przestałam tam zaglądać. A kiedy już po ileś tam trwającej przerwie jednak zajrzałam, to okazało się, że moja postać już nie żyje ^^ zdarzyło się też zagrać w Gladiatusa, ale to była czysta ciekawość, nie zamierzałam angażować się w tę grę. W kwietniu przyszła kolej na Plemiona, ale również mi przeszło. I póki co hoduję kilka smoków w Nightwood (chociaż przyznam, że od lipca tam nie byłam ^^).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakie ja grałem? Hymm, chyba grałem w prawie wszystkie gry przeglądarkowe dostępne w języku polskim. Było ich naprawdę bardzo dużo. Nie przeczę, że w niektóre grałem w sposób "zobaczyłem, nie spodobało mi się, wyszedłem". Ale większość znam dość dobrze. Dla mnie najlepsze to Menelgame, Plemiona, Gladiatus, Warp Fire (gdyby się do tego bardziej przyłożyli naprawdę mogłoby wyjść coś fajnego...). Obecnie nie gram w nic, bo mi się nie chce, niestety prawda jest taka, że prawie każda gra przeglądarkowa dość szybko się nudzi i nie gra się w nią dłużej niż miesiąc, dwa, trzy. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The west

Faktycznie, o tym w swojej wypowiedzi nie wspomniałem. Gra warta polecenia, dobiłem w niej chyba do 21 poziomu i przestałem grać właściwie z jednego powodu - monotonność. Po pewnym czasie uświadamiasz sobie, że właściwie non stop robisz to samo (prawie to samo) i zaczyna to być nudne. Nie ma tu takiego zróżnicowania jak np. w Plemionach. Ale mimo tej wady gra i tak do polecenia. Nie żałuję czasu spędzonego przy niej. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie nie lubię browserówek - z reguły wymagają mnóstwo zaangażowania, nierzadko za nie zalogowanie się przynajmniej raz dziennie, dostaje się kary! Są dwie gry, które jednak lubię:

- Renesansowe Królestwa: Grałem jeszcze z rok temu, było całkiem fajnie, miałem trzeci poziom (w tej grze, w tamtym okresie, to było bardzo dużo). Taka gra w życie, jednak nie ma co porównywać z Simsami. Wspaniały klimat, tawerna, podróże (byłem kupcem :)). Naprawdę polecam! Ja przestałem grać, gdy zmieniono styl graficzny. Nowy, po prostu mi się nie podoba, a gra była czasochłonna, ostatecznie ją rzuciłem dopiero, gdy przez kolejne "jeszcze pięć minut" nie nauczyłem się do dość ważnego sprawdzianu, który na szczęście udało mi się jako-tako napisać ;)

Wyspiarze: Fajna, browserowa strategia. Ta nie wymaga już tak dużo czasu, przyjemnie mi się grało. W końcu mi się znudziła, mimo wszystko polecam.

#edycja

Zapomniałem o Wiedźmin: Duelmiail. Fajna gra, ale taka do wbicia 10 poziomu czarodziejką, piątego wiedźminem, i zapomnienia. Ładne animacje walki, ale szybko się niestety nudzi. Planowanie i przewidywanie ruchów przeciwnika to idiotyczny patent, bo nie ma co przewidywać - większość osób klika w co popadnie. Ja wypracowałem strategię, dzięki której prawie zawsze wygrywałem. I nie było to używanie samych silnych ataków!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś, całkiem niedawno miałem niezłą fazę na browserówki, ale ostatecznie mi przeszło. OGame - ktoś się uparł, żeby mnie złomować więc sobie darowałem; Plemiona - kilka razy mocniejszy koleś się na mnie rzucił; Hattrick - sam nie wiem do końca, ale przestałem wchodzić na stronę i straciłem drużynę; Urban Dead - brak zawartości end-game, zdobyłem maksymalny poziom oraz wszystkie umiejętności... nie mam co robić; Urban Rivals - karcianka, nuda...; Planetstorm & Warstorm - parcie na kasę w postaci rozbudowanego sklepu i ogólny pwning... Tak więc te doświadczenia sprawiły, że darowałem sobie granie online.

A, jest jeszcze Jam Legend, ale do tej może wrócę :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam że najlepszą browserówką jest ogame chociaż trzeba poświęcić na nią naprawdę dużo czasu bo nawet jak nie jesteś online musisz uważać żeby ktoś cię nie zjechał (wstawanie o 3 nad ranem żeby odebrać flotę z fsa) a poza tym ma naprawdę dobrze rozbudowane forum i można tam spotkać ciekawych ludzi(oczywiście są wyjątki ale większość jest spoko)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam DarkOrbit.Dużo fajnych klanów,jest trudna i ciężko sie wybic do elity,co uważam za spory plus.Gra jest silnie nastawiona na kooperowanie z innymi graczami (sami nic nie zdziałamy na PvP).Ogólnie gra w porządku,tylko trzeba grac z umiarem i uważac żeby sie nie uzależnic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich to mój pierwszy post.

Ja grałem w :

-Margonem-Świetna gra najbardziej przypadła mi do gustu.Walka turowa , dużo graczy warto zagrać

- Smoki Nightwood (dobrze nazwy nie pamiętam)-Karmisz smoki zaczynasz od jajka skończywszy na potężnym smoku

-Khan Wars-Gra podobna do Plemion budujesz swoje miasto

Grałem jeszcze w inne lecz dużo czasu przy nich nie spędziłem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie polecam managerzone.com jezeli ktos jest fanem pilki noznej :cool: gram w nia do dzisiaj co prawda z przerwami, bo zaczynalem w 2006 roku moja druzyna zbankrutowala po roku ale znow powrocilem i teraz trzymam sie w czolowce mojej ligi (6 div) dla wyjasnienia jest 9 lig. Polecam!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...