Skocz do zawartości
wies.niak

Przyjęliśmy nowego moderatora

Polecane posty

Dzięki wszystkim za gratulacje i naturalnie administracji forum (domyślam się, że przede wszystkim w osobie Czerwonego Pana Foldera) za przyznanie awansu.

Nareszcie
Ty tak na serio? Ledwo przywykłem do pomarańczowego koloru...
Tylko jakoś ten żółty kolor bardziej wam pasował biggrin_prosty.gif
No właśnie, pomarańczowego, żółty to ten tutaj -> smile_prosty.gif

Choć ten nowy, czerwony, też jest super

Może ogarniecie to co się tam wyprawia, bo yojec z Dirianem momentami nie wyrabiali
Muszę Cię rozczarować - chyba posiadam podobne poczucie estetyki do obu wymienionych Panów, bo w "Nie tylko gramy" nigdy mi jakoś wybitnie źle nie było.

Także chyba sam będziesz się musiał postarać o nieco zieleni pod nickiem, żeby wprowadzić odpowiedni Ordnung.

W poczet ekspertów od Sprzętu zostały dziś przyjęte dwie nowe osoby: webtom i Irenez.
Webtom i Irenez aktywnie udzielają się w dziale sprzętowym. Teraz po zmianie rangi, będą jeszcze bardziej pomocni. Za pół roku ktoś z nich zostanie moderatorem.
W którego z nas nie wierzyłeś? chytry_prosty.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obstawiałem również Ationxa
Borze zielony uchowaj!
A tak właściwie czemu nie? Jakby nie patrzeć zasługi ma całkiem spore (śmiem twierdzić, że nikt inny na forum nie pomógł tylu osobom zaoszczędzić 70 zł), a gdyby nie Dirian, to pewnie ciągle byłby najczęściej cytowanym użytkownikiem na forum.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...