Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Zator

Laptop TOSHIBA Satellite A500-132

Recommended Posts

Witam,

Planuje kupno laptopa i w oczy rzuciła mi się ta Toshiba

http://primakomp.pl/toshiba-sat-a500-132-p...hd4650-vhp.html

Chciałbym wiedzieć czy warto wydawać na nią tyle kasy. Laptop będzie używany do ?studiowania? tzn. programowania (idę na automatykę), gier, filmów itp. :D

Pytam bo jakoś nigdzie nie mogę znaleźć testów tego komputera :P

Link to comment
Share on other sites

Osobiście wydaje mi się że nie ma sensu. Za kilkaset złotych mniej możesz mieć naprawde świetnego paviliona DV5 lub DV6 o podobnych parametrach a dodatkowo w ich serwisie swiat-laptopow.pl miałbyś na niego 3 lata gwarancji. Możesz jeszcze przeszukać i porównać oferty ale ja tej toshiby raczej bym nie brał.

Link to comment
Share on other sites

Moim skromnym zdaniem, kupno tego laptopa trochę mija się z celem. Weź pod uwagę, komputery są przestarzałe już w momencie jak zjadą z taśmy produkcyjnej. Brutalne ale prawdziwe. Nie ma sensu kupowanie laptopa za 4 tys., bo za miesiąc będzie on wart kilkaset złotych mniej. Za połowę tej sumy możesz kupić np. fajnego HP Compaq 6715b http://www.swiat-laptopow.pl/go/_info/?use...313〈=pl . Parametrowo prezentuje się bardzo fajnie a kosztuje dużo mniej. Jestem pewien, że do "studiowania" :) się nada, a i za kupę kasy, która zostanie, trochę sobie "postudiujesz" :P.

Link to comment
Share on other sites  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...