Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Heklus

Talisman Online

Recommended Posts

Aktualnie nie gram, ale grałem. Szczerze mówiąc moge gre polecic :P Nie ma takiego dużego grindu, leveluje sie znośnie. Jest fajna opcja, dzięki której postać sama ci idzie do celu w trakcie wykonywania questu. Jako takiej nudy nie ma :)

Może kiedyś powróce do tej gierki ;p

Zaciekawiły mnie screeny i recenzje :) Zaczynam właśnie grać.

Niemożliwe, żeby nikt oprócz nas nie grał w Talismana. Trochę nas tu mało...

Edit : 1 dzień i 10 level :P

Gra bardzo dobra, dużo questów, zawsze jest, co robić :ok:

1,5 roku bez posta? A szkoda bo gra jest bardzo dobra i uzaleznia Zawsze jest jakis quest do zrobienia i jakis item do zdobycia Wazne, ze gra ma naprawde male wymagania sprzetowe przy niezlej grafice. Na serwerach jest sporo Polakow i praktycznie polskich gildi.

Poczatkujacym graczom polecam znalezienie mistrza (od 5 lvlu), to sie naprawde oplaca (chetnym sluze swoja osoba, pisac PM w grze, przez Post Officera)

Moja postac to kaos70, wizard 42 lvl, serwer Sun and Moon.

Zarejestrowac sie i pobrac klienta mozna tutaj: link

Polecam!

Nom zgadzam się gra uzależnia . Ja kiedyś grałem mam monka 45 lvl ale zostawiłem i grałem tamer bodajże teraz 40 lvl ale nie pamiętam bo od roku nie gram. Ale jeżeli zbierze się team to bardzo chętnie zacznę grać. Ja mam konto na light in darknes ale moge zagrać z kimś od nowa na innym servie jak coś to pisać mi na priva :)

Edit: Zacząłem grać ponownie obecnie monk 46 lvl gram na servie Light In Darknes, zapraszam na server :)

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...