Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

PolishPlayer

Rozwiązany: NFS Shift , Jaka Kierownica?

Recommended Posts

Witam. Ostatnio straciłem głowę dla gry Need For Speed: Shift... Niestety mam tylko klawiaturę a słyszałem że gra wymiata na kierownicy... A ponieważ nie chcę kupić kota w worku<tzn. sprzedawca zachwala że kierownica super a w domu sie okazuje że kiera nie łączy sie z grą> Dlatego mam pytanie:

Jaką kierownice polecacie do gry tak bardzo wyścigowej jak Shift <;-)>?

Z góry dziękuje...

Zależy jaką kwotą dysponujesz . Ze swojego doświadczenia mogę polecić Logitech Formula Force Ex , stosunek ceny do jakości 10/10 posłuży Ci dłuuuuugi czas . Jeśli masz więcej "funduszy" możesz sobie sprawić Logietch'a Momo Force'a + jest skrzynia biegów , a pewnie zależy Ci na jak największym realizmie . Odradzam natomiast produkty typu Apollo czy Media Tech za mniej niż 100 zł . Kierownice z "wibracjami" też lepiej sobie daruj , FF spisze się o wiele lepiej ...Jeśli chcesz kupić coś co posłuży Ci wiele lat musisz wyłożyć minimum 2 stówki ... Słyszałem że niektóre modele kierownic Trust'a są dobre , ale ile w tym prawdy ? Tego nie wiem. Myślę , że pomogłem , w nazwach kierownic zalinkowałem adres sklepu 3kropki.pl , tam kupisz je najtaniej ( jeśli chodzi o zakupy przez internet ) na dodatek szybka wysyłka i tani koszt transportu .

pozdrawiam .

Jak masz 300 zł to bierz Logitech Driving Force Pro.Ogólnie kierownice Logitecha są najlepsze na rynku.Jednak jeśli nie masz tyle kasy ewentualnie możesz sie zdecydować na jakiś model firmy Apollo.Są tańsze i nawet nie złe.

Molo22

Nie wiem z jakiego Apollo korzystałeś / bądź o jakim słyszałeś , ale te kierownice są no cóż ... beznadziejne ... Niskiej "jakości" tworzywa. No sory ale manetka zmiany biegów złamana po 4 dniach przy normalnym użytkowaniu , " bo tworzywo się zużyło " , czyli co jednorazówka ? Albo segment z pedałami , łamiący się pod naciskiem stopy ... Jeśli wybierzesz coś za te ~50 zł , to licz się z tym , że długo nie pojeździsz a tylko stracisz masę czasu i nerwów ... A jeśli na prawdę już chcesz coś w okolicach tej ceny to skłaniał bym się w stronę marki "Trust" .

Nie mówmy o G25/27 Bo kosztują około 1000zł<G25-Ceny allegro> a co do G27 to nie mam pojęcia ile kosztuje ale pewnie coś koło tego... Zdecyduje sie na dobrego Logitecha za 300zł... I tak kupie go dopiero w listopadzie więc Się nie śpieszę z tym... Temat do zamknięcia Dziękuję wszystkim...

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...