Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PolishPlayer

Rozwiązany: NFS Shift , Jaka Kierownica?

Polecane posty

Witam. Ostatnio straciłem głowę dla gry Need For Speed: Shift... Niestety mam tylko klawiaturę a słyszałem że gra wymiata na kierownicy... A ponieważ nie chcę kupić kota w worku<tzn. sprzedawca zachwala że kierownica super a w domu sie okazuje że kiera nie łączy sie z grą> Dlatego mam pytanie:

Jaką kierownice polecacie do gry tak bardzo wyścigowej jak Shift <;-)>?

Z góry dziękuje...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jaką kwotą dysponujesz . Ze swojego doświadczenia mogę polecić Logitech Formula Force Ex , stosunek ceny do jakości 10/10 posłuży Ci dłuuuuugi czas . Jeśli masz więcej "funduszy" możesz sobie sprawić Logietch'a Momo Force'a + jest skrzynia biegów , a pewnie zależy Ci na jak największym realizmie . Odradzam natomiast produkty typu Apollo czy Media Tech za mniej niż 100 zł . Kierownice z "wibracjami" też lepiej sobie daruj , FF spisze się o wiele lepiej ...Jeśli chcesz kupić coś co posłuży Ci wiele lat musisz wyłożyć minimum 2 stówki ... Słyszałem że niektóre modele kierownic Trust'a są dobre , ale ile w tym prawdy ? Tego nie wiem. Myślę , że pomogłem , w nazwach kierownic zalinkowałem adres sklepu 3kropki.pl , tam kupisz je najtaniej ( jeśli chodzi o zakupy przez internet ) na dodatek szybka wysyłka i tani koszt transportu .

pozdrawiam .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Molo22

Nie wiem z jakiego Apollo korzystałeś / bądź o jakim słyszałeś , ale te kierownice są no cóż ... beznadziejne ... Niskiej "jakości" tworzywa. No sory ale manetka zmiany biegów złamana po 4 dniach przy normalnym użytkowaniu , " bo tworzywo się zużyło " , czyli co jednorazówka ? Albo segment z pedałami , łamiący się pod naciskiem stopy ... Jeśli wybierzesz coś za te ~50 zł , to licz się z tym , że długo nie pojeździsz a tylko stracisz masę czasu i nerwów ... A jeśli na prawdę już chcesz coś w okolicach tej ceny to skłaniał bym się w stronę marki "Trust" .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówmy o G25/27 Bo kosztują około 1000zł<G25-Ceny allegro> a co do G27 to nie mam pojęcia ile kosztuje ale pewnie coś koło tego... Zdecyduje sie na dobrego Logitecha za 300zł... I tak kupie go dopiero w listopadzie więc Się nie śpieszę z tym... Temat do zamknięcia Dziękuję wszystkim...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...