Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest GTR

PC, monitor LCD, Windows XP oraz urządzenie wielofunkcyjne.

Recommended Posts

Mam do sprzedania w całości albo na części:

- AMD Athlon 64 bit 3000 + z oryginalnym radiatorem i wiatrakiem (50 zł.);

- MSI K8N Neo (oryginalne pudełko, sterowniki oraz instrukcja; 70 zł.);

- DDR 512 MB, 400 MHz, PC 3200 Elixir (30 zł.);

- zasilacz Megabajt model: MGB-350S ATX (30 zł.) lub wraz z obudową posiadającą napęd dyskietek FDD Megabajt TRO-343 Shark 50 zł.;

- WD Caviar 1600, bufor 8 MB, pojemność przed sformatowaniem 178860 MB [(wg AIDA 32)(100 zł.)];

- nagrywarka DVD Lite-On DVD +/- R // +/- RW (40 zł.);

- ATI Radeon 9550, 128 MB, 250/400 MHz, procesor graficzny RV350 - ten sam co Radeon 9600 i tak tę kartę wykrywają programy diagnostyczne np. AIDA 32, szerokość magistrali 64 bity oraz pasywne chłodzenie (instrukcja i sterowniki; 40 zł.);

- karta TV Leadtek Winfast TV2000 XP Expert (pudełko, instrukcja, sterowniki, pilot, antena FM i oryginalne programy, 50 zł.);

- monitor LCD Belinea z wbudowanymi głośnikami, 17 cali (pudełko wraz instrukcją 80 zł.);

- urządzenie wielofunkcyjne HP Deskjet F370 (pudełko, instrukcja, sterowniki plus trochę tuszu czarnego i oryginalny, choć pusty, kartridż "kolorowy"; 90 zł.).

Dorzucę oryginalnego Windowsa XP HE w bardzo atrakcyjnej cenie, jeżeli ktoś weźmie cały zestaw za zadowalającą mnie cenę.

Płytę główną, procesor i RAM chciałbym sprzedać w jednym zestawie (płyta + procek + RAM) lub w większym zestawie (np. płyta + procek + RAM + zasilacz), innej możliwości raczej nie ma, jeżeli chodzi o te części - procek, płyta i RAM. Ta reguła nie dotyczy zakupu innych części.

Zestaw jest ciągle używany. Przeważnie do Internetu i multimediów (zdjęcia, muzyka), sporadycznie do gier (ostatnio pogrywam w Jade Empire, które jest dołączone do CDA i na full detalach gra chodzi bez zarzutów).

Edycja: jestem pierwszym właścicielem, na wszystkie części posiadam faktury. Komputer nie był nigdy podkręcany, o czym może świadczyć stabilna praca zestawu.

Kontakt: przede wszystkim PW na forum, można również wysłać mi na PW nr GG lub adres email. Możliwość wystawienia zestawu/części na Allegro.pl.

Monitor jak rozumiem rozdzielczość 1280x1024? Okablowanie dodajesz? Łącze DVI czy D-SUB? Podeślij mi na PW zdjęcia monitorka.

Żadnych wypalonych pixeli czy innych wad nie ma?

Jakby co to byłbym zainteresowany kupnem poprzez Allegro :)

Kartą TV też byłbym w sumie zainteresowany - można liczyć na jakiś drobny rabacik przy kupnie obu? ;)

Nie piszę z tamtego kotna (GTR), ponieważ podczas zmiany adresu email ciągle występują błędy. Zresztą widać to po tym do jakiej grupy należy konto - Grupa: Poczekalnia.

Ponieważ nie mogę edytować pierszego postu, chciałem poinformować, iż ogłoszenie jest nieaktualne. Zestaw poszedł w całości :wink:

Pozdrawiam.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...