Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Molo22

Rozwiązany: NFS Shift, wyrzucanie do pulpitu

Polecane posty

Mam pewien problem z grą NFS Shit.Nowego NFS-a mam już od 2 dni.Gra orginalna zakupiona w Saturnie w Poznaniu w galerii Pestka.Przez pierwsze dwa dni grało się super.Dzisiaj rano podłaczyłem moją kierownicę Apollo Enzo.Grało się jeszzce lepiej.Potem pogrzebałem trochę w ustawieniach.Zmieniłem rozdzielcziść,poprawiłem jakosć grafiki.Po krótkiej sesyjce gry w Cs'a postanowiłem znów pograć w Shifta.Wszystko super gra sie włącza.Już mam startowac i gra sama wraca do pulpitu Windows.Pomyślałem,ze to może byc coś nie tak z kierownicą.Odłaczyłem ją,wyłączyłem grę,włączyłem znowu,jednak ciągle gra sama się wyłącza.Powtórzyłem to z 10 razy zmeniając ustawienia jednak to nic nie dało.

Jeśli ktoś moze pomóc to prosze pisać.Jak rozwiążę problem to dam znać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobnie , u mnie pomogło usunięcie pliku "graphicsconfig" z folderu NFS Shift z Moich Dokumentów . Stracisz przy tym ustawienia grafiki , ale przy ponownym odpaleniu gry plik "powróci na miejsce" . Wtedy nie zmieniaj ustawień grafiki z poziomu gry a edytując ten właśnie plik w notatniku. Nie powinno raczej sprawić Ci to większych problemów . Nie wiem na czym polega ten błąd , bo nie pierwszy raz się z tym spotykam , może naprawią to razem z patchem .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TheMichcio666 ma rację, ale nie całkowicie.

Reinstalka gry Ci nic nie da, więc nie rób tego. Nawet nie jest potrzebny Twój konfig. Zrób tak jak powiedział Michcio, czyli wywal plik odpowiedzialny za ustawienia grafiki. Też miałem ten problem.

Plik znajdziesz w "Moje Dokumenty" -> "NFS Shift" -> "graphicsconfig"

To ostatnie wywalasz i uruchamiasz ponownie grę. Opcje graficzne MOŻESZ zmienić, nic się nie popsuje, ale nie zmieniaj rozdzielczości. Zauważyłem, że tylko w jej przypadku gra się wykrzacza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"graphicsconfig"

To ostatnie wywalasz i uruchamiasz ponownie grę. Opcje graficzne MOŻESZ zmienić, nic się nie popsuje, ale nie zmieniaj rozdzielczości. Zauważyłem, że tylko w jej przypadku gra się wykrzacza.

mam ten sam błąd - usunięcie tego pliku, a następnie zmianę rozdzielczości w notatniku:P pomogło mi tylko w 1 wyścigu(a właściwie w teście), potem przejechałem kilka wyścigów i było ok.A dziś ponownie uruchamiam grę i znów wywala do pulpitu(wywalenie pliku co prawda pomaga, ale jak go edytuję na pożądaną rozdzielczość - znów pulpit widzę z błędem ;/

ma ktoś jakiś inny pomysł?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja teoria jest taka - dlaczego nie wszystkim działa, mimo zrobienia wszystkich kroków podanych i w tym temacie i w internecie:

Gra została zrobiona pod kartę graficzny firmy NVidia! Czyt. gracze posiadający kartę graficzną ATI Radeon niestety nie zagrają w tą gierkę przez cudeńko zwane 'PhysX'. Czekam, aż ktoś obali moją teorię - wtedy mogę się głowić dalej (czyt. np. zainstalować inny system niż WinXP SP3).

Co mam na myśli pisząc PhysX ? Ano większość graczy stwierdziła, że im zadziałała gra gdy tylko to zainstalowało. Bardzo mało osób podawało swoje specyfikacje techniczne - żadna osoba, która nadal ma ten problem nie przyznała się czy ma ATI Radeona.

Wszyscy piszą o pliku >> graphicsconfig << Ściema! ^2. Dlaczego? Argumentować nie będę, bo tylko pr0 gracze potwierdzą moje słowa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...