Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kronos

Problem z God of War I

Polecane posty

Dobra: Przy wejściu na balkon (na którym załączyła się scenka z wyrocznią) są 2 posągi. Jednego zabierasz i idziesz na taki wysunięty podest bez barierki. Zrzucasz z niego posąg. Bierzesz drugi i powtarzasz operację. Powinien byc jeden posąg na drugim. Bierzesz taki posąg i przystawiasz go do ściany koło nadbudówki na środku placu. Wskakujesz na nadbudówkę od wejścia, z niej na kolejną, potem na posąg i półke skalną.

P.S-Nim ustawisz jeden posąg na drugim, rozejrzyj sie po okolicy. W jednym miejscu są dwie skrzynie, które możesz dorwać, używając posągów jak kamyków w strumieniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki brylant, jeśli chodzi o skalną półkę ze skrzyniami, to już tam wlazłem przez przypadek, bo myślałem, że to tam trzeba iść :P

Myślę, że temat można zamknąć. Jak będę miał jeszcze jakieś problemy, to założę drugi temat ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nowy problem: Gdzie jest druga tarcza do drzwi w świątyni pandory? I do czego są znajdujące się tam drzwi z czaszką i jak je otworzyć skoro promień światła znika zanim tam dojde? BTW może ktoś zna linka do strony gdzie jest poradnik? Bo nigdzie nie mogę go znaleźć. (Byle nie po ang.) Z góry dzięks i sorry za 2 posty pod rząd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tak, na wiele później....To dopiero początek. A poradniki- wejdź na TwojąTubę (czyli YouTube) i wpisz "God of War walkthrough". Jest masa filmików z solucjami, aczkolwiek jest trudno znaleźć interesujące nas w danym momencie fragmenty. I napisz, czy to szukasz tarczy Zeusa, czy Hadesa. Jak pierwszej, to wróć na plac, znajdź schody na górę i dostań się do liny prowadzącej do podziemi. Jak drugą- patrz post wyżej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...