Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Propozycje nowych tematów

Polecane posty

A co powiecie na temat "Praca moderatora"?

Jeżeli ludzie (to także do Ciebie, Freeze*) nie włażą do "Dla początkujących" żeby poczytać czym się moderatorzy zajmują, to skąd pomysł, że na taki topic by weszli? Inna sprawa, że ja sobie nie wyobrażam, żeby w takim temacie mogło się znaleźc coś innego niż w "uwagach do moderatorów". A już nawet nie chcę zgadywać, o co ludzie by nas tam pytali...

* Gdybyś przeczytał "Dla początkujących" to wiedziałbyś jak zostać modem i nie proponowałbyś tego jako temat do dyskusji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ze w "dla początkujacych" jest napisane jak zostać modem, ale nie o to mi chodziło. Czytelnicy mogli by Was pytać o to, jak tka praca wygląda, ile godzin poświęcacie dziennie itd. Moim zdaniem taki temat, gdyby był porządnie pilnowany i regularnie usuwano by stastiarskie posty, mógłby wypalić. Czemu by nei wstawić czegoś takiego na parę dni na okres próbny? A i zauważ, że ja gdy zwracam się do moderatorów (w tym równierz do Cebie) piszę "Was" "Wy" itd. (t apropo tego "freeze")

Sorry, to literówka była, zaraz poprawię.

Ale wszystko o czym mówisz pasuje jak ulał do "Uwag do moderatorów". Tam możesz pytać modków o wszystko, ale jaka jest szansa, że uzyskasz odpowiedź, tego nie wiadomo :) - Sol

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HHH8ters juz tłumacze o co chodzi

a więc o to że pisalibyśmy tu śmieszne hostorie związane z 2 najinteligentniejszych grup w polsce a mianowicie SK8'si i DRESY no i można co napisać o różowych panienkach nie odbiegających od nich inteligencją :twisted:

A Ty do której grupy należysz? :roll: Mam dobry humor, i oficjalnego ostrzeżenia nie będzie, ale weź sobie do serca, że myślenie nie boli i jest zalecane przed wysłaniem posta - SolariS

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wznowienie starego tematu czyli "Jaką grę chciałbym w CDA cz.2"?

Stary temat był dobry, można było z innymi pogrzebać w necie i pomysleć co może być w CDA, chociaż niektórzy faktycznie przeginali.

Tylko jakby co to od nowa a nie dalej, bo w tych 100 stronach i tak nikt nie grzebie więc na ogół tylko się powielamy...

Nie ma mowy. temat został zamknięty nie bez powodu. - SolariS

No to wywalcie z forum ten dział, bo po co on jak jest zamknięty? Tylko zabiera miejsce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wznowienie starego tematu czyli "Jaką grę chciałbym w CDA cz.2"?

Stary temat był dobry, można było z innymi pogrzebać w necie i pomysleć co może być w CDA, chociaż niektórzy faktycznie przeginali.

Tylko jakby co to od nowa a nie dalej, bo w tych 100 stronach i tak nikt nie grzebie więc na ogół tylko się powielamy...

Głupoty gadasz. A teraz byście się nie powielali? Nie pisali bzdur? Wszyscy tak nagle zmądrzeli, że będą konkretne, umotywowane, a przede wszystkim SENSOWNE typy podawać? Wskrzeszenie najbardziej stasiarskiego tematu to jak dla mnie kiepski pomysł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys tych przemyslen bylo duzo wiecej, teraz niestety juz ich prawie nie ma :(. A szkoda, bo pamietam, ze sporo z nich bylo naprawde fajnych i dobrych. Zastanawiam sie tez, czy nie sprobowac samemu cos do tej rubryki napisac, zeby ja ozywic. Mam kilka pomyslow, ale poki co zachowam je dla siebie :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Murdoc - Kamil Skuza

Fakt. Smuggler. Masz rację. Ale to wynika z mojej niewiedzy bo czytam Was dopiero od niedawna (ostatni numer kupiłem w 2002 roku). A propos: co z moim tekstem o przemocy i brutalności w grach :?: Pozdrawiam :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem O GRACH INACZEJ nie powinno w niczym kolidować z działem PRZEMYŚLENIA. Mi osobiście bardzo brakuje comiesięcznej dawki dobrego felietonu na dobrym poziomie. JESTEM ZA PRZYWRÓCENIEM PRZEMYŚLEŃ do CDA. Panowie... pisać, pisać. Wy jesteście mądrzy i siedzicie w branży więc piszecie, a ja będę czytał. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sądze że ankitę na temat gry jaką czytelnicy widzieli by w cd-a nie było by złym pomysłem. Co miesiąc nowa ankieta.BAJKA!!! dowiedzielibyście się co czytelnicy i gracze oczekują od was i może w przyszłości lepiej traficie w ich gusta(moje takżę :D ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko: Kiedy będzie zapowiedź i przecieki 13/2004 CDA!?!

Czy zawsze przed nowym numerem musi znaleźć się ktoś, kto o to zapyta? Arghhhhh! Przecież to jest takie łatwe do wydedukowania. Numer XIII będzie w kioskach 3 grudnia... I sobie policz, analogicznie do wcześniejszych wydań. Colidor.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sądze że ankitę na temat gry jaką czytelnicy widzieli by w cd-a nie było by złym pomysłem. Co miesiąc nowa ankieta.BAJKA!!! dowiedzielibyście się co czytelnicy i gracze oczekują od was i może w przyszłości lepiej traficie w ich gusta(moje takżę :D ).

A wiesz, że to było przerabiane nie raz? Niemożiwe do wykonania. Po pierwsze, redakcja nie może podać tytułów, z których czytelnicy by wybierali. Wiem, wiem, powiesz w takim razie, że bez tytułów. I wtedy dopiero sięz robi: UT 2004, HL2, Diablo II i wszystkie inne tego typu. Był topik "Jaką grę chciałbym w CDA?" i zrobił się tam taki śmietnik, nierealne listy życzen, że został zamknięty. To nie przejdzie, niestety, pomysł totalnie chybiony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm ,trochę bez sensu :/ Ztego co pamiętam (a moja pamięć krótka jest o tak) to był o jeden z najbardziej statsiarskich tematów (obok filmów i przecieków z czasów przedColidorowych :]) na forum. wstyd przyznać sam nabiłem na nim ze cztery albo pięć postów (a może i więcej :/ ). Po prsotu mnóstwo ludziów pisałoby to co im aktualnie przyjdzie do łebków, bez ładu i składu, a redakcja i tak zamieści co będzie chciała :) To trochę jak pisanie do CDA dajcie grę taką a taką.... jestem przeciwny. Zrobi się bałagan a ludzie i nawiążą kłotnie czemu to a nie tamto, albo jaka fajna była ta gra a ta jaka głupia. Od tego są komentarze i niech tak zostanie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm... Tak się zastanawiam... A może by tak reaktywować temat: "Jaką grę chciałbym w CD-A?"...

Co na to, panowie moderatorzy?

Imho nie ma sensu. I tak rzadko ktora propozycja zostanie wybrana, a pojawia sie zapewne klotnie w stylu :

"A wlasnie ze Quake 777 nie, bo lepszy jest Unreal 666".

Chyba, ze w takim temacie ludzie by tylk owskazywali gatunki gier, jakie by chcieli.Wydaje mi sie, ze to mogloby przejsc, chociaz pewnie tez by sie konflikty pojawialy :(.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja... Poza tym co niektórzy uznają taki temat za świetne miejsce do nabijanki postów typu: "a dajcie half-life 2 w 2/2005". Niby jestem nowa, ale spotkałam się już z podobnymi sytuacjami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość f.r.e.d.
Smg - czy dało by się założyć jakiś temat do ankiety dotycznącej najlepszej gry w CDA w roku 2004 :?:

Sugeruję, żeby wypowiadać się na ten temat w temacie o najlepszych grach dołączonych do CDA...tak jak ja już to zrobiłem. :) Po co zakładać nowy temat, jak już jest podobny, tyle, że ogólny - możemy skupić się na roku 2004.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam temat ale nie wiem czy nie jest tematem zaśmiecającym bardzo forum gdyż bluzgi w nim pewnie padałyby nieliche.. otóż mozna by utworzyć temat najgorszy forumowicz/moderator na formu CD-A. Mozna by się wymienić spostrzeżeniami na temat moderatorów i formumowiczów oczywiście bez czystek jedynie z iksowaniem wulgaryzmów...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość [MisticwojtaS]

Jakoś dla mnie uciechą nie byłoby wybieranie najgorszego Modka, sam fakt, że dana osoba została wybrana na Moderatora świadczy o tym, że jest ona na poziomie wyższym niż przeciętyn, więc wybieranie najgorszej osoby spośród nich to dla mnie bezsens...

A od wybierania najgorszych użytkowników są Bany, ewentualnie może być temat o "najśmieszniejszym userze na 4um" lub coś w tym stylu...

Mam nadzieję, że nie mówicie poważnie. Jeśli nie - nie piszcie w ogóle, szkoda serwera obciążać. Jeśli tak - przykro mi... - SolariS

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...