Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Propozycje nowych tematów

Polecane posty

a ja proponuje temat pt "kim jest Smuggler?" jak sama nazwa wskazuje forumowicze zgadywaliby w nim kim jest Smuggler :)

Tja... kolejny raj dla statsiarzy... Według mnie nie przejdzie. Smg mówił, że jakby chciał, żeby taki temat zaistniał, toby go stworzył. Colidor.

Dokładnie tak. Zapomnijcie o takich bzdurach. Swoje teorie spiskowe możecie wymieniać na gg, nie tutaj. DION

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze temat "Co bys zrobil(a) jesli CDA by upadlo? Kupawal(a)bys inne czasopismo o grach, czy moze w ogole bys nie kupowal(a) [czasopisma o grach]?"

-w ten upadek CDA nie chce mi sie wierzyc, ale .....- :)

Nie będę się powtarzał. Patrz pierwsze zdanie mojego dopisku powyżej. Colidor.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Skwara
Można na przykład składać propozycje do Myśli Miesiąca. Jako pierwsze oferuje mój podpis. :)

Popieram. Ja też oferuje swój podpis.

No to jest bardzo dobry pomysl :)

Smuggler moglby brac z tego tematu teksty do AR (myśl miesiaca) :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje temat:

"Opinie o numerze specjalnym CD-A nr. 6/2004"

Czyli chodzi o "Wakacje na maxa" - jest to numer specjalny CD-A więc należy do działu CD-A

Co prawda wiem o tym że numery specjalne CD-A robi Click ale co tam :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje temat:

"Opinie o numerze specjalnym CD-A nr. 6/2004"

Czyli chodzi o "Wakacje na maxa" - jest to numer specjalny CD-A więc należy do działu CD-A

Co prawda wiem o tym że numery specjalne CD-A robi Click ale co tam :wink:

Smuggler już pisał, że "Wakacje na maxa" tworzyła redakcja Clicka. Tak więc raczej na forum CDA nie będzie o tym tematu. A że jest to firmowane "Wydaniem specjalnym CDA" to już inna para kaloszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bedzio

Ja mam takie pytanie.

Czy istnieje możliwość zrobienia subforum o nazwie "kąciki", gdzie każdy naczelny, który prowadzi jakiś kącik w CDA miałby swoje miejsce. Skonsultowałem to z naczelnymi innych kącików i stwierdzili, że to całkiem niezły pomysł. Ponad to mogłoby to podnieść oglądalność kącików, a my dostawalibyśmy opinię o owych magach.

Istnieje taka możliwość? :)

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje utworzyć forum "Zkond siem tacy Biorom ??" i umieszczać tam posty które są, no ......... oryginalne:)

Takie internetowe L&L z AR:)

Jako pomysłodawca "rzondam":) umieszczenia mnie tam jako "pirszego":)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie.

Czy istnieje możliwość zrobienia subforum o nazwie "kąciki", gdzie każdy naczelny, który prowadzi jakiś kącik w CDA miałby swoje miejsce. Skonsultowałem to z naczelnymi innych kącików i stwierdzili, że to całkiem niezły pomysł. Ponad to mogłoby to podnieść oglądalność kącików, a my dostawalibyśmy opinię o owych magach.

Istnieje taka możliwość? :)

Pozdrawiam

Pomysl faktycznie dobry, jednak zastanawiam sie, czy ma sens tworzenie od razu subforum. Moze po prostu watek o kazdym kaciku w ktoryms z dzialow (np. Ogolnie o CDA)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie.

Czy istnieje możliwość zrobienia subforum o nazwie "kąciki", gdzie każdy naczelny, który prowadzi jakiś kącik w CDA miałby swoje miejsce. Skonsultowałem to z naczelnymi innych kącików i stwierdzili, że to całkiem niezły pomysł. Ponad to mogłoby to podnieść oglądalność kącików, a my dostawalibyśmy opinię o owych magach.

Istnieje taka możliwość? :)

Pomysl faktycznie dobry, jednak zastanawiam sie, czy ma sens tworzenie od razu subforum. Moze po prostu watek o kazdym kaciku w ktoryms z dzialow (np. Ogolnie o CDA)?

Czy to aby na pewno jest potrzebne? Temat Kąciki na cover cd nie jest jakoś mocno oblegany przez forumowiczów, więc tym bardziej nie widzę potrzeby rozdrabniania się. Jak ktoś ma uwagi, to tam spokojnie może to napisać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to aby na pewno jest potrzebne? Temat Kąciki na cover cd nie jest jakoś mocno oblegany przez forumowiczów, więc tym bardziej nie widzę potrzeby rozdrabniania się. Jak ktoś ma uwagi, to tam spokojnie może to napisać.

Otóż to - jak słusznie zauważył DION takie miejsce już jest. Po co tworzyć nowe kilka tematów. Zacznijcie najpierw tam, a jak się coś rozkręci na tyle by warte było własnego tematu, to taki zapewne powstanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję teamt " Twoja najciekawsza przygoda związana z CDA" Każdy pisałby, jaką wpadkę zaliczył przez CDA, jak poznał dziewczyną przez CDA, etc :)

już jest topic o nazwie Dziwne/śmieszne/ciekawe przygody z CDA. o to ci chyba chodziło. teraz sie nie dziwie ile roboty mieli modkowie przy usuwaniu tematów. nikt nie czyta tego co jest ,tylko od razu wali co mu ślina na język przyniesie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłby być topic - "Jaki gadżet chciałbym w CD-A"

Tylko mógłby być problem ze statsiarstwem i głupotami typu: dajcie nowego DooMa3, albo nie nowego radzia, albo nowy monitorek lcd, a najlepiej to honde s2000 :twisted:

Ja bym na przykłąd chciał jakieś duże plakaty :D .. z gier mogą być :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to aby na pewno jest potrzebne? Temat Kąciki na cover cd nie jest jakoś mocno oblegany przez forumowiczów, więc tym bardziej nie widzę potrzeby rozdrabniania się. Jak ktoś ma uwagi, to tam spokojnie może to napisać.

Tyle, że wiesz stary- tam to jest jeden ogólny bajzel. Żadnych konkretów, ino wyliczanka kto co lubi. Rozdział na subkąciki posłużyłby rozwinięciu popularności tematów, jakimi się one zajmują. Zdecydowanie ciekawiej się siedzi wśród 'swoich', mających podobne zainteresowania, a nie filtrować oczkami inne, nieinteresujące cię posty. Trzeba się nad tym dogłębniej zastanowić, a nie iść na łatwiznę ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pomysł na dziwnego topic'a, tylko nie wiem, czy by się przyjęło. Wszystko by zależało od inwencji forumowiczów.

Temat mógłby się nazywać "Stowarzyszenie Głupkowatych Poetów". Miejsce, gdzie czytelnicy z inwencją twórczą mogliby zamieszczać swoje opowiadania związane z CDA. Tylko tu jest problem - statsiści mogli by wypisać jakąś krótką bzdurę i napukać kolejnego posta, a mi chodzi o porządne opowiadania. Oczywiście jakąś fraszkę również można by było zadeklamować (byłoby nawet wskazane) :D

Ja już napisałem jedno takie opowiadanko, które zamieściłem w "Opinie o CDA 08/2004" - mogło by być pierwszym opowiadaniem do tego działu.

Co wy na to?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłby być topic - "Jaki gadżet chciałbym w CD-A"

Tylko mógłby być problem ze statsiarstwem i głupotami typu: dajcie nowego DooMa3, albo nie nowego radzia, albo nowy monitorek lcd, a najlepiej to honde s2000 :twisted:

Ja bym na przykłąd chciał jakieś duże plakaty :D .. z gier mogą być :wink:

Można byłoby to troszke zmodyfikować, np. "Jaki gadżet w CDA był najlepszy?" Niby mała zmiana, ale już wiedzielibyśmy jakie gadżety najbardziej przypadły czytelnikom do gustu, a więc co można dawać w następnych numerach :) Kalendarze z paniami rulez :D

Temat mógłby się nazywać "Stowarzyszenie Głupkowatych Poetów". Miejsce, gdzie czytelnicy z inwencją twórczą mogliby zamieszczać swoje opowiadania związane z CDA.

Pomysł nie jest zły, ale dlaczego mieli by tam pisać tylko głupkowaci poeci :?: :wink: Tacy "normalni" też byliby chyba mile widziani :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł o tych Poetach nie jest zły :) Chociaż nie wiem o czym by tam można pisać... Nazwa wskazuje na wiersze :) Ja kiedyś Tren 8 przerobiłem na J.Polskim i cała klasa lała ze śmiechu prawie łącznie z nauczycielką :lol: Mógłbym przekabacić ten tren tak, aby się zaczynał "Jedu mój ty wdzięcznym, gdzieś ty mi się podział..." ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat mógłby się nazywać "Stowarzyszenie Głupkowatych Poetów". Miejsce, gdzie czytelnicy z inwencją twórczą mogliby zamieszczać swoje opowiadania związane z CDA.

Pomysł nie jest zły, ale dlaczego mieli by tam pisać tylko głupkowaci poeci :?: :wink: Tacy "normalni" też byliby chyba mile widziani :)

Skoro moje opowiadanie byłoby tam zamiszczone, to uważam, że "głupkowaci poeci" pasuje jak ulał. :D

A tak na serio, to była pierwsz nazwa jaka mi wpadła do głowy. Zasugerowałem się pewnym filmem z Robinem Williamsem. :) Jak macie jakiś fajny pomysł na nazwę dla tego kącika, to piszcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janosik

Moja propozycja to przemyślenia. Ludzie wypisywaliby tam swoje refleksje na wszystkie tematy luźno powiązane z CDA. Np: Dlaczego CDA ma 146, a nie 123? Albo dlaczego Eld to Eld, a nie Smuggler? Takie małe felietoniki, by się tam znajdowały :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje temat:

Na podstawie jakiej książki mogłaby powstać dobra gra? Ewentualnie czy taka juz powstała?

Kolejny temat-raj dla statsiarzy. Już widzę te jednozdaniowe posty typu:

"Wiedźmin - byłoby cool"

"Świat Czarownic - raj dla RPG-ów"

"Imię Róży - zrobic przygodówkę"

i tak w kółko Macieju, a nas tylko diabli by brali od kasowania takich "kfiatkuff"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ciopaka

Może "cd-action vs inne gzety o grach!!"

Nie, może nie. A to dlatego, że bluzganie na konkurencje jest prymitywne i może zostać wykorzystane przeciwko nam, a peany na jej cześć to na ich forach lepiej pisać - SolariS

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janosik

Moja propozycja to przemyślenia. Ludzie wypisywaliby tam swoje refleksje na wszystkie tematy luźno powiązane z CDA. Np: Dlaczego CDA ma 146, a nie 123? Albo dlaczego Eld to Eld, a nie Smuggler? Takie małe felietoniki, by się tam znajdowały

>>>Czytaj: pisano by wszystko co slina na jezyk przyniesie i zrobilby sie ogolny offtop.

Kosa64

Hmmm... A może coś w rodzaju : "Czy odkąd czytasz CDA nie kupujesz piratów, albo starasz się to ograniczać i dlaczego robisz właśnie tak a nie inaczej ?"

>>>Wszyscvy by pisali, ze nie kupuja albo choc, ze sie ograniczaja, a tych co by sie chwalili, ze kupuja i maja gdzies ze to nielegalne bysmy wypierd... z forum, bo by naruszali regulamin :). Ergo - byloby to nudne i monotematyczne :)

ciopaka

Może "cd-action vs inne gzety o grach!!"

_________________

1. A co to ma znaczyc INNE GAZETY? Niby ze my tez jestesmy?! :)

2. Z zalozenia nie bedzie tu porownan nas z konkurencja, bo

a) niepotrzebne to

B) skoro sa tu fani CDA to by glownie chwalili

c) bluzgi by szly na konkurencjie i ich czytelnikow, ze ciency/glupi

d)i ogolnie bordello by sie tu zrobilo.

Jak widze wymyslenie nowego tematu to powazna i trudna sprawa...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...