Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Propozycje nowych tematów

Polecane posty

no zgadzam sie z tymi złotymi mysłami to jest dobry pomysł :D ale także mógł by postać temat pod tytułem "cechy dziewczyny z jaką chciałbym być" no i tam by pisali Ci co szukają swojej drugiej połowy i dziewczyny się z nimi połaczą i bedom zakochani....ach czyż to nie jest piekne?? wiem zachowuje się jak ham mówiąc takie bzdury pewnie obrażam płeć przeciwną...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zgadzam sie z tymi złotymi mysłami to jest dobry pomysł :D

A ja się nie zgadzam, beznadzieja. To samo piszecie w ulubionych tekstach z CDA.

ale także mógł by postać temat pod tytułem "cechy dziewczyny z jaką chciałbym być" no i tam by pisali Ci co szukają swojej drugiej połowy i dziewczyny się z nimi połaczą i bedom zakochani....ach czyż to nie jest piekne??

Szczerze? Chyba ci się chłopcze fora pomyliły. Z takimi pierdołami to do bravo, lub innego pisemka tego pokroju.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"cechy dziewczyny z jaką chciałbym być" no i tam by pisali Ci co szukają swojej drugiej połowy

jak chca ta druga polowe znalezc to niech odejda od kompa i pojda np.: na dyske

i dziewczyny się z nimi połaczą i bedom

aaa...blad,blad,blad :D panie Miodek....! :D

zakochani....

jasne...zobacza sie i pokochaja! :D Genialne! :D

ach czyż to nie jest piekne??

bardzo piekne...a najlepiej zeby po drugiej stronie byl "Mam na imie Wojtek i tez mam 12 lat" :D

wiem zachowuje się jak ham

Panie Miodek, zapraszamy ponownie :D

mówiąc takie bzdury pewnie obrażam płeć przeciwną...
bzdury rzeczywiscie piszesz, ale plci pieknej raczej nie obrazasz...bo nie napisales nic obrazliwego...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zgadzam sie z tymi złotymi mysłami to jest dobry pomysł :D

A ja się nie zgadzam, beznadzieja. To samo piszecie w ulubionych tekstach z CDA.

ale także mógł by postać temat pod tytułem "cechy dziewczyny z jaką chciałbym być" no i tam by pisali Ci co szukają swojej drugiej połowy i dziewczyny się z nimi połaczą i bedom zakochani....ach czyż to nie jest piekne??

Szczerze? Chyba ci się chłopcze fora pomyliły. Z takimi pierdołami to do bravo, lub innego pisemka tego pokroju.

Albo w off'topicu :). W każdym razie na pewno to nie są tematy na forum o CDA !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja propozycja na nowy temat to "Rozmowy o CDA na innych forach."

np http://www.neochan.csk.pl/ofp/viewtopic.php?t=1203

sorry ale nie rozumiem... ze niby jakby to wygladalo?

o to chodz że byśmy cytowali wypowiedzi(o CDA0 użytkowników innych forów

Mniej więcej :wink:

pisz konkretniej albo w ogole nie pisz to taka mala rada na przyszlosc - Camilo

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja propozycja na nowy temat to "Rozmowy o CDA na innych forach."

np http://www.neochan.csk.pl/ofp/viewtopic.php?t=1203

Pomysł na pierwszy "rzut oka" dobry :)

Ale po przeczytaniu tego przykładowego forum stwierdzam (że Forum Actionum jest lepsze :P ) że posty na nim ograniczają się do np. "nie lubie CDA" , "nie lubie tej gazety" (już by im Smuggler dał :twisted: ) "albo xxx jest lepsze bo tak".

I niby o czym mielibyśmy dyskutować (przecież wiadomo że CD-Action jest the best 8) ) - że "Józio" napisał to i to i że źle zrobił bo powinien napisać to i to (ale zakręcone :wink: ). Każdy ma prawo do własnego zdania i ogłaszania swoich opinii - jeśli tak uważa to trudno to jest jego zdanie.

Może się myle i to bardzo dobry topic

Zobaczymy co sądzą inni forumowicze (może temat się przyjmie) i Szanowni Moderatorzy ( :twisted: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie powinien być temat "Jak wyobrażasz sobie CDA w przyszłości" :wink: Byłby to jednocześnie zabawny i poważny temat :wink:

zarówno byłby to też raj dla statsiarzy. już sobie wyobrażam te jednozdaniowe posty w stylu "bencie lebshe" lub "będzie więcej płytek".

chociaż gdyby nie właśnie ci statsiarze to taki topic mógłby nawet ciekawy być. ja bym poparł.

PS. przepraszam że wygląda to jakbym był uważał się moderatora, ale inaczej nie mogłem tego ująć

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Night Prowler

ja bym proponował otworzyć dyskusje nawiązującą do tekstu "10 w CDA" Czytelnicy pisaliby czy zgadzają się że dana gra jest rzeczywiście taka idealna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł na pierwszy "rzut oka" dobry

Ale po przeczytaniu tego przykładowego forum stwierdzam (że Forum Actionum jest lepsze ) że posty na nim ograniczają się do np. "nie lubie CDA"

To było tylko przykładowe forum (dot. gry OFP).

Chodzi mi o to, że może być ciekawe co sądzą o CDA fani danej gry lub militarii (to też są przykłady).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może by tak robić wywiady z każdym członkiem redakcji po koleji?? Coś jak ankiety w GW, ale inne.

rownie dobrze mozesz swoje pytania napisac w watku " Pytania do redkacji" i wyjdzie na to samo. Ponad to wywyady z redaktorami juz kiedys ( w pismie) byly.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje zalorzyc temat "07/04 - Wrażenia"

niektórzy prenumeratowiczowie juz dostali nowe CD-A w lapki i mogli by sie wypowiedziec... :-)

Wypowiedzą się jutro. Zawsze temat o nowym nr zakładany jest w dzień premiery kioskowej. Zrozumcie to... i cieszcie się, że macie już nowy nr, kiedy inni dalej muszą cierpliwie czekać, nim kur zapieje w ten wtorkowy ranek i kioski otworzą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzą się jutro. Zawsze temat o nowym nr zakładany jest w dzień premiery kioskowej. Zrozumcie to... i cieszcie się, że macie już nowy nr, kiedy inni dalej muszą cierpliwie czekać, nim kur zapieje w ten wtorkowy ranek i kioski otworzą.

Och...

Dziękuję Szanownemu Moderatorowi, że przypomniał mi że CD-A wychodzi w kioskach już jutro!!!

Przegapiłbym i nie kupiłbym.

Naprawdę dzięki

Sorki za offtopic, ale musiłem to powiedzieć :roll:

PS. Już liczę kaske 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym proponował otworzyć dyskusje nawiązującą do tekstu "10 w CDA" Czytelnicy pisaliby czy zgadzają się że dana gra jest rzeczywiście taka idealna.

O, widze, ze ktos tu jednak mysli :P. Szczerze mowiac, pomysl dobry. Czekamy, moze sie jakis inny moderator badz admin wypowie, to wtedy sie podejmnie decyzje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze popieram ten pomysł z dziesiątkami w CDA. Nie ma to jak solidna dysputa, na temat tego czy rzeczywiście tam jest jeden pikselek wystający i ta gra już nie może dostać 10........ :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze by tak zalozyc takie forumowe Panopticum? pzrynajmniej bedzie sie z czego posmiac. (no ale moderatorzy beda mieli duuuuzo roboty)

Peace :)

już jest takie. nazywa sie Banicja i Ostrzeżenia. nie jestem modem ale radze ci, nie obrażaj ciągle innych i nie pisz bzdur bo sam sie tam znajdziesz prędzej czy później (chociaż raczej prędzej jak później)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. są juz wakacje... pomyslalem sobie o temacie "Jak spedzasz wakacje" wiem ze to troche OT ale moze byc ciekawie... jak myslicie ?

Pomysł raczej chybiony. Już jest: Forumowicze o Sobie i tam właśnie o takich rzeczach się pisuje. Poszukaj w dziale Off-Topic

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. są juz wakacje... pomyslalem sobie o temacie "Jak spedzasz wakacje" wiem ze to troche OT ale moze byc ciekawie... jak myslicie ?

Pomysł raczej chybiony. Już jest: Forumowicze o Sobie i tam właśnie o takich rzeczach się pisuje. Poszukaj w dziale Off-Topic

Tak czy siak - chyba by nie posował na temacie CDA. No może gdyby się nazywał "Jak spędzisz wakacje z CDA?". A to wiadomo , ze siedząc w kącie i czytając.

A o gadaniu o wakacjach to jest Forumowicze o sobie z tego co wiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...