Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Propozycje nowych tematów

Polecane posty

można założyć temat w którym obstawiamy Pełne gry do Cda 01/09 i/lub następnych numerów

>>>A po co? Chyba dla statsu, co to za dyskusja "ja stawiam na Wiedźmina" "a ja na Mass Effect". Redakcja i tak nie ujawni przed terminem tytułów, nawet jakby ktoś trafił.

oraz wspomnienia z PGA

>>>W dziale "Ogólnie o grach" jest topik dotyczący takich imprez

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie już była ta propozycja albo nawet i jest temat ale ja osobiście go nie widziałem. Wiec ja jestem za tematem w którym forumowicze wypowiadają się na temat listów z AR bona niektóre tematy z listów można podyskutować. Patrz nr.12/08 list Ramzes.

Edit: Dziękuje bardzo koledze niżej :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pomysł (brawa na sali) ankieta albo forum "Jaką gre widział byś najchętniej w CDA" oczywiscie wiadomo że niewiadomo jakie GTA4 albo Crisis ale w granicach rasądku.Mogło by powstać coś w stylu TOP10 gier do CDA

Jak sie wydaje kazdy nowy forumowicz musi

1. Zapytac czy nie mozna zrobic plebiscytu na pelniaka (bo pewnie nikt wczesniej na to nie wpadl)

2, Wyslac mi jakies bezsensowne pytanie na priv, ktore albo jest w FAQ, albo nie ma sensu, albo bylo juz 1001 zadawane na forum, albo jest sensowne, tylko czemu kurde na priv, skoro od tego jest forum?

Ech....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaś jako jeden z typowych studentów zaocznych pracujących opowiem historię i zaproponuję... coś :-)

Jest sobie w pewnym kraju student lat 21 co miał przez kilka lat PC, sprzęt sie przestarzał, w domu z kasą cienko. Wybrał więc studia zaoczne i pracę. Za pierwsze pensje opłacił rok i kupił laptopa, typowego :-) Mianowicie: dwurdzeniowy 1,73, 1GB RAM oraz karta Intel.

Wiadomo jak to jest - kasy mało, a na laptopie to i fajnie się pracuje, i nieźle filmy się ogląda, można też w starego CoD'a czy Twierdzę Krucjatę w sieci pograć :-) np. w akademiku.

PC drogie no i nie ma na nie czasu - a laptop mobilny i zawsze pod ręką.

Tu więc proponuje: testować (przynajmniej wasze pełniaki w CDA) pod katem 2,3 typowych lapków z czego jeden z kartą Intel. Można też dobierać pod katem laptopowych czytelników (znam wielu podobnych mnie co was czytają) wyżej wspomniane pełniaki (jedna z gier niech działa na lapku bez żadnych problemów) no i w końcu nowsze tytuły, a raczej testy ich działania na konkretnym sprzęcie wzbogacić o lapki.

Bo wielu ma po wyrzuceniu starego złomu jedynie laptopa, a za starzy są na piractwo i wasze pełniaki wystarczają im do grania legalnie w wolnym czasie.

Co wy na to?

Jeszcze podziękuję za Dark Star One - fajna gra, choć z racji karty Intel w moim lapku oraz myszy za 8,50 z 8 miesięcznym stażem :-) mam problemy z misjami celowniczkowymi :-) bardzo fajnie działa też New York z ostatniego numeru. I Codename: Panzers też fajnie wygląda na lapku - naprawdę jest coś dla tych studenciaków:-) ale moglibyście czasem nas wspomóc :-)

Poza tym uwag nie mam większych - od lat się nie zmieniacie (jeśli chodzi o klimat) i gdyby nie kryzys i zwolnienia z pracy wziąłbym w końcu prenumeratę - ale i na to przyjdzie czas.

I co z kluczem multi do Panzers???? Ileż można czekać :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie wydaje kazdy nowy forumowicz musi

1. Zapytac czy nie mozna zrobic plebiscytu na pelniaka (bo pewnie nikt wczesniej na to nie wpadl)

2, Wyslac mi jakies bezsensowne pytanie na priv, ktore albo jest w FAQ, albo nie ma sensu, albo bylo juz 1001 zadawane na forum, albo jest sensowne, tylko czemu kurde na priv, skoro od tego jest forum?

Ech....

Eeeee mam zaległości...

1. Czy nie możnaby zrobić plebiscytu na pełniaka w CDA

2. Na PW czy na emalie wolisz pytanie jakie herbatniki lubisz.

No teraz to już jestem pełnowartościowy forumowicz :D

Propozycja bonusowa:

Plebiscyt na gatunek gry (bez podawania tytułu) na Cover w CDA. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po co plebiscyt?

Średnio są 2,3 hity z różnych gatunków i coś jeszcze... (Pet Beauty Salon to... no ekhm bez komentarza ale zainstalowałem, sprawdziłem, uznałem że za stary jestem na klikanie i usunąłem :-))

Wiadomo więc, że RPG jest zawsze jeśli da sie wsadzić, sport od czasu do czasu (poza EA Sports wiele do wyboru nie ma), przygodówki za rzadko, ale i dobrych produkcji tego gatunku nie ma.

Najczęściej są FPP i akcja oraz strategie - na to nikt chyba nie narzeka - ja jeszcze Codename nie zacząłem a Imperial Glory mam na półmetku, a tu przecież luty krótkim miesiącem jest i... spodziewam się na marzec strategii :-)

Eeee... A ironii nie zauważyłeś? - Pzkw

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość maniac23

A może lepiej zamiast plebiscytu zrobić topic pt. ,,Jaką grę chcielibyście ujrzeć na coverze w CDA" ?? J chętnie pograłbym w NfS Porshe 2k, mógłby jeszcze być Burnout Paradise TUB Demo (można sciągnąć z wielu stron ale niektórzy, np. ja mają słabe łącza).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość maniac23

niby tak ale jeśli ma do wyboru kilka gier na covera a jedną z nich jest taka którą chcą czytelnicy to mogą się tym kierować i wybrać ową grę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...