Ghost

Propozycje nowych tematów

626 postów w tym temacie
to sie wsiada w pociąg i jedzie :) z wrocka do poznania zresztą jest całkiem blisko pociągiem chyba 140 km.

Aż tyle? To chyba pół dnia jazdy co? =/

Z kaszub to ciut więcej.. a szkoda, bo chciałbym odwiedzić redakcję.. =]

0

Poznań-Wrocław? Na nieszczęście redakcji ty tylko 2, max 3h bardzo polskim pociągiem, idealnie na weekendowy wypad za miasto.

0

Szczęście masz, że w ogule tam pojechałeś. Mieszkam we Wrocku. Namówienie rodziców na wyjazd do poznania "Na jakąś głupia imprezę grową" graniczy z cudem...

Mam dokładnie to samo :D nie da rady namówić rodziców na taki wyjazd. :angry:

0

Ja proponuje temat "Prof. S. Jonaliści" moglibyśmy tam wrzucać Smg. świeżę mięso do AR :)

0

mysle ze moznaby zalozyc temat "podsumowanie roku 2008" :) dobre miejsce do wspominania i komentowania tego, co sie dzialo w CD-A w minionym roku(wiem ze on jeszcze trwa :P ale zostal juz wydany numer grudniowy :))

0

można założyć temat w którym obstawiamy Pełne gry do Cda 01/09 i/lub następnych numerów oraz wspomnienia z PGA

Edytowane przez Zetus
0

Jest coś takiego, wiesz? Nazywa sie "Przecieki"

0

można założyć temat w którym obstawiamy Pełne gry do Cda 01/09 i/lub następnych numerów

>>>A po co? Chyba dla statsu, co to za dyskusja "ja stawiam na Wiedźmina" "a ja na Mass Effect". Redakcja i tak nie ujawni przed terminem tytułów, nawet jakby ktoś trafił.

oraz wspomnienia z PGA

>>>W dziale "Ogólnie o grach" jest topik dotyczący takich imprez

0

Pewnie już była ta propozycja albo nawet i jest temat ale ja osobiście go nie widziałem. Wiec ja jestem za tematem w którym forumowicze wypowiadają się na temat listów z AR bona niektóre tematy z listów można podyskutować. Patrz nr.12/08 list Ramzes.

Edit: Dziękuje bardzo koledze niżej :]

Edytowane przez Kejn
0

Jest coś takiego, wiesz? Nazywa sie "Przecieki"

przecieki są kilka dni przed nowym cda a w nr 01\09ma być coś specjalnego :P

Edytowane przez Zetus
0

Ja mam propozycje na taki dział w CDA w którym będa opisywane historie największych firm przyczyniających się do rozwoju gier PC. Nazwe to byście sobie sami wymyslili. Pozdrawiam.

0

nie znalazłem tego na forum także proponuje założyć temat o naszych autorytetach, za co cenimy, dlaczego właśnie oni itd.

po prostu: "Autorytety" :rolleyes:

0

melon1992 -> Mamy temat "forumowicze o sobie" - idealnie pasuje.
0

Mam pomysł (brawa na sali) ankieta albo forum "Jaką gre widział byś najchętniej w CDA" oczywiscie wiadomo że niewiadomo jakie GTA4 albo Crisis ale w granicach rasądku.Mogło by powstać coś w stylu TOP10 gier do CDA

0

Była taka propozycja. ale cytuję "Gry do CDA i tak nigdy nie bedą wybierane na podstawie plebiscytu czytelników"

0

nowy dział hymmm (NO IDEA) :angry:

konkurs na największą kaszankę roku!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

0

Mam pomysł (brawa na sali) ankieta albo forum "Jaką gre widział byś najchętniej w CDA" oczywiscie wiadomo że niewiadomo jakie GTA4 albo Crisis ale w granicach rasądku.Mogło by powstać coś w stylu TOP10 gier do CDA

Jak sie wydaje kazdy nowy forumowicz musi

1. Zapytac czy nie mozna zrobic plebiscytu na pelniaka (bo pewnie nikt wczesniej na to nie wpadl)

2, Wyslac mi jakies bezsensowne pytanie na priv, ktore albo jest w FAQ, albo nie ma sensu, albo bylo juz 1001 zadawane na forum, albo jest sensowne, tylko czemu kurde na priv, skoro od tego jest forum?

Ech....

0

Post EeE33'a dał mi powien pomysł, można by zrobić ankiete, wraz z tematem najlepsza gra 2008 roku. Gdzie w temacie każdy by pisał o najlepszej produkcji, ktora jego zdaniem, wyszła w 2008 roku ;)
0

Polecam gre Battle for the Wesnoth do kącika FreeWare.

Nie mogłem założyć nowego tematu więc piszę tu.

0

Ja zaś jako jeden z typowych studentów zaocznych pracujących opowiem historię i zaproponuję... coś :-)

Jest sobie w pewnym kraju student lat 21 co miał przez kilka lat PC, sprzęt sie przestarzał, w domu z kasą cienko. Wybrał więc studia zaoczne i pracę. Za pierwsze pensje opłacił rok i kupił laptopa, typowego :-) Mianowicie: dwurdzeniowy 1,73, 1GB RAM oraz karta Intel.

Wiadomo jak to jest - kasy mało, a na laptopie to i fajnie się pracuje, i nieźle filmy się ogląda, można też w starego CoD'a czy Twierdzę Krucjatę w sieci pograć :-) np. w akademiku.

PC drogie no i nie ma na nie czasu - a laptop mobilny i zawsze pod ręką.

Tu więc proponuje: testować (przynajmniej wasze pełniaki w CDA) pod katem 2,3 typowych lapków z czego jeden z kartą Intel. Można też dobierać pod katem laptopowych czytelników (znam wielu podobnych mnie co was czytają) wyżej wspomniane pełniaki (jedna z gier niech działa na lapku bez żadnych problemów) no i w końcu nowsze tytuły, a raczej testy ich działania na konkretnym sprzęcie wzbogacić o lapki.

Bo wielu ma po wyrzuceniu starego złomu jedynie laptopa, a za starzy są na piractwo i wasze pełniaki wystarczają im do grania legalnie w wolnym czasie.

Co wy na to?

Jeszcze podziękuję za Dark Star One - fajna gra, choć z racji karty Intel w moim lapku oraz myszy za 8,50 z 8 miesięcznym stażem :-) mam problemy z misjami celowniczkowymi :-) bardzo fajnie działa też New York z ostatniego numeru. I Codename: Panzers też fajnie wygląda na lapku - naprawdę jest coś dla tych studenciaków:-) ale moglibyście czasem nas wspomóc :-)

Poza tym uwag nie mam większych - od lat się nie zmieniacie (jeśli chodzi o klimat) i gdyby nie kryzys i zwolnienia z pracy wziąłbym w końcu prenumeratę - ale i na to przyjdzie czas.

I co z kluczem multi do Panzers???? Ileż można czekać :-)

0

Ja bym dał temat do ps2 i takie 2-3 stron i było by w porzo bo dużo osób ma konsole

0

Już wiele razy był omiawiany temat o konsolach w CDA. Użytkownicy tego nie chcą

0

A ja przypominam, że jest to topik do proponowania nowych tematów w dziale "O CDA" tego forum, nie działów w piśmie. Od tego pierwszego jest temat "Co bym zmienił w CDA". Taka drobna różnica.
0

Jak sie wydaje kazdy nowy forumowicz musi

1. Zapytac czy nie mozna zrobic plebiscytu na pelniaka (bo pewnie nikt wczesniej na to nie wpadl)

2, Wyslac mi jakies bezsensowne pytanie na priv, ktore albo jest w FAQ, albo nie ma sensu, albo bylo juz 1001 zadawane na forum, albo jest sensowne, tylko czemu kurde na priv, skoro od tego jest forum?

Ech....

Eeeee mam zaległości...

1. Czy nie możnaby zrobić plebiscytu na pełniaka w CDA

2. Na PW czy na emalie wolisz pytanie jakie herbatniki lubisz.

No teraz to już jestem pełnowartościowy forumowicz :D

Propozycja bonusowa:

Plebiscyt na gatunek gry (bez podawania tytułu) na Cover w CDA. :)

0

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.