Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Propozycje nowych tematów

Polecane posty

Szczerze, to mnie juz irytuja te teksty ?Jak wyglada Smug???... Odczepicie sie od niego czy nie??

A mnie jeszcze bardziej irytują teksty "Szczerze, to mnie juz irytuja te teksty ?Jak wyglada Smug???... Odczepicie sie od niego czy nie??". Jeszcze jeden wybryk za dostaniesz warna.

Arnie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Berenzol - po pierwsze nie ten dział (jak już coś to pisz o tym w Offtopicu), a po drugie jeśli chcesz coś napisać administratorom (rozumiem, że głównie chodzi ci o Ghosta?), to do Uwag dla Moderatorów też z czego pamiętam zagląda. A jak masz inną, bardziej tajną sprawę, to wystarczy PW. Jeśli jednak chcesz coś przekazać któremuś z administratorów, a nie dotyczy to działania forum, to najlepiej napisz w Pytaniach do Redakcji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio nadziałem się w prasie na tekst o, cytuję krwawych grach z serii second life (koniec cytatu) i taka myśl naszła mnie:

A może by tak stworzyć specjalny topik dla łowców, gdzie forumowicze wrzucaliby znalezione rożne przekłamania i bzdury na temat gier i graczy (promowane wpadki "poważnych" periodyków)?

Wszelkie cytaty z dzieł "Prof. S. Jonalistów" również mile widziane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wpadłem na dość ciekawy pomysł, a mianowicie stworzenie nowego działu w CD-Action o grach które nigdy wyszły

Tylko, że dość mało jest takich gier, poza tym tekst na ten temat już był w CDA (jeśli mnie pamięć nie myli, to chyba w 2003, albo 2004 i potem jescze w tipsomaniaku). Pozatym ciekawe jest to, że w 2007 wyszły gry, o których po raz pierwszy mówiono wiele lat temu - mowa tu o Prey'u i S.T.A.L.K.E.R.ze.

Z góry sorki, za lekkie odkopanie ;) ...Mało takich gier? ...tu bym się kłócił...i w sumie można było by spróbować, jak by się przyjęło to by zostało jak nie to nie....proste ..na początek można by było jedną gierkę miesięcznie (tak chociaż na pół strony) ..co na to redakcja?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydałoby się coś o starych gierkach :D . Na jeden numer jakieś 1-3 gierki. Chodzi mi o gry z czasów amig itp.

>>>To jest watek o tematach na tym forum, a nie tym, co na DVD.

Settlers, Worms, Lotus, Test Drive 1 i 2, Północ & Południe, Syndica

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yo.Mam porsbe/pytanie czy moglibyscie w komentarzach o grach zamiescic temat Commandos II czy uwazacie ze ta pozycja sięga zbyt odleglch czasów aby cos takiego zalozyc(temat)i drugie pytanie/prosba czy moglby powstac temat 'moja najlepsza gra' wiem ze nikt nikomu nie wmówi co jest najlepshe bo kazdy ma swoj gust jednak wymiana zdań ripost moglaby byc interesujaca.pozdrawiam peace

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Prof.s.Jonaliści" czyli temat w którym można by było wklejać śmieszne/absurdalne cytaty z gazet.

prócz tego temat "Dlaczego mało kto ze 100 tysięcy czytelników udziela się na forum CDA i na odpowiedź kogokolwiek trzeba czekać pare dni" : P

i jeszcze jeden : "Napisałem coś do smugglera a on mi nie odpowiedział - tu możesz się pożalić"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram temat o cytatach z gazet, ale pod warunkiem, że byłyby to informacje branżowe opatrzone komentarzem forumowicza, ktory to wkleil

Spiker -> spóźniłeś sie G2 juz byl w pelnej wersji w cda wraz z dodatkiem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję temat: "wpadki CDA".

Chodzi o to żeby sie pośmiać jakie redakcja popełniła "byki".

na przykład przy recce C&C: the First Decade było w stopce napisane ze gra wymaga procesora800 Ghz..:)

albo w ostatnim temacie numeru o Alone in the Dark, zę premiera będzie w 2007 roku:).

fajne by było coś takiego:)

Myślę ze redakcja ma tyle honoru by pośmiać się z własnych baboli:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...