Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Propozycje nowych tematów

Polecane posty

9 milionów terorystów na całym Świecie a ja zabiłem tego co ma małe stopy

87/90 % przeludnienia a wy płaczecie nad jakimiś ofiarami wypadków. Chcecie pokazać jacy jesteście wrażliwi czy po prostu to brak wyobrażni ?

O matko!

Jeśli cie rozjedzie samochód, to się

ciesz! Zginąłeś w słusznej sprawie!

Jak zginie twoja rodzina w wypadku,

ciekawe co wtedy powiesz...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O matko!

Jeśli cie rozjedzie samochód, to się

ciesz! Zginąłeś w słusznej sprawie!

Jak zginie twoja rodzina w wypadku,

ciekawe co wtedy powiesz...

o ? " Jeśli samochód rozjedzie moją rodzinę będzie mi żal z powodu 1 tylko osoby i będzie to tragedia osobista, jeśli widzę kogoś płaczącego z powodu jednostek nie związanych z nim uczuciowo widzę kogoś z poważnym

problemem. Nie rozpraszaj swych sił na słabych i bezsensowne działanie bo kiedyś na pewno bardziej ci się przydadzą. A tak w ogóle to co to za bzdety ?

Z katechezy się synku urwałeś czy po prostu jeszcze w tyłek nie dostałes i oczka szeroko zamnknięte ? bużka 8)

ostrzeżenie z offtop i kretyńskie posty

A reszcie "dyskutantów" tez radzę zaprzestać, bo może spotkać ich to samo - Pzkw

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o tym żeby stworzyć temet w którym pisało by się o grach tzw. relaksatorach. Ja na przykład mam taki nawyk że kiedy nie mogę przejść jakiegoś etapu gry czy po prostu nudzi mi się ona, odpalam sobie takiego relaksatorka, gram w niego przez jakiś czas a następnie powracam do głównego dania. Może taki wątek już istnieje albo da się go podczepić do któregoś z tematów?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po co? Jak masz coś rzeczowego to możesz to śmiało napisać w stosownym temacie. A jak chcesz sobie tylko napisać że "smugler jest gupi" czy "cda to komercyjna szmata" to taka terapia antystresowa jest płatna u psychologa. Dlaczego ktoś miałby Ci ją darmo fundować?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moją prośbę o możlkiwość narzekania bez banowania

odpisano:

[Nie wiem ale może ten temat już był. Ja proponuje temat:

"Najlepsza gra w CDA". Sama nazwa wskazuje o co chodzi :]

Faktycznie:

Najlepszą grą jaką dali w CDA jest Morrowind.

Dali ją w CDA - i za to wielkie dzięki i pokłony.

Ale napisali też, że to nie koniec i że dadzą jeszcze lepsze gry.

A ponieważ Morrowind jest najlepszą grą na świecie

- wniosek jest jeden:

Zapowiadając dołączenie na cover DVD jeszcze lepszych gier

nie mogli pisać prawdy. Wniosek: kłamcy, (oszuści itp.)

No chyba, że ktoś mi udowodni, że nie mam racji.

Wtedy wyrażę ubolewanie z powodu tego,

że ktoś przekręcił moje słowa i mnie źle zrozumiał.

Zgodnie z tytułem proszę mnie nie banować za szczerość

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moją prośbę o możlkiwość narzekania bez banowania

odpisano:

[Nie wiem ale może ten temat już był. Ja proponuje temat:

"Najlepsza gra w CDA". Sama nazwa wskazuje o co chodzi :]

Faktycznie:

Najlepszą grą jaką dali w CDA jest Morrowind.

Dali ją w CDA - i za to wielkie dzięki i pokłony.

Ale napisali też, że to nie koniec i że dadzą jeszcze lepsze gry.

A ponieważ Morrowind jest najlepszą grą na świecie

- wniosek jest jeden:

Zapowiadając dołączenie na cover DVD jeszcze lepszych gier

nie mogli pisać prawdy. Wniosek: kłamcy, (oszuści itp.)

No chyba, że ktoś mi udowodni, że nie mam racji.

Wtedy wyrażę ubolewanie z powodu tego,

że ktoś przekręcił moje słowa i mnie źle zrozumiał.

Zgodnie z tytułem proszę mnie nie banować za szczerość

Troche jak mentalnosc (o)blednego rycerza, ktory dlaby sie zabic za to, ze jego Dobrochnaz z Kozieglowic to najpiekniejsza niewiasta pod sloncem.

Ale patrzac np. z punktu widzeia np. fana FPS, czy przygodowek czy pilki noznej to jest wiele innyuch LEPSZYCH gier. Moga tez byc gry majace np. lepsza srednia ocen w Necie. Moga byc rownie dobre jak Morrowind ale nowsze...

Jak widzisz opcji jest wiele i naprawde nie trzeba od razu wyzywac kogos od oszustow, klamcow itd. bo jak ci to wejdzie w krew i w realu w rozmwoei takie teksty zasuniesz, to ktos ci w koncu zasunie fange w nos i po co ci to? Po prostu odbronika dobrej woli i wiary w to, ze inni nie musza od razu byl klamcami itd. i jakies racje na poparcie tego, co mowia, maja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem, że:

"Wtedy wyrażę ubolewanie z powodu tego,

że ktoś przekręcił moje słowa i mnie źle zrozumiał. "

Co niniejszym czynię.

Zwłaszcza, e inni napisali, , że zasuną mi fangę w nos, za obłędność

Ewentualnie udowodnili moją obłędność, pisząc, że CDA dało kiedyś Fallouta. Który Gigahitem był, jest i będzie.

W związku z tym:

Wyrażam podwójne ubolewanie z powodu niezrozumienia

słuszności mojego fanatyzmu a przy okazji,

aby odwrócić uwagę od mojej głupoty proponuję coś konstruktywnego:

Ja wiem, że lubicie dawać nowe gry, ale moja propozycja jest następująca: Mcie na DVD sporo miejsca wolnego.

Rozważcie proszę możliwość dodawania do CDA pełnych wersji gier, które już kiedyś się pojawiły w CD Action (albo w Clicku?)

Wielu jest takich, co kupują CDA od niedawna, albo po prostu przegapili jakiś numer. Propozycja by da po raz drugi grę daną w CD Action wydaje mi się rozsądna. Np. Fallout tactics wciąż jest świeże, a zresztą można by na stronie CD Action zrobić ankietę nt. :

Którą z gier czytelnicy chcieliby ujrzeć ponownie na cover DVD.

I co Wy na to?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsz, nowozalozony temat powinien byc "Co zauwazyliscie dziwnegi w innych pismach o grach?"-Juz bym napisal ze w pismie o grach kryjacym sie pod nazwa CYBER MYCHA byl w listach taki kącik dla osób ktore chca sie poznac i byl taki list:Mam 10 lat i chcialbym poznac kogos nowego.Płec nie ma znaczenia.To mnie zirytowało!Co to jest!Agencja matrymonialna czy pismo o grach!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wpadłem na dość ciekawy pomysł, a mianowicie stworzenie nowego działu w CD-Action o grach które nigdy wyszły (tzn. prace wstrzymane itp.) myślę, że to dobry pomysł ponieważ jest wiele gier ,które świetnie się zapowiadały, a w ostateczności nigdy nie wyszły ( I nie chodzi mi tu o DNF ;) ) a wiele czytelników nawet o nich nie wie. Kącik nie musiał by być duży (wystarczyła by nawet jedna strona) a w każdym numerze można było by opisać 1,2 lub 3 gry , po za tym wprowadziło by to jeszcze takie ciekawe urozmaicenie (nigdzie indziej nie ma takiego kącika). Proszę o opinie redakcję. (Chodzi mi o dział w Czasopiśmie )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wpadłem na dość ciekawy pomysł, a mianowicie stworzenie nowego działu w CD-Action o grach które nigdy wyszły

Tylko, że dość mało jest takich gier, poza tym tekst na ten temat już był w CDA (jeśli mnie pamięć nie myli, to chyba w 2003, albo 2004 i potem jescze w tipsomaniaku). Pozatym ciekawe jest to, że w 2007 wyszły gry, o których po raz pierwszy mówiono wiele lat temu - mowa tu o Prey'u i S.T.A.L.K.E.R.ze.

Propozycja nowego tematu: "Jak wyglada Smuggler?"

Temat wałkowany 8594435136 razy... :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...