Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Propozycje nowych tematów

Polecane posty

Chciałbym aby na formu pojawił się temat,gdzie użytkownicy będą pisać o grach które chcieli by dostać w CDACTION (chodzi tu o marzenia gdzie aszansa na spełnienie wynosi 0.001% lecz są szanse na przyszłość)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję założyć temat w całości poświęcony Kaszance Zone :wink:. Skoro ten dział jest tak popularny to myślę, że należy mu się własny kącik na forum :).

jest to jakis pomysl, tylko... o czym tu dyskutowac - ze gra jest do bani? I tak jest :).

Wg mnie w takim topicu rozmawiałoby sie nie tyle o opisywanych w Kaszance grach, tylko bardziej o samym dziale - komentarze dotyczące tych recenzji, wskazywanie najlepszych (najzabawniejszych :wink: ) tekstów, ewentualne uwagi / sugestie etc. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zaproponuje taki temat :Propozycje Dodatków Do CDA

ja myśle że to mogło by pomóc redaktorom w "ulepszeniu" i tak znakomitego pisma:)

Pomysł może i dobry, ale po 2 stronach wszystkie rzeczy by były wymienione. No, nie liczę bezsensownych jak np. samochód albo wiadro z logiem CDA. Więc, wg mnie = [-X .

Chciałbym aby na formu pojawił się temat,gdzie użytkownicy będą pisać o grach które chcieli by dostać w CDACTION (chodzi tu o marzenia gdzie aszansa na spełnienie wynosi 0.001% lecz są szanse na przyszłość)

Parę razy o tym pisałem na innych topicach, ale nie sądzę by ktoś na serio to brał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym aby na formu pojawił się temat,gdzie użytkownicy będą pisać o grach które chcieli by dostać w CDACTION (chodzi tu o marzenia gdzie aszansa na spełnienie wynosi 0.001% lecz są szanse na przyszłość)

Parę razy o tym pisałem na innych topicach, ale nie sądzę by ktoś na serio to brał.

A to dlatego, że taki temat już kiedyś był - czego wiedzieć nie musisz - szkoda tylko że wypadł z Archiwum bo zapewniam Cię że na podstawie jego lektury można by udowodnić że liczba userów rośnie a suma inteligencji się nie zmienia. Ludzie tracili poczucie rzeczywistości, a sam temat traktowali niemal jak dział zapowiedzi. Niewykluczone że należysz do mniejszości która potrafiłaby pisać z sensem, ale podkreślam - do mniejszości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zaproponuje taki temat :Propozycje Dodatków Do CDA

ja myśle że to mogło by pomóc redaktorom w "ulepszeniu" i tak znakomitego pisma:)

Pomysł może i dobry, ale po 2 stronach wszystkie rzeczy by były wymienione. No, nie liczę bezsensownych jak np. samochód albo wiadro z logiem CDA. Więc, wg mnie = [-X .

Myślę że na 2 stronach by się nie skończyło bo forumowicze by wpadali no coraz to nowsze pomysły, moderatorzy by tępili nierealne życzenia

Sam osobiście mam kilka ciekawych i w miare realnych pomysłów :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki oto pomysł - forumowa gra w "życzenie" czyli: jedna osoba pisze, że chce (zobaczyć) np. płytę Blue Ray to inna osoba wstawia w swojej odpowiedzi zdjęcie lub link do tego obrazka. Co wy na to? :P (mam nadzieję, że nikt jeszcze nie wpadł na ten pomysł...).

Smg: tylko po kiego takie cos? Zeby postow nabic?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kumplami z klasy kiedys myslelismy na ten temat. Moze moglibyscie tam raz na pol roku dac jakas kaszanke ;p ?? Pewnie wiekszoc osob by sie nie zgodzila. Ale z pewnoscia mozna by bylo sie z czego posmiac ;p Co Wy na to ;p ??

:?: :?: :?: :?: :?: :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje temat o dołączonej gazetce CD PROJECT

Jeżeli już ktoś składał propozycje to przepraszam :x

Czyli mamy dyskutować o reklamach? Fajnie.No bo czym innym jak nie reklamą jest gazetka (czasopisemko?) CD PROJEKT? Zachwalają swoje produkty w tekstach które imitują recenzję a na koniec w tabelce data premiery i cena.

Zresztą o czym tu dyskutować. Te...czasopisemko to zwykły katalog który pewnie można w wielu miejscach dostać za darmo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakuje chyba tematu o Black Zone...

No coz, fakt ale z drugiej strony za czesto sie ona nie pojawia na lamach.

Powiedzmy, ze jak pojawi sie ponownie to i temat zaloze, bo teraz nie bardzo chyba byloby o czym gadac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje temat o dołączonej gazetce CD PROJECT

Jeżeli już ktoś składał propozycje to przepraszam :x

A ja ewentualnie proponuję, by wszelkie opinie na temat Insidera wyrażać w Off-topiku w temacie "gram.pl".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję założyć specjalny temat dla Sz. P. Asxilem, w którym zawrze ona wszystkie swoje argumenty przeciw CDA, jego pracownikom, tekstom, fanom, "faństwu", wazelinie, itp. Czytanie jej postów w kilku tematach jest dość męczące, bo forum mi troszkę wolno chodzi... A tak byłby elegancki porządek no i brak offtopu w pięciu tematach ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje temat: "sequel/remake jakiej gry chciałbyś zobaczyć i dla czego". O czym - wiadomo, trzeba by tylko popracować nad nazwą :wink: Oczywiście chodziłoby o gry które raczej nie mają szans na kolejną odsłonę, a nie o popularne serie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOJA PROPOZYCJA: temat w którym piszemy że szukamy dla siebie jakiejś gry a inni (redaktorzy,forumowicze) nam doradzają jakiś tytuł.Prosty przykład: pytam się o jakąś dobrą grę wojenną a wy doradzacie mi call of duty czy moh (to był bardzo prosty przykład)

P.S.mam nadzieję że coś z tego bedzie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOJA PROPOZYCJA: temat w którym piszemy że szukamy dla siebie jakiejś gry a inni (redaktorzy,forumowicze) nam doradzają jakiś tytuł.Prosty przykład: pytam się o jakąś dobrą grę wojenną a wy doradzacie mi call of duty czy moh (to był bardzo prosty przykład)

P.S.mam nadzieję że coś z tego bedzie

Taki temat już istnieje i znajduje się tutaj

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może temat: "Ogólnie o innych pismach". Dyskutowało by się tutaj o innych pismach komputerowych oraz dla graczy. W końcu nie samym CDA człowiek żyje ^^

O innych pismach można teoretycznie dyskutować w temacie media. Jednak nie widziałem tam postów o pismach komputerowych, więc założenie takiego tematu może mieć sens. Obawiam się tylko, że większość postów dotyczyło by krytyki takich czasopism jak cybermycha.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...