Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dragon13

Nowa grafika i więcej ramu

Polecane posty

A mianowicie mój wuj zamierza kupić sobie nową grafikę i dokupić 512 MB ramu, żeby mógł sobie w miarę komfortowo na minimum oczywiście. grać w Street Fightera 4 i oglądać filmy na 42 calowym LCD. Na zmiany ma około 250 zł, karta grafiki musi być pod AGP. Jego zasilacz to 400 W. Myślałem nad zakupem SAPPHIRE HD2400PRO DDR II lub SAPPHIRE HD3650 DDR2. Pod tym linkiem macie cały wykaz sprzętu mego wujka 21257104.th.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mianowicie mój wuj zamierza kupić sobie nową grafikę i dokupić 512 MB ramu,

Szkoda pieniędzy. Jednordzeniowy procesor, pamięci DDR i płyta na chipsecie ViA K8T800 - wiele z tego nie wyciśniesz. MOŻE da się oglądać fimy HD (ale też nie wszystkie, zależy od kodeka i ustawień kompresji).

---- 15 minut później -----

Dobra, sprawdziłem na identycznym procku i karcie GF7600GS -> filmy chodzą w miarę płynnie, ale tylko w VLC. Z tym że:

- płyta jest na NV MCP61

- karta graficzna PCI-e

- 2GB RAM

Nie mam sprzętu (płyty ViA s.939 z AGP) żeby sprawdzić jak będzie na kompie identycznym/porównywalnym z tym o którym piszesz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej gdyby sprzedal calosc lub srodek, kompa do filmow i gier pokroju SF4, z opcja na dluzszy upgarde da sie zlozyc za kilka stetek od biedy, dla przykladu za te 250zl na AGP dostanie gora 3650 a na PCIE 9600GT czy 4670, jeszcze jak zasilacz bedzie do wymiany. Gdyby to bly AM2 to zaden problem. Ogolnie jezeli zasilka jest ok to z 2600/3650 powinien dac rade z gierka z filmami nie bedzie zadnego problemu. Jezeli zasilacz bedzie do wymiany to zostaje cos takiego [z nowych czesci}, jak nizej, ale sprzet bedzie glownie do filmow

http://www.yalu.pl/index.php?action=product&pid=33975

http://www.yalu.pl/index.php?action=product&pid=16480

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...