Jump to content
zielu1983

Czy z CDA można "wyrosnąć"?

Recommended Posts

Skoro można ze starego swetra to z czasopisma tym bardziej

W pewnym momencie przestajesz wyrastać z ciuchów (no chyba, że robisz się szerszy niż wyższy).

Wyrosnąć można z czegoś, co jest przeznaczone dla pewnego, ograniczonego okresu w młodzieńczym wieku. Czy CD-Action jest skierowane wyłącznie do dzieciaków i nastolatków?

Edited by Revanchist

No cóż, gdyby CDA nie było przeznaczone dla nastolatków i innych małoletnich płci odmiennej, to nie uświadczyłbyś tych skrzynek trzydziestoletnich szampanów z kawiorem pod łóżkami redaktorów.

Nadal to o niczym nie świadczy, ew. o tym, że to pismo jest skierowane do wszystkich... choć wiadomo, że w pewnym momencie ciężko pogodzić poszczególne "pokolenia".

Edited by Revanchist

up:

Można mieć kilkanaście albo kilkadziesiąt lat. Ważne, aby trafiać do zróżnicowanej grupy osób. Cd-action musi iść w tę stronę- gracze się starzeją, mają mniej czasu- a wielu z nich nadal interesuje się/ chce być na bieżąco.

Cóż mój kuzyn czyta CDA od chyba 4 lat i nadal kupuje . Cholera miałem tyle argumentów i sie zaciąłem chwila xDD . Dobra dajmy na to texty smugglera smieją sie z nich wszyscy znajomi rodzina niezależnie od wieku . Pełniaki zawsze miło zaskakują (ostatni pełniak który mi sie nie spodobał to było Faery ) . Zawsze można sie posmiać . Pomaga mi czasami w znalezieniu opinii na temat jakieś gry (gdyby nie cda nigdy bym nie kupił Gulid Warsa nawet z zdań tych "gorzej nastawionych" dowiedziałem sie że gra mi sie spodoba . No świetne pismo i tyle .

Ja np. gdyby nie CDA nigdy nie zagrałbym w Bionic Commando (świetna gra imho) czy K&L2: Dog Days, CoJ: The Cartel i kilka innych. Ponadto jakoś weszło mi w krew, że tak jak idę do kiosku i kupuję fajki, tak raz w miesiącu idę i kupuję CDA. Czytam je od '97 roku.

Ja miałem kilka chwil, w których kupowałem namiętnie, chwila przerwy, znowu kupowałem i tak w kółko. Teraz już nie kupuje cd-action, chyba że pojawi się naprawdę coś ciekawego, bo nie oszukujmy się, dużo młodych ludzi kupuje Cda dla gier, chociaż nie uogólniam, ja kupowałem czasopismo i dla gier i dla poczytania, ale jakoś nie ciągnie mnie już do tego. Czyżbym wyrósł? Możliwe, co nie zmienia faktu że bardzo szanuje markę jak i ludzi tworzących to pismo, bo dużo osiągneli i zmienili w branży.

PS:A po za tym nie miał bym gdzie trzymać już tej makulaturki :D

• Upvote 1

Moim zdaniem puki lubisz grać w gry i czytać recenzje najnowszych gier a także interesują cię nowinki techniczne to będziesz kupować CD-Action

A tak w ogóle to trochę offtop teraz poleci, ale jeszcze jedna sprawa, którą chciałem się podzielić. Kiedyś namiętnie piraciłem. Taka smutna prawda. Teraz możecie na mnie wieszać psy, ale przez lata czytania CDA coś się zmieniło, pękło, dojrzałem, i już tego nie robię. Po prostu jak chcę zagrać to albo coś znajduję na coverach, albo po prostu kupuję. Dlatego tutaj apel do Smugga, Twoja krucjata ma sens. Jestem tego najlepszym przykładem.