Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

thorne

Rozwiązany: Silent Hunter IV

Polecane posty

Witam. Mam pewien problem. Kupiłem niedawno grę Silent Hunter IV w edycji Super$eller (Cenega).

Chciałem sobie ostanio pograć na multi ale... nie mam klucza. Szukałem po całym pudełku, płycie, instrukcji, gra zarejestrowana w UBI i na Kompanie Graczy Cenegi ale nigdzie klucza nie ma. Pisałem do Cenegi w tej sprawie ale nie odpisali. Proszę o pomoc. Może ten klucz jest gdzieś ukryty? Na pudełku nic nie było napisane, że nie ma tam klucza...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w Saturnie robią najwidoczniej. Ja też się natknąłem raz tylko na szczęście - jak kupowałem True Crime New York City - w pudełku był tylko klucz rejestracji elektronicznej. Miała być też instrukcja. Na szczęście gra nie wymagała CD Keya, jedynie nie zwróciłem uwagi, że nie było Certyfikatu jakości CD Projekt. Nie zaczynałem ze sklepem nawet dyskusji, bo ta gra nawet nie była skomplikowana więc instrukcja zbędna.

Cóż, było pewnie tak jak napisałem wcześniej - grę zawsze zafoliowują, żeby tylko się sprzedała. Jeśli naprawdę chcesz ten klucz, to może zadzwoń do Cenegi, albo pogadaj w sklepie, lecz wątpię, żeby to coś dało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pewien problem. Kupiłem niedawno grę Silent Hunter IV w edycji Super$eller (Cenega).

Chciałem sobie ostanio pograć na multi ale... nie mam klucza. Szukałem po całym pudełku, płycie, instrukcji, gra zarejestrowana w UBI i na Kompanie Graczy Cenegi ale nigdzie klucza nie ma. Pisałem do Cenegi w tej sprawie ale nie odpisali. Proszę o pomoc. Może ten klucz jest gdzieś ukryty? Na pudełku nic nie było napisane, że nie ma tam klucza...

Taki sam miałem problem.

To nie wina żadnego "chama" zdzierającego klucz ani sklepu tylko... Cenegi.

Musisz ZADZWONIĆ (rozumiesz? ZADZWONIĆ) do Cenegi z awanturą, przedyktujesz klucz który masz w pudełku a oni przedyktują Ci "właściwy" klucz do multi. Dlaczego to taki debilny mechanizm - nie wiem.

Pozdro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...