Skocz do zawartości

Unreal Tournament


onufry

Polecane posty

Witam.

czy w UT2004 da się zmienić imiona botom? szukam i szukam i szukam i nigdzie nie znalazłem. a jeśli sie nie da to czy zna ktoś jakiegoś moda może od tego?

Jasne że można wchodzisz na dysk z zainstalowaną grą w UT2004/System/Xplayers1 lub 2 tam masz wszystkie imiona wystarczy ze wykasujesz np. Malcolm (ale potem w Singlu nie będzie Malcolm tylko Player) więc najpierw całą linijkę radzę ci skopiować a potem zmieniać nick. Można również ustawić bohatera którym chcesz grać w Singlu wystarczy że znajdziesz linię Menu="MALCOLM"i zamieniasz MALCOLM na SP i to powinno tak wyglądać Menu="SP". Wiem bo robilem nowe tekstury :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 122
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Po co miałbyś zmieniać imiona botów? Żeby czuć większą satysfakcję z rozflaczenia Ojczyka zamiast Sapphire?

powiedzmy że fajniej sie rozwala boty z imionami znanych Ci osób. Wtedy każda rakieta na ich twarzy jest bardziej osobista :P

Dzieki Prioryt3t. Popróbuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Najlepsze jest te Saphire i te inne Alphy i Delty :lol:

P.S Wreście mi chodze to polecenia głosowe.

P.S 2 CHyba zaczne grę od początku mam poziom 2 i jak gram w Capture The Flag to nawet do ich bazy sie wejść nie da. Mój poziom gry spada :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Ja ma problem z wersją 2004. nie chciałem zakładać nowego tematu...

Otóż kupiłem sobie ostatnio PEŁNĄ ORYGINALNĄ WERSJĘ UT2004 (Żeby nie było :wink: ) i podczas wybrania multiplayera pokazuje mi się napis: Wrong CDKey. Wiem co to oznacza, wiem, że tak mają piraci, którzy potrzebują działających kluczy do gry. Teraz pojawia się moje pytanie: Czy to podlega "gwarancji"? Zapewniam, że mam oryginalną wersję gry. :cry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy az taka orginalna....... :lol: Mozliwe ze masz cos z CD-kayem zle albo miales takiego farta ze pomyliles sie wpisujac CD-Kay i wpisales zla cyfre badz litere ALE wpisales cd-kay tak jakby z innego pudelka(bo czasami jest tak ze cd-kay w roznych opakowaniach roznia sie 1-2 literami badz cyframi) i gra ci sie zainstalowala i chodzi ale jest tak jakbys korzystal z cudzego cd-kay. Moja rada to odinstaluj i zainstaluj ponowinie tylko uwaznie wpisz CD-kay

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy az taka orginalna....... :lol: Mozliwe ze masz cos z CD-kayem zle albo miales takiego farta ze pomyliles sie wpisujac CD-Kay i wpisales zla cyfre badz litere ALE wpisales cd-kay tak jakby z innego pudelka(bo czasami jest tak ze cd-kay w roznych opakowaniach roznia sie 1-2 literami badz cyframi) i gra ci sie zainstalowala i chodzi ale jest tak jakbys korzystal z cudzego cd-kay. Moja rada to odinstaluj i zainstaluj ponowinie tylko uwaznie wpisz CD-kay

Heh, spróbowałem zainstalować grę jeszcze raz i tym razem poszło od razu... :? Nie wiem, co to było, ale się wkurzyłem na początku. Mimo to dzięki. 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem z UT2004 - gdy próbuję założyć serwer (Host Game.) to po wciśnięciu listen wyskakuje mi błąd, że nie można znaleźć pliku jakiegośtam :) (Bodajże Cicada Textures czy coś takiego.), mimo, że Instant Action działa bez kłopotów. a i uruchamiam serwka bez żadnych mutków, tylko na standartowych mapach. Ktoś wie, czego to wina??

BTW:

http://www.unrealzone.republika.pl/zin/uz7/uz/indexuz.html zin o U, UT, UT2003/04. Poczytajcie i napiszcie, co sądzicie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Zwykle gra na serwerze o innej wersji programu NIE jest możliwa...

Skoro to jakies nowsze demo, to ilość serwerów na nim powinna wzrastać.

BTW - co w nim nowego? Inne mapy?

Tak to jest, jak się ma pełną wersję... Człowiek nie jest na czasie :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Mam problem z ut 2004.Kiedy w single playerze chcę w konsoli zmienić skina postaci za pomocą komendy "set playerskin" wyświetla się komunikat o nieokreślonej klasie skina/postaci.Próbowałem już różnych kombinacji ale wszystko lipa :? Ktoś wie o co chodzi w tych klasach :?: :?: :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Mam problem związany z UT2004.

Otóż w ustawieniach zaznaczyłem kolor czerwony jako favourite.

Kiedy odpaliłem single player i doszedłem do fazy drużynowej,ni z gruchy ni z pietruchy,kolor sam przestawił się na blue (w grze i ustawieniach).

Po zakończonych walkach znowu samoczynnie przestawił się tylko że na red.W instant action wszystko działa ok,ale w singlu nie mogę grać jako red team...

A że we wszystkich ut-kach grałem jako red,więc POMOCYYY!! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak trudno poszukać samemu? Unreal Anthology można zamówić np. w Exe, Timsofcie. Jedyną przeszkodą może być cena (~100 PLN), ale można podejść do tego tak - gratis do UT (w wersji GOTY) dostaje się Unreala z dodatkiem, Unreala II, UT 2004 (Editor's Choice Edition) oraz płytę z muzyką, czyli w sumie całkiem sporo ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można w UT2004 mieć dostępne wszystkie postacie w Single Playerze? W UT2003 można było wybrać sobie dowolnego avatara (poza bossami of course) natomiast w 2004 jest ich tylko kilka...

Czy mozna w jakiś sposób "włączyć" do wyboru w singlu resztę????

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Cześć, myśle nad kupnem UT 2k4 bo mam juz 2k3, ale troche mi się haka. Mój komp to P4 1.60 GHz, 256 RAM, GeForce 6600 i zastanawiam się czy po zwiększeniu ramów do 512 oba UT'eki chodziły by dobrze na przynajmniej medium wszystkich opcji grafiki i dżwieku

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UT 2k3 ci tnie na takim kompie? Chyba przesadzasz z opcjami graficznymi. Na medium wogóle nie powinno ci haczyć. Mi nie haczyło na P4 1,8 GHz 256 DDR i GF 4 MX :lol:

Z UT 2k4 już gorzej, bo mapy ONS są dość RAMożerne, ale po zwiększeniu do 512 powinno być znacznie lepiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

hmm... dobra, tylko to są SDR i nie znam ich szybkości i nie wiem ona wogóle ma jakiś wpływ na granie, ale niedługo pewnie i tak zmienie na 512 DDR 400MHz. A to coś dla ucha i brzucha (ja i kumpel śmialiśmy sie do bólu:-) http://video.google.pl/videoplay?docid=-52...real+Tournament

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...