Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Turambar

Jeden z dziesięciu

Polecane posty

Ach 1z10 mało go oglądam ale przyznam jest bardzo dobry.

Najciekawsza jest ta osatnia rudna gdzie tylko trzech uczestników :D.

Miałem raz okazję zobaczyć do epickiego pojedynku, obaj uczestnicy mają po jednej szansie i żaden prawie z nich nie odpowiedział żle, ale w końcu gdy było (chyba) jeszcze 5 pytań, jeden z nich uległ i przegrał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie mój ulubiony teleturniej. Mam z rodziną świetną zabawę starając się odpowiadać na wszystkie pytania. Przy zalewie tych wszystkich programów typu Mam Talent, XFactor, Voice of Poland itp. jest to zdecydowanie najlepszy i chyba najbardziej rozwijający turniej telewizyjny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny teleturniej. Mam z nim wiele miłych wspomnień, a ostatnio również oglądam z przyjemnością. Miło jest sprawdzić i przy okazji uzupełnić swoją wiedzę. Prowadzący Tadeusz Sznuk jest niezastąpiony w swojej roli. Wczoraj padło pytanie o imię kasztelana grodu z komiksu "Kajko i Kokosz". :-) I akurat zawodnik nie wiedział.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno oglądałem, ale to chyba jakaś stara seria była, bo poznałem jednego uczestnika, którego widziałem na necie (taki starszy pan) który nie wiedział czy wyznacza czy odpowiada. Chyba ogólnie, obejrzałem ten odcinek dlatego, że rozpoznałem tego uczestnika.

tak w ogóle to jeszcze kręcą nowe serie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...