Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Slavkoking

Komputer się włącza, ale ekran jest ciemny, nie słychać typowej pracy dysku

Recommended Posts

Mam problem, moj komputer niestety nie dziala. A wiec od poczatku: nie jest to moze jakis mocny sprzet, 2.8 procek, 768 RAM i nieszczesliwa karta Radeon 9600 ze 128 VRAM. Jak widzicie w dobie dzisiejszych kompow to praktycznie "staruszek" ale od razu mowie ze mam drugiego kompa juz o wiele, wiele mocniejszego. Tego slabszego uzywam do takich bardziej sluzbowych celow, jak mam cos z pendriva zrzucic czy cos przygotowac do szkoly. Pisze o tym ze mam drugiego kompa bo pewnie wiekszosc z was by powiedziala ze bym go wywalil jak nie chodzi i kupil nowszego :D A teraz co nie chodzi: gdy wlaczam komp to slychac ze chodzi ale ekran komletnie nie reaguje. Komp caly czas chodzi (nie slychac tych charakterystycznych dzwiekow gdy na poczatku twardy dysk pracuje) a ekran ani rusz. Oczywiscie jest wlaczony i podlaczony do komputera. Ale gdy np. odlaczam kabel monitora od karty graficznej to nagle komp sie wlacza i rusza sie na srodku znaczek zeby podlaczyc do komputera. No i gdy podlaczam (zgodnie z tym komunikatem) to nagle ekran staje sie czarny i znowu nie daje zadnych oznak zycia. I tak w kolko. Wydaje mi sie ze problem tkwi w karcie graficznej. Ale prosze was o pomoc, moze ktos z was juz mial taki problem? Z gory dziekuje za kazda rade :)

Odpowiedz mi na jedno jedyne pytanie: dlaczego nie przeczytałeś ogłoszenia "nazywanie tematów"? Czy to aż takie trudne jest?

[wies.niak]

Jeśli masz możliwość to włóż tą kartę do innego kompa i sprawdź jak się zachowuje. Podaj jeszcze model płyty głównej i zasilacza. Bo to nie musi być karta graficzna winna.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...