Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Slavkoking

Komputer się włącza, ale ekran jest ciemny, nie słychać typowej pracy dysku

Polecane posty

Mam problem, moj komputer niestety nie dziala. A wiec od poczatku: nie jest to moze jakis mocny sprzet, 2.8 procek, 768 RAM i nieszczesliwa karta Radeon 9600 ze 128 VRAM. Jak widzicie w dobie dzisiejszych kompow to praktycznie "staruszek" ale od razu mowie ze mam drugiego kompa juz o wiele, wiele mocniejszego. Tego slabszego uzywam do takich bardziej sluzbowych celow, jak mam cos z pendriva zrzucic czy cos przygotowac do szkoly. Pisze o tym ze mam drugiego kompa bo pewnie wiekszosc z was by powiedziala ze bym go wywalil jak nie chodzi i kupil nowszego :D A teraz co nie chodzi: gdy wlaczam komp to slychac ze chodzi ale ekran komletnie nie reaguje. Komp caly czas chodzi (nie slychac tych charakterystycznych dzwiekow gdy na poczatku twardy dysk pracuje) a ekran ani rusz. Oczywiscie jest wlaczony i podlaczony do komputera. Ale gdy np. odlaczam kabel monitora od karty graficznej to nagle komp sie wlacza i rusza sie na srodku znaczek zeby podlaczyc do komputera. No i gdy podlaczam (zgodnie z tym komunikatem) to nagle ekran staje sie czarny i znowu nie daje zadnych oznak zycia. I tak w kolko. Wydaje mi sie ze problem tkwi w karcie graficznej. Ale prosze was o pomoc, moze ktos z was juz mial taki problem? Z gory dziekuje za kazda rade :)

Odpowiedz mi na jedno jedyne pytanie: dlaczego nie przeczytałeś ogłoszenia "nazywanie tematów"? Czy to aż takie trudne jest?

[wies.niak]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz możliwość to włóż tą kartę do innego kompa i sprawdź jak się zachowuje. Podaj jeszcze model płyty głównej i zasilacza. Bo to nie musi być karta graficzna winna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...