Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

org

Zasilacz + karta graficzna

Polecane posty

@Bronex94

Zasilator-też myślałem nad Fortkiem, bo nie starczy kasy na MXS OCZ

Jak brać 500W od OCZ to tylko ModXStream Pro.

A z chłodzeniem to poczekam, może się trochę zapożyczę i wezmę AC Freezer Xtreme rev. 2 :).

Dziękuję za odpowiedzi :smile:

EDIT

Fortron FSP AX-500-A 500W

Fortron FSP500-60APN 500W

Fortron FSP500-60GNH 500W 80 Plus

Jak wchodzę na esc.pl na stronę produktu 500W GLN to jest info, że nie znaleziono produktu. Czekać, czy brać jeden z powyższych zasilaczy? Jeśli brać, to który?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory podkręcałem na chłodzeniu stockowym i zasilatorze Tracera, więc do trudnych warunków jestem przyzwyczajony. Teraz pytanie o zasiłkę Fortrona (nie ukrywam, że zależy mi najbardziej na odpowiedziach Gierka, Sevarda, Rezydenta i wuwuela)-jaką brać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam temat. Zamówiłem w komputroniku OCZ MXS 600W (na przyszłość), ale dzisiaj dostałem odpowiedź na maila, że niestety tego produktu nie będzie już w ich ofercie. Teraz mam dylemat-brać od nich CFT-600-14CS za 319zł (można odebrać już dzisiaj), czy lepiej zamówić za 345zł w agito MXS 600W? Zastanawiam się nad:

Corsair CMPSU-650TXEU - 650W (ma jedną linię +12V)

CFT-600-14CS

OCZ MXS Pro 600W w agito

Interesują mnie zasilatory 500-650W do 360zł (może być taniej :E).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie wymienione przez Ciebie zasilacze są bardzo dobre (no może Corsair jest trochę lepszy od pozostałych). Korsarz i MXS mają certyfikat 80+, więc one są teoretycznie trochę lepsze, ale od Chiefteca model CFT-600-14C jest niewiele droższy od CFT-600-14CS i również ma ten certyfikat. W tej cenie powinien się zmieścić jeszcze jakiś Tacens RADIX III oraz Tagan U33II i pewnie jeszcze parę innych zasilaczy.

Wszystkie wymienione konstrukcje są dobre i trudno wybrać najlepszą z nich.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie byłem pewien co do korsarza, bo słyszałem, że seria TXEU jest dużo słabsza od HXEU. No to mam twardy orzech do zgryzienia ... :E

Jeśli wybierałbym w komputroniku, to do chyba nie znajdę tam modelu 600-14C. Byłem zdecydowany na MXS Pro 600W, czy to nie będzie najlepsze wyjście?

Tagan U33 - II SuperRock Series 600W 369zł

Corsair CMPSU-650TXEU - 650W 346zł

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seria TX jest słabsza od HX i taka miała być w założeniu. No ale nie powiedziałbym, żeby były to zasilacze jakoś wybitnie słabsze od HX, to nadal solidna konstrukcja. Na tej stronie masz moim zdaniem dosyć fajnie napisany test. Jeśli się boisz, to bierz coś innego, wybór na szczęście jest dosyć spory.

[edit]

Komputronik jest drogi, radziłbym poszukać jednak gdzie indziej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba zdecyduje się na tego Corsaira. Nie będzie to zły wybór :).

Komputronik co prawda tani nie jest, ale jeśli różnica w cenach między np. esc.pl a tymże sklepem wynosi tyle co koszt przesyłki, to wolę się przejść do komputronika i tam kupić na miejscu. Nie ma też problemu z odsyłaniem wadliwego towaru.

Dzięki za pomoc, Sevard

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...