Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Loukasz

Pad E5 SF-1106U(RE00275) wykrywany jest jako nieznane urządzenie

Polecane posty

Kupę czasu temu (6 lat minimum) dostałem pada e5, właściwie tylko tyle o nim wiem. Na dyskietce z sterownikami pisze SF-1106U (RE00275). Problem jest natomiast taki, że może instalacja sterów by pomogła z tym, że jak wcześniej pisałem są na dyskietce... A ja na swoim Piecu nie mam stacji dyskietek. Po podłączeniu pada pisze nieznane urządzenie. Na necie sterów znaleźć nie mogę...

Jakieś pomysły? Z góry dzięki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupę czasu temu (6 lat minimum) dostałem pada e5, właściwie tylko tyle o nim wiem. Na dyskietce z sterownikami pisze SF-1106U (RE00275). Problem jest natomiast taki, że może instalacja sterów by pomogła z tym, że jak wcześniej pisałem są na dyskietce... A ja na swoim Piecu nie mam stacji dyskietek. Po podłączeniu pada pisze nieznane urządzenie. Na necie sterów znaleźć nie mogę...

Jakieś pomysły? Z góry dzięki

Też mam takiego pada. W instrukcji pada jest napisane, że najpierw, tzn przed jego podłączeniem do kompa, należy zainstalować sterowniki z dyskietki. Urządzenie u mnie wtedy działało poprawnie (Win XP). Jak zacząłem się bawić z uaktualnianiem sterowników z internetu, to przestała mi działać funkcja wibracji. Tak naprawdę nie udało mi się znaleźć tego modelu w internecie.

W związku z powyższym, wydaje mi się, że najlepiej zainstalować sterowniki z dyskietki i nie kombinować.

Ten pad jes fajny, ale jakoś niepopularny w necie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...