Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

ToCA Race Driver (seria)

Polecane posty

największym nieobecnym w nowych ścigałkach Codemasters jest tryb split screen-ot co

Ściganie się z kumplem, czy bratem przy jednym kompie sprawia znacznie większą radochę, niż podobne zabawy po necie. Powinni jednak udostępniać ten tryb w nowych gierkach.

Dobrze, że w trzeciej Toce jeszcze to było.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj po raz kolejny odświeżyłem sobie TRD3 i przypomniałem sobie kolejną klasę, której mi brakuje w GRIDzie.

Tuż obok DTM uwielbiam australijską ligę V8 Supercars czyli Holden Monaro, Ford Falcon i inne potwory.

Dla chętnych nagranie z dzisiejszego wyścigu w Adelajdzie.

http://www.xfire.com/video/1b3580/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna gra.Bardzo przypadła mi do gustu.Zdecydowanym atutem jest ilość samochodów,torów oraz klas wyścigów.Szkoda tylko, że nie ma opcji kamery ze środka samochodu.Polecam wszystkim , którzy zastanawiają się nad jej kupnem.Niedawno znalazła się w serii XK Hit.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem GRID -wszystkie wyzwania - pewne pierwsze miejsca - drużyna i kierowca - były napisy końcowe z fajną muzyczką :) Od strony audio-wizualnej - ocena 11/10. To jedna z tych gier, którą masz ochotę się pochwalić przed znajomymi. Wygląda pięknie. Zazwyczaj nie oglądam powtórek, ale w przypadku GRID replaye są porażające. Muzyka w menu jak i podczas gry całkiem ok (jedna z melodii przypominała mi Ulver). Bardzo dobry pomysł z imionami graczy. Same wyścigi - dużo emocji i jednocześnie satysfakcja ze zwycięstwa, a przy tym nie nuży. Najbardziej podobały mi się zawody w USA. Dzięki Japonii polubiłem drift i całkiem nieźle wywijałem. Dużo samochodów, bardzo ładne trasy. Troszeczkę nudził mnie Le Mans - ale jak kupiłem Audi za 3 mln to już praktycznie za każdym razem byłem liderem. Podsumowując - GRID to naprawdę bardzo, bardzo dobra gra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie ostatnio zainstalowałem sobie TOCA 3 i są tam wyścigi tych nowych civiców ale nie są one dostępne.Pamiętam że wchodziło się na strone hondy i tam się coś wypełniało i otrzymywało się kod.Teraz wpisuje ten adres honda.co.uk/racedriver i nic nie znajduje.Skąd można pobrać ten kod aby pośmigać civikami

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam szybkie pytanie co do GRIDa. Mam te gre kupiona w serii BEST OF, jednak po angielsku. Czy jest dostepne jakies spolszczenie, a najlepiej takie jak pamietam z TOCA racedriver 2, z polskim dubbingiem i gosciem gadajacym podczas wyscigu "tak trzymaj chlopcze" itp :) ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mi może poradzić jak sensownie dobierać Team Mate'ów w grze. Bo strasznie mnie wnerwia, kiedy wybieram faceta ze specjalizacją Prestige i statystykami takimi, że niemal pełne koło tworzą, a ten ZAWSZE, ale to ZAWSZE dojeżdża w wyścigach typu Prestige na ostatnim miejscu!!!! I tak mam od początku gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, szkoda, że w sumie GRIDa nie poznałem wcześniej, bo jest to kawał naprawdę bardzo solidnie zrobionej wyścigówki z nadal nie zestarzałą się grafiką, dosyć szerokim wyborem samochodów, sporą liczbą wyścigów i fajnym modelem jazdy - nie było tutaj pełnej symulacji, ale też można było normalnie nauczyć się opanowania pojazdów (np. zawsze wiedziałem, że jak przed zakrętem puszczę gaz, przyhamuję, dam w prawo i przygazuję to dostanę lekkiego drifta i działo się tak nawet na bolidzie Formuły 3 choć tutaj musiałem pracować nad kontrolą aby nie wypaść z trasy ^_^). Po prostu jazda każdym rodzajem maszyny była przyjemnością, było sporo konkurencji i znalazło się miejsce nawet na jedno demolition derby (taka miła odskocznia od typowych wyścigów), gra wywoływała u mnie reakcję jeszcze jednej trasy co zaliczam na jej ogromny plus. Trochę męczyło mnie to wyskakujące Le Mans 24 co jakieś cztery - a może pięć? - wyścigów na zakończenie sezonu, przynajmniej dopóki nie załatwiłem sobie kasy na najbardziej wypasione bryki z najwyższej klasy. Ogółem uważam, że gra się nie zestarzała, nadal warto po nią sięgnąć, bo jest zrealizowana bardzo sensownie, ma przyjazny model jazdy, nie powodujący rage'a, sporo samochodów i... a wróć... jest jedna rzecz jaka absolutnie mnie wkurzała i nie byłem w stanie jej ogarnąć: driftowanie. Mówię o tych specjalnych konkurencjach w Japonii gdzie szlag mnie jasny trafiał, bo czasami poślizg wchodził a czasami tyłkiem samochodu rzucało jak już nie powiem co. Poza tym jednak do niczego przyczepić się nie mogę i grało się niezwykle przyjemnie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.cdaction.pl/news/30972

Pal licho, że dwa posty pod rząd, minęło sporo czasu, twórcy wreszcie puścili sporo pary z gęby oraz pojawił się niemalże czterdziestominutowy gameplay z wersji alfa dwójki :) Muszę powiedzieć, że całość wygląda całkiem sensownie, ewidentnie widać przeskok graficzny w stosunku do oryginału i gra wygląda po prostu zacnie w ruchu. Co do tego jak auto się porusza to czuję tutaj ducha jedynki i nie spodziewam się jakieś rewolucji. Ogólnie nie jestem strasznie nahajpowany, ale po prostu IMO zapowiada się dobra gra ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Well, tytuł ten bardzo przypomina mi swoją budową najnowszego Need for Speeda. Wyglądać toto będzie ładnie, brzmieć zapewne również a i w karierze oraz innych trybach, w tym także sieciowym pewnie nie zawiedzie. Cóż jednak z tego skoro najważniejsze w grach traktujących o sportach motorowych to model jazdy, a ten w GRID 2 zapowiada się niezbyt realistycznie, wręcz mocno zręcznościowo i plastikowo. Wjechanie połową auta na trawę nie kończy się kraksą, samochody zdają mi się zachowywać przy większych prędkościach całkiem podobnie do tych z Most Wanted 2012, możliwe jest nawet wjeżdżanie w zakręt bez użycia hamulca: 13:48 - tri.png.

Całowałbym buty twórcom, którzy wydaliby na PC odpowiednik Forzy dla X360 czy GT dla PS3. Wydaje m się jednak że współczesne, mainstreamowe ścigałki zmierzają w stronę zręcznościowej papki w stylu Juiced czy Burnout. Pierwszego GRIDa wspominam bardzo ciepło, jest to tytuł nadal bardzo grywalny i nie pozostaje mi nic innego jak z dystansu zerkać na sequel mając nadzieję na faktycznie wartościową grę traktującą o wyścigach samochodowych. A więc mimo, iż fanem tego typu produkcji jestem wielkim, preordera na najnowsze dziecko Codies nie składam i z ewentualnym zakupem wstrzymam się do pierwszy recenzji (lubro, liczę na Ciebie!).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z ewentualnym zakupem wstrzymam się do pierwszy recenzji (lubro, liczę na Ciebie!).

There will be blood. trollface.gif Sam już zamówiłem pakiet z nocną wersją Yas Marina i GT-R SpecV. Jeśli dodatki nie będą dostępne do kupienia oddzielnie po premierze to zamówię też kopię z MP4-12C oraz Brands Hatch i zrobię mały giveaway na blogu. ;p

Ogólnie nie mogę dużo pisać, ale nie polecam się kierować dostępnymi gameplayami. Gra wygląda od zeszłego tygodnia trochę lepiej i przestałem się na Codies gniewać, bo zaczęli wreszcie nam odpowiadać na zarzuty. Chociaż muszę zaznaczyć, że nie mamy dostępu do tego ślizgającego się jak w Most Wanted Camaro. Wygląda to przerażająco, bo jakby wyjęte z innej gry. Fizyka w GRID 2 tak nie działa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż jednak z tego skoro najważniejsze w grach traktujących o sportach motorowych to model jazdy, a ten w GRID 2 zapowiada się niezbyt realistycznie, wręcz mocno zręcznościowo i plastikowo.
Przeciez GRID1 też był arcade, więc nie wiem czego oczekujesz ;) GRID symulatorem nie był i nie będzie. Jak chcesz pół-SIMa to zobacz np. Project C.A.R.S.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

There will be blood. trollface.gif Sam już zamówiłem pakiet z nocną wersją Yas Marina i GT-R SpecV. Jeśli dodatki nie będą dostępne do kupienia oddzielnie po premierze to zamówię też kopię z MP4-12C oraz Brands Hatch i zrobię mały giveaway na blogu. ;p

A tutaj Cię zaskoczę. Pewien znany sklep napisał:

"Po oficjalnej premierze gry, powyższa zawartość będzie dostępna jako dodatek w cenie 29,99 PLN"

Mnie w tej chwili GRID 2 bardziej odstrasza niż zachwyca. Mają jeszcze sporo czasu na szczegóły i to one będą decydowały o zakupie tej gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez GRID1 też był arcade, więc nie wiem czego oczekujesz wink_prosty.gif GRID symulatorem nie był i nie będzie.

Zgadzam się, ale trzeba IMO to oddać jedynce, że jak wpakowałeś się swoją bryką na piasek albo trawę i za mocno przygazowałeś próbując jeszcze skręcać to bankowo traciło się zupełnie kontrolę nad pojazdem ;) Ciężko powiedzieć czy w dwójce będzie tak samo, bo z tego co kojarzę gameplay pokazywał tylko miejskie trasy, bez takich pułapek (może poza "wybijaczami" ;]), które we mnie wzbudzały spory feeling z jedynki. Tam też, na pewnym poziomie trudności, cisnęło się metodą na pełny gaz i ręczny dla zakrętów ^_^
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, ale trzeba IMO to oddać jedynce, że jak wpakowałeś się swoją bryką na piasek albo trawę i za mocno przygazowałeś próbując jeszcze skręcać to bankowo traciło się zupełnie kontrolę nad pojazdem ;)
No już nie przesadzajmy, takie rzeczy to powinny być standardem. Jeśli w jakiejś grze brakuje nawet takich podstaw, to się powoli z tego robi "samograj". Co do torów - zdaje się, że w którymś trailerze był tor uliczny, ale jako takiego toru chyba nie.

//edit: a jednak były w "GRID 2 Uncovered - Live Gameplay Demo", np. od ok. 11:30.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...