Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krzyhu

"Mam talent"

Polecane posty

Ten Marcin z ostatniego występu - MIAZGA. Serio, barwę głosu ma trochę wkurzającą, ale koleś zgniótł. Gdyby nie to, że ta wyżej wymieniona zaśpiewała piosenkę z musicalu który bardzo lubię, to byłby moim aktualnym faworytem. Zaśpiewał cudownie, widać, że koleś zna się na rzeczy, nie będzie powielał schematów i mimo wyglądu, nie będzie z niego sezonowa gwiazdka. Dojrzały i kompletny, jak to któryś juror określił, artysta.

W pierwszej chwili gdy wyszedł na scenę myślałem że to dziewczyna, ale chyba nic w tym dziwnego. Później jak usłyszałem, że nazywa się Marcin, pomyślałem sobie, że żartuje. Ale wśród śpiewaków IMO był jednym z lepszych.

Weźcie wywalcie z tego programu Foremniak, jezuuu...

Od samego początku byłem pewien, że nie będzie tam pasować. Już lepiej by zrobili dając np. Kinge Rusin? Ale Foremniak w tym programie to na pewno nie był strzał w dziesiątkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak, Chylińska jest <ciach>, Kuba, to Kuba, albo się go lubi, albo nie, ale Foremniaczka i jej mądrości i płaskość uderzają. Rozkleja się przed każdym dzieckiem, wszystkich kupuje w całości itd. Bardzo lubię duet Prokop i Hołownia, ich gadki zza kulis wydają się być spontaniczne, a jak komuś się powiedzie, Marcin mówi zawsze: pamiętaj, to my cię odkryliśmy.

MSaint>>>to określenie dobrze oddaje charakter tej osoby, ale proszę się jednak na przyszłość powstrzymać od używania go na forum :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za słówko było o Chylińskiej, jestem ciekawy? :P

Ostatni odcinek był dosyć słaby, w sumie to żaden występ nie zapadł mi mocno w pamięć. Wkurzyły mnie te dzieci, które masakrycznie fałszowały na tych skrzypeczkach a jury ich przepuściło bez słowa krytyki... To samo z tą dziewczynką śpiewającą... beznadzieja :down: Podobały mi się te dziewczyny machające tyłkami :serduszka2: aah, to było dobre! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem niektórych powinni mówić od razu nie dziękuje a nie dają nadzieję że przejdą dalej. Powinno to wyglądać że 3 głosy muszą być na TAK aby przejść dalej bo później i tak kogoś odrzucają. Coraz słabsze te odcinki się robią a ostatni odcinek to nic ciekawego tak naprawdę no oprócz paru występów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak - ostatni odcinek jakiś traki drętwy był. Ale mam nadzieję, że Wa-wa mi to zrekompensuje. : D

Wkurzyły mnie te dzieci, które masakrycznie fałszowały na tych skrzypeczkach a jury ich przepuściło bez słowa krytyki...

I tak nie przejdą do półfinałów, nie ma się co przejmować. :P

Co do nich - o niebo lepsza była mała armia monocyklistów. IMO dziwna decyzja jury.

To samo z tą dziewczynką śpiewającą... beznadzieja

Akurat tutaj nie kojarzę o kogo ci chodzi. Nie przypominam sobie w ostatnim odcinku takowej. ^^

Aaa... Chodzi co o fankę Chylińskiej, tak? Cóż - głosu tragicznego nie miała i trzeba zwrócić uwagę na to, że mało dziewczynek w jej wieku śpiewa TAK. Jednak nic nadzwyczajnego, nie przejdzie.

Ostatni odcinek, jak wyżej napisałem, był średni. Zapadły mi w pamięć 2 występy:

Koleś od garów - Był ORYGINALNY, co jest najwazniejsze w tym programie. Podobało mi się. Mam nadzieję, że w półfinałach zagra na czymś innym. : )

18letnia dziennikarka - MOC. Chyba mój ulubiony występ ostatniego odcinka. Naprawdę fajny głos, sympatyczna osoba. Czego chcieć więcej?

Takich freaków jak Pan Ząbek czy Człowiek Warzywo pominę. XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z częścią przedpiśców - nieco za dużo tu śpiewania i tańczenia, a także plusów za elementy 'pozawystępowe'. Dziewczyna w ciąży? Super! (Wiem, wiem, że akurat to wyszło po występie) Od razu lepiej wygląda w oczach. Bardzo młoda i nieśmiała? Jeszcze lepiej. Jest to zrozumiałe ze względów medialnych - takie osoby wzbudzają więcej emocji u widzów, ale mi się to nie podoba. Inna rzecz, która mi średnio odpowiada to doświadczeni profesjonaliści - przykładowo dwóch chłopaków, którzy ileś tam lat występowali w najlepszym chórze chłopięcym w Europie. Dla mnie urok tego programu leży w nieoszlifowanych talentach, ale w sumie i występy tych doświadczonych się dobrze ogląda.

A skoro mamy podtytuł angielski - oto zwycięzcy z Wielkiej Brytanii: http://www.youtube.com/watch?v=KJIz8BgRQc0 Co Wy na to? :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, prawdopodobnie w tej edycji znowu wygra dobry głos lub fizycznie uzdolniony mutant. Za mało tu miejsca na pełną oryginalność. Zresztą dziwne pomysły po prostu nie porwą tłumów.

Program wkurza mnie o tyle, że pełno tam zakompleksieńców i jest pozwolenie (tak!) na obśmiewanie dziwnych zawodniów. Czasami aż żal się robi jaki to pościg za sensacją.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, po dzisiejszym odcinku odczucia mam mieszane. Na pewno był lepszy niż poprzedni, ale znowu nic jakoś mnie mocno nie zaskoczyło.

Parę grajków, parę tancerzy, parę śpiewaków... nic specjalnego. Najlepsze były dwa ostatnie występy - te dziewczyny naprawdę miały dobry głos. No, ale przecież nie o to chodzi, żeby w tym programie występowali sami śpiewacy...

Koleś grający na skrzypkach jakoś mi nie przypadł do gustu, chłopak z piłką był niezły, ale bez rewelacji. Nic więcej nie wbiło mi się w pamięć. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świeżo po obejrzeniu nowego odcinka...

Jakieś reakcje? Ano są:

1. Ja nie wiem, po kiego grzyba puścili chłopa od taśmy... Wiem, że jestem upierdliwy, ale w tym programie trzeba być w czymś naprawdę dobrym. A występ tego pana był średnio dopracowany, biorąc pod uwagę, że co chwilę spadał. :P Zjadają nerwy? Polecam melisę albo jakąś ziołową herbatę... Jednego jestem jednak pewien - do półfinałów, to on raczej nie przejdzie.

2. Tradycyjnie przyszło mnóstwo ludzi spod sztandaru śpiewu i tańca. Choć ich poziom, przyznam był o wiele wyższy, niż w ostatnim odcinku (ta, co śpiewała z 'Ich Troje' była naprawdę bardzo dobra). Mam nadzieję jednak, że nadmiar osób w ten sposób uzdolnionych, nie odbije się na proporcjach uczestników w finale, jak to było w edycji pierwszej (tam połowa osób właśnie albo śpiewała, albo tańczyła).

3. Po raz setny w drugiej edycji Foremniakowa musiała zakomunikować wszystkim, że "występ, który przed chwilą zobaczyła, obudził we niej coś nowego/jej dusza została wykąpana/osiągnęła nowy poziom doświadczenia (niepotrzebne skreślić)". Mnie tylko zastanawia, co ona musi robić, żeby mieć aż takie odloty? Jak dotąd nie wiedziałem, że jest aż taka emocjonalna i tak bardzo lubi to okazywać...

Tak w ogóle - sam program i jego polskie wykonanie, nie są złe (choć przyznam tak jak wszyscy, że pani eF średnio pasuje do jury), tylko widać, że wybór zawodników do finału/półfinału jest zależny od siły wyższej od naszego tria. ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele osób przychodzi do tego programu którzy nie mają talentu tylko coś wyćwiczyli do perfekcji (choć nie zawsze). Np. tancerze - każdy kto by tańczył po kilka godzin dziennie też by tak tańczył. To nie jest talent tylko efekt pracy. To tak jakbym ja tam poszedł i zaprezentował wiązanie sznurówek. Też nad tym lata pracowałem ale to nie jest talent. Denerwują mnie także cyrkowcy :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ śpiew jest najpopularniejszym "talentem" na świecie. Tak mnie to osobiście denerwuje, że we wczorajszym odcinku było aż tylu śpiewaków. Gdybym ja był organizatorem tego show to (tak teraz zostanę zmieszany z błotem) nie wpuściłbym na casting ani jednego śpiewaka. Tancerzy też bym ograniczał z tego powodu, że taniec nie jest żadnym naturalnym talentem. Tańca można się wyuczyć i nie znaczy to, że dziewczynka z 30 osobowego zespołu tanecznego "Połamnogi" z Poznania ma talent, skoro ten talent posiada jej 29 koleżanek/kolegów z zespołu.

Ten program powinien być dla ludzi, którzy potrafią robić coś naprawdę niezwykłego i zaskakującego. Dla ludzi takich jak, Melkart Ball czy jak im tam. Dla ludzi takich jak koleś od piłki z wczorajszego programu. Pozytywnie zaskoczył mnie również występ wczorajszych magików.

Skąd on do cholery wytrzasnął tę kulę do kręgli?? W rękaw sobie nie włożył w gacie tym bardziej... Pozostanę w niepewności ^^ :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd on do cholery wytrzasnął tę kulę do kręgli?? W rękaw sobie nie włożył w gacie tym bardziej... Pozostanę w niepewności ^^ :D
Jeśli ktoś nie wie albo nie zczaił na YouTube to mowa o
. Gość jest niesamowity ;D Pal licho sztuczkę z kulą. Akcja z mikrofalą rządzi. A jeśli chodzi o iluzjonistów -
Naprawdę, ciężko się domyśleć jak oni to robią. I wytłumaczenie z dwoma karłami to sobie można... ;P

Chyba, że mówimy o dwóch różnych osobach :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajszy Mam Talent nie zaskoczył niczym nowym.Kilka grajków, parę spiewaków i trochę tancerzy/tancerek. Za to zwijałem sie na dywanie ze smiechu z tego goscia co spiewał Moderrn Talking :laugh: po prostu był super!!! Iluzjonista był fajny ale najbardziej podobał mi sie ten gosc co wykonywał ewolucje z piłką.Naprawde fajne,ciekawe od kogo sie tego nauczył bo chyba nie od wujka Rasiaka?? :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem wszystkie odcinkii sezonu pierwszego i (5) drugiego :) jest to chyba najlepszy program rozrywkowy jaki kiedykolwiek powstał :smile: W pierwszym sezonie wygrali Mellkart Ball, według mnie nie słusznie bo Audiofeels było o wiele lepsze. 03.10.2009 wychodzi ich pierwsza płyta, mam nadzieję, że kurier już ją przyniesie 5 października

@@ down. - nie czepiaj się :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojewódzki sam w swoim programie powiedział, że zostali dobrani tak, żeby się... dopełniać(?). Foramniak - dobra ciocia, Chylińska - su... szma... eee... zła kobieta :P i Wojewódzki - człowiek od robienia wiochy. No, ale coś nie wyszło, Chylińska jest mięka, Kuba się uspokoił, a "Zosia" wcale taka łaskawa nie jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie nie rozumiem jakim cudem dalej przeszły te gwiazdeczki z Mysłowic. Widać było gołym okiem zerowe zgranie i lekką monotonie. Po prostu jest to dla nich o wiele za wcześnie. Najlepszym przykładem jest dziewczynka która nic nie ogarniała, będąc specjalnie w tyle. Jury to widziało ale poleciało sobie w kulki. Praca praca i jeszcze raz praca. Nie mówie że z nich nic nie będzie, ale na ten okres to zdecydowany falstart. Z jury byłem pewny że będzie Foremniak będzie na TAK, ale po Kubie się tego nie spodziewałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rany borskie, jak zobaczyłam wczoraj pana Jodełkę, który jeszcze pod koniec występu ujawnił swój prawdziwy zawód - zgon na miejscu 8)

Dziewczynka tańcząca w balecie, która na nic nie reagowała - no, co ona może za to, że była zestresowana? Prawie by się tam rozpłakała ;P niemniej nie powinni ich przepuścić. Powinny jeszcze dużo ćwiczyć.

A pani Tereska i jej śpiew? ;D to mnie najbardziej rozwaliło, mimo że jury wcisnęło przyciski, ona dalej niezmordowanie śpiewała ;]

A ten cały "Luntek" z tym swoim występem, to po prostu się załamać.

Przyznam, że podobał mi się występ mażoretka (?) Jerzego i duet Jadzia Peszko i Dominika Drewniak, biorąc pod uwagę, że dziewczyny są młode, a mimo to takie silne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując werdykt jury w sprawie finału to nie zgodzę się z jednym faktem. Z takim że to Kasia Sawczuk ( w 7 odcinku programu śpiewała piosenkę pt:. "Tańczące Eurydyki") a nie Agata Wietrzycka (fanka A. Chylińskiej) powinna przejść do finału Mam Talent. Skandalem jest to aby nie zauważyć muzycznego potencjału jaki zaprezentowała Kasia która moim zdaniem zaśpiewała lepiej od Agaty Wietrzyckiej. Nie zapominajmy także o występie Kasi Popowskiej.

Możecie się ze mną nie zgodzić, ale sądzę że regulamin tego programu w tej sytuacji może zostać co najmniej naruszony i wkrótce okaże się czy Kasia Sawczuk to tego półfinału przejdzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze i masz racje, bo jesli ja bym mial wybierac podzielil bym Twoje zdanie gdyz ta dziewczyna zaspiewala duzo lepiej od tej fanki Chylinskiej. Ale nie sadze zeby teraz sie cos zmienilo i ludzie wyrzuca jedna dziewczynke, a druga sie znajdzie tylko dlatego, ze wedlug kogos tam jury sie pomylilo. Taka ich decyzja i nic jej juz nie zmieni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...