Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krzyhu

"Mam talent"

Polecane posty

Na początku program mi sie podobał zwłaszcza pierwsza edycja Byli ludzie którzy mieli nielada talent ale i tacy którzy ino chcieli sie pokazac w telewizji. puzniejsze edycje były monotonne a niektórzy robili sobie poprostu żarty. W tej chwili już nieoglądam chyba że wymyslą coś nowego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program stracił dużo po odejściu Wojewódzkiego do średniej jakości (moim zdaniem) X Factora. Nie ważne czy rzucał sucharami, czy śmiesznymi tekstami, zawsze coś ciekawego przy stole jury się działo :P.

A druga kwestia, że za dużo tam piosenkarzy i tancerzy. Rozumiem, jest to talent ale na tyle powszechny, że powinno się z tym iść do X Factora czy innego show o takiej tematyce, a nie do programu gdzie z zasady powinniśmy oglądać jakieś ciekawe talenty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A druga kwestia, że za dużo tam piosenkarzy i tancerzy. Rozumiem, jest to talent ale na tyle powszechny, że powinno się z tym iść do X Factora czy innego show o takiej tematyce, a nie do programu gdzie z zasady powinniśmy oglądać jakieś ciekawe talenty.

No właśnie to co pisałem. Program bardzo znany przez Wojewódzkiego - Mam talent! - nie jest już taki...ciekawy. Po pierwsze no to wiadomo - przez odejście Kuby, a po drugie, że już Mam Talent! to tylko śpiewanie lub tańczenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie to co pisałem. Program bardzo znany przez Wojewódzkiego - Mam talent! - nie jest już taki...ciekawy. Po pierwsze no to wiadomo - przez odejście Kuby, a po drugie, że już Mam Talent! to tylko śpiewanie lub tańczenie.

Powiem szczerze- program bez Kuby jest znacznie ciekawszy. Kubę lubię w programie "Kuba Wojewódzki". W programach Mam Talent czy X-Factor nie przypada mi do gustu jego styl. Jeszcze w Idolu był ok. Kozyra bardziej mi odpowiada jako juror

Niestety, ale macie rację co do piosenkarzy i tancerzy. Jest ich tam za dużo, zwłaszcza piosenkarzy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo czy powstanie 5 edycja? Jeśli będzie to niezbyt dobrze widzę przyszłość tego programu. Sam olądałem wszystkie serie, ale to co było w dwóch ostatnich to masakra. Kreatywność jest zabijana, osoby nie śpiewające mają dużo mniejsze szanse. To niewiarygodne, że w Polsce jest tak duże zapotrzebowanie na wokalistów dry.gif Nie odmawiam im umiejętności, ale mogliby sobie odpuścić wizyty w Mam Talent. Niestety Polacy mają inny gust niż ja i osoby śpiewające dochodzą bardzo daleko, często na to nie zasługując.

Generalnie uważam (oczywiście to moje zdanie) że nazwa tego programu kłóci się z tym, co on sam oferuje. Mamy osoby, które po wyjściu na scenę, przed całą publicznością mają nam zaprezentować swój TALENT. Programów muzycznych mamy zupełnie wystarczająco, Voice of Poland czy X-Factor, i ok, ale tu mamy program o TALENTACH, uważam że umiejętność śpiewu jest talentem, ale zbyt powszechnym żeby można się było nim zachwycać. Osobiście uważam że największy talent miał gość (chyba jest z tej edycji) który żonglował kilkoma piłkami jednocześnie, a później jeszcze bardziej zwiększał ich ilość, czyniąc cuda przed całą publicznością, a by uzyskać takie umiejętności trenował wiele lat, i to się dla mnie nazywa TALENT, umie robić coś, czego nie zrobi 99.9999% z nas, a jak ten uczestnik skończy, bądź skończył - dobrze wiemy. Natomiast umiejętność śpiewu posiada całkiem sporo osób, z tym że jeden świetnie się czuje śpiewając rock, drugi pop, trzeci rap, ogólnie nie uważam żeby śpiew był wybitnym talentem, stąd ten program jest śmieszny dla mnie xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...