Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krzyhu

"Mam talent"

Polecane posty

Od początku wiedziałem, że Kozyra się nie sprawdzi, a Foremniak jest pustą starą damą z inteligencją nastolatki. NOFILTRATO byli najlepsi w tej edycji pokazali coś nowego i bardziej wyważonego niż nasz kraj. Jestem pewny, że w Czeskiej edycji byliby w finale obejrzycie sobie ich najnowszą edycje, a zobaczycie jaki tam jest poziom. Ten co na harmonijce grał też był znośny i jego bym bardziej wolał, ale do Machalicy mu bardzo daleko. Tego programu na żywo już nie będę oglądał bo szkoda czasu i pewnie przejdzie Kuba Nycz i pewnie też drugi śpiewak. Mam Talent is Dead następnej edycji powinno już nie być, a większy poziom już jest w Must By The Music.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Talent is Dead następnej edycji powinno już nie być, .

Zaś się okaże, że wybiorą piosenkarza. Tacy ludzie powinni trafiać do X-Factor lub Must By The Music.

W Mam talent powinni zabronić przede wszystkim śpiewania, aby było ciekawsze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaś się okaże, że wybiorą piosenkarza. Tacy ludzie powinni trafiać do X-Factor lub Must By The Music.

W Mam talent powinni zabronić przede wszystkim śpiewania, aby było ciekawsze.

Dokładnie. Jak będzie następna edycja to ja już nie oglądam, teraz kończę z tym programem. 2 pierwsze edycje najlepsze a teraz to jakiś chłam ja juz nie wiem czy ten program jest ustawiony czy polska to kraj bezguścia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 pierwsze edycje najlepsze a teraz to jakiś chłam ja juz nie wiem czy ten program jest ustawiony czy polska to kraj bezguścia.
Co do tego, iż wszystkie tego typu programy w Polsce (oraz prawie wszystkie teleturnieje) są chociaż odrobinę ustawiane- nie mam wątpliwości.

Natomiast, jeśli chodzi o nasze bezguście, myślę, że mieści się ono w światowej normie. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za program :D. Myślałem, że mnie już nic nie zaskoczy. Śpiewać każdy może idąc do programu Mam Talent wiesz, że dojdziesz do finału. Program jest ustawiony czy nasz kraj to pole bezmózgowcze? o to jest pytanie. Chylińska bardzo sprytnie dodała temat o wokalistach zastanawiając się dziwnie czemu się czepiamy, że jest ich tak dużo. Gram na gitarze (serio!) i idę do Mam Talent o co zakład, że dojdę do finału ? :P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta edycja była mocno poraniona z powodu wyrzucenia najlepszego jurora i wrzucenia takiego który... Praktycznie nic fajnego nie robił tylko smętne taaak... nieee... taaak... nieee... Poza tym w tym samym czasie doszło świetne Must Be The Music z ciekawszymi artystami których mogliśmy dokładnie poznać i doborowym Juri... Jakoś przyjemniej się oglądało... Gdyby jeszcze puszczali Mam Talent w ten sam dzień co MBTM to by chyba zbankrutował ten program ;x

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie najgorsza edycja Mam Talent jak dla mnie.

Teraz już całkowicie było widać, że do finału dostali się tylko piosenkarze, a grupa która miała... "Świńskie ryjki" odpadła w pół finale. Jak dla mnie ten program stoczył się całkowicie na dno.

Kozyra dawał swój głos na tak tylko dlatego, że wymuszały na nim to albo Chylińska albo Foremniak, tak to w większości był na nie.

Dobrze że teraz X - Factor od wiosny rusza, to może tam będzie jakieś pole do popisu.

Tylko nie rozumiem jednej rzeczy... Dlaczego jak pojawia się kandydat na znakomity talent, on dostaje kosz z pomyją a taki piosenkarz, i to często 12 - 13 latek, który mówi jak mu to źle itp bo TVN tak każe zapewne. Dostaje się do pół finałów a w najgorszy przypadku do finału ?

Dno w polskiej telewizji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojewódzki odszedł, odchodzi także Hołownia. Duet Hołownia&Prokop był najbardziej udany ostatnich lat.

Co do programu to totalne dno. Wystarczy sobie obejrzeć skróty czy materiały na YouTube żeby się o tym dowiedzieć. Kozyra to dla mnie stary dziad i frajer który próbuje na siłę zbliżyć się do poziomu Wojewódzkiego, a jego bardzo trudno jest przebić i myślę, że Figurski byłby lepszym kandydatem albo osoba kontrowersyjna która nie boi się powiedzieć tego co myśli. Co mnie bardziej zadziwiło to nie, że wygrał wokalista, ale to że był nim człowiek który był wcześniej w X Factor, a dla mnie oznacza to jedno, że jest słabym śpiewakiem i wszyscy go mają głęboko... Karpienia jak coś to był sto razy lepszy.

Malarz, świnie, parodia Budki Suflera, głuchoniemy tancerz czy człowiek akrobata byli gorsi od przykładowo Olafa Bressy świat się śmieje...

MSaint>>>proszę powstrzymać się od używania co radykalniejszych określeń typu "frajer".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo czy powstanie 5 edycja? Jeśli będzie to niezbyt dobrze widzę przyszłość tego programu. Sam olądałem wszystkie serie, ale to co było w dwóch ostatnich to masakra. Kreatywność jest zabijana, osoby nie śpiewające mają dużo mniejsze szanse. To niewiarygodne, że w Polsce jest tak duże zapotrzebowanie na wokalistów :dry: Nie odmawiam im umiejętności, ale mogliby sobie odpuścić wizyty w Mam Talent. Niestety Polacy mają inny gust niż ja i osoby śpiewające dochodzą bardzo daleko, często na to nie zasługując.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jakub1996.

Problem w tym, że tak jak wspomniałem wcześniej... Takie prawdziwe talenty dostają kosza z pomyją, a śpiewacy i to o dziwo najczęściej od 12 do 16 lat, dostają się do pół finałów albo i samego finału. Ten program stracił dla mnie wiarygodność już w trzeciej serii, bo druga ok, jestem w stanie to zrozumieć...

A duet Hołowni i Prokopa faktycznie, jeden z najlepszych ostatnich lat... Nie wyobrażam sobie bez tego duetu programu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie patrząc na całą sytuację można powiedzieć, że śpiewacy to nasz główny towar eksportowy, bo są dosłownie wszędzie, może tylko trzymają się z daleka od You Can Dance :D Z jednej strony, boli to, że ktoś z ciekawym talentem przegrywa z typowym śpiewakiem, z drugiej ogólnie wydaje mi się, że ciężko pokazać wszystkie możliwości na scenie i to jeszcze z ograniczeniem czasowym ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Black Shadow.

Warto też wspomnieć o manipulacjach jakie stosuje TVN, bodajże jeden z uczestników Mam Talent, stwierdził że TVN manipuluje ludźmi podczas pół finałów, żeby wyszło na ich. Ludzie kupują te ściemy i proszę co mamy.

Bodajże do tego wniosku doszedł zwycięzca pierwszej edycji X Factora, nie pamiętam już jego imienia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bodajże do tego wniosku doszedł zwycięzca pierwszej edycji X Factora, nie pamiętam już jego imienia.

Gienek Loska

A pamiętacie tą afere z Bednarkiem jak podczas finału ludzie wysyłali <chcieli> SmSy a sie okazało że było jakoś zablokowane i po kilku kilkunastu sekundach dopiero się udawało a do tej co wygrała wysyłało się normalnie.

Ja ten Talent Show uważam za totalną żenadę, jeszcze jak był Wojewódzki jakoś sie to trzymało (mimo tego że go nie lubię oglądałem) a jak ten Kozyra przyszedł to ludzie dajcie spokój... szkoda słów. Kto był odpowiedzialny za to że go wzieli to ja nie wiem, po prostu 0 emocji. Mam nadzieję że więcej edycji tego Show nie będzie a jak będzie to zobacze jak zwykle TYLKO eliminacje bo są najciekawsze i najlepsze

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście twierdze, że te programy są już przereklamowane. Wcześniej bawiło mnie to, ale byłem wtedy młodszy i głupszy. Dzisiaj sms`y nie mają głębszego sensu bo wszystko rozgrywa się między tym na kogo przypadła największa oglądalność i powiedzmy sobie szczerze, że nawet gdyby krew się polała lub jakaś dziewczyna pokazała by cycki to i tak to przegra z małym chłopczykiem bo przecież szkoda go żeby popłakał się bo mu rodzice wryli w psychice, że jak przegra to jest totalny żenujący i skończy na dnie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 edycja się rozpoczęła. Oglądaliście? jak wrażenia. Moim zdaniem największe wrażenie zrobił koleś od Rubika. Fantastyczna pamięć do tego ćwiczona, ale sądząc to co było w dwóch poprzednich edycjach znowu wygra śpiewak... i obawiam się, że na Castingach skończy się moja obecność w oglądaniu Mam Talent. Dzisiaj znowu zaczęli faworyzować gościa który zaśpiewał tylko i wyłącznie przeciętnie "kolejna Bednarkomania" a mówienie, że to najlepszy występ jest grubą przesadą. Od czasów Genka nie było lepszego wokalu. Był jeszcze jeden kontrowersyjny występ. Betty się pojawiła ta tancerka która była przedostatnia. Była już w poprzedniej edycji, ale nie przeszła. Dzisiaj dostała 3x tak zasłużenie? na pewno brawa za odwagę w takim programie pokazać swoje ciało ; ]. Mi się podobało z takiej strony, ze chce czegoś nowego zabawnego, a nie, że ktoś tylko śpiewa. Pokazywała tyłek i biust i cieszyła się od ucha do ucha, ale w tym kraju jest tylko żałoba i smutek więc wątpię żeby poszła dalej...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UP

Również, najbardziej zadziwił mnie ten gościu co układam kostkę z zasłoniętymi oczami, według mnie to on był najlepszy w tym odcinku, potem sam powiedział jak to zrobił, w końcu studiuje matematykę, o ile się nie mylę, zresztą kto nie oglądał, dzisiaj jest powtórka programu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleś który układał kostki- dla Niego szacun-podobał mi się też występ na trampolinie. Fajny występ i ciekawy pomysł dziewczyn w tańcu.

O dziwo mało wokalistów- może później nadrobią :-)

A jury to już mnie słabi. Te samy teksty i jakoś brak charzymy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten co układał kostkę rubika miał talent, no ale bym go nie przepuścił. Dlaczego? Co on niby pokaże w kolejnym odcinku? Kolejne układanie? Chyba, że się popisze i naprzykład będzie to robił śpiewając. :D

Betty... Dobrze, że ją przepuścili. :D

Ten mężczyzna na trampolinie też był dobry.

W MamTalent wnerwiają mnie ludzie, którzy tańczą albo śpiewają. Niech idą do X-Factor, Must be The Music albo te co tańczą na Polsacie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...