Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krzyhu

Kuba Wojewódzki

Polecane posty

. Niestety nie umiem ująć, z kim był najzabawniejszy odcinek. wink_prosty.gif

BTW - szkoda że odszedł z Mam Talent, na rzecz X Factor (w Mam Talent miał większe pole do popisu). IMO X Factor jest mniej interesujący od Mam Talent.

Ano, fakt. Szkoda, że odszedł od Mam Talent. Do X Factor mnie jakoś nie bierze. Ba, nawet nudne jest. W Mam Talent to padaczki śmiechu dostawałem od Kuby. Dobre czasy... Szczerze mówiąc - Mam Talent też się trochę przeobraża w X Factor...Albo tylko mi się tak wydaje. No spójrzcie - w Mam Talent też ciągle tylko jacyś ludzie występują, co TYLKO śpiewają, raz na jakiś czas może zatańczyć, jaki balet, czy cu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio ponownie zacząłem oglądać Kubę. W pewnym momencie zaczęło mnie nudzić jego program. Ostatnie odcinki były bardzo dobre- zwłaszcza z udziałem Żyły. Ciekawy program będzie w najbliższy wtorek. Ciekawe jak Doda wypadnie w programie, a po filmiku, który reklamuje odcinek, powinno być ciekawie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie odcinki były bardzo dobre- zwłaszcza z udziałem Żyły.

Akurat w tym przypadku myślałem, że będzie jeszcze lepiej, ale oprócz pamiętnego fragmentu: więcej chyba nie bedzie nic kładącego na łopatki nie wyłapałem.

Ciekawe jak Doda wypadnie w programie, a po filmiku, który reklamuje odcinek, powinno być ciekawie

Doda już mi się tak przejadła, że nie mam ochoty jej oglądać. Dla odmiany powiem, że nie obejrzę odcinka z uwagi na jej obecność, czy też z uwagi na obecność Dyjaka, ale ze względu na samego Kubę, który wg mnie w wielu odcinkach jest najlepszym 'gościem' programu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem wczorajszy odcinek i nie zawiodłem się :-)

Momentami humor zniżał się bardzo nisko, ale mi się podobała rozmowa Kuby z Dodą. Niektóre żarty/hasła niesmaczne, ale było to urozmaicenie w naszym szarym życiu. Co by nie mówić- Doda i Kuba są barwnymi postaciami w Polsce. Muszą tacy być, aby było wesoło i kolorowo. Inna kwestia- oczekiwałem po Dorocie większego pazura, była za spokojna jak na nią :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście jestem wielkim fanem Kuby Wojewódzkiego, nawet się zdziwiłem, że znowu zaprosił Dorotę Rabczewską do swojego Show. Ostatnio jak była z Majdanem nie było zbyt przyjemnie, ubliżali Kubie na każdym kroku,to nie było okey. Wczoraj mimo niewybrednych wypowiedzi Doroty, było nawet spoko. Bo to jak się nieraz wypowiada jest raczej żenujące,ale taki ma styl i chyba tego nie zmieni.:);)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fragment z Dodą tak jak się spodziewałem - słaby poziom. Jej humor śmieszy już chyba tylko mniej rozgarniętą widownię. Ale to nie wina Kuby, że Doda stała się jeszcze mniej znośna od czasu, kiedy po raz ostatni ją zaprosił. Nie chodzi mi tu o wulgarne zachowanie (a w zasadzie jego brak), tylko o poziom rozmowy. Do tej pory nie mogę pojąć, że taka osoba jest fenomenem i idolem znacznej części społeczeństwa. Kij od miotły reprezentuje sobą więcej.

Inne zdanie mam na temat pana Dyjaka, o którym wcześniej nie słyszałem. Rozmowa z nim była konkretna i treściwa, bez żadnych pierdół, choć też bez charakterystycznych docinków Kuby. W przypadku tego gościa nie było chyba o czym żartować patrząc na jego przeszłość...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie na plus zaskoczyła rozmową z Dodą. Czy to było ustawione czy nie, wyszła składna rozmowa i bardzo na poważnie, a tego to chyba nikt się nie spodziewałsmile_prosty2.gif Co do Dyjaka- tak jak napisał poprzednik, przeszłość taka że na jego miejscu bym zjadł od razu te wszystkie cukierki co mu Kuba rzucił na kolana, co by sobie humor poprawić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji iż to mój pierwszy post - witam serdecznie!

A co do tematu... Bardzo lubię Kubę Wojewódzkiego, poniekąd wychowałem się (podobnie jak na CD - action) na jego programie i to on (podobnie jak cd - action :D) w jakiś sposób zaszczepił mi miłość do wiedzy i rozwijania swoich zainteresowań. Niewątpliwie inteligentniejszy kawałek tefałkowych pierdół, których na ogół nie oglądam (wolę słuchać jakiejś ciekawej audycji/podcastu na mp3, w czasie np. jedzenia)

Co do ostatniego odcinka z Dyjakiem to... wkurzył mnie. Wkurzyło mnie to, że Kuba podczas rozmowy z Markiem, którego uwielbiam, wchodził w jakieś bezsensowne, płytkie dyskusje i żarciki z Dodą... Na to miał przecież czas w pierwszej części programu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ ta Bujakiewicz była denerwująca. Kiedy ten Łukasz Z tego programu z YT zwracał jej uwagę pomyślałem że jest strasznie zarozumiały chcąc skupić tylko uwagę na sobie. Ale przez całe 30 minut i dwóch gości, takie wtrącanie idiotycznych uwag rzeczywiście może być wkurzające. Oby drugi i ostatni raz była u Kuby.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Wojewódzki od lat jest na tendencji spadkowej, jeśli chodzi o jakość programu. Z dziesięć lat temu rozmowa i show było w proporcjach 50/50 a dziś rozmowa z gośćmi schodzi na dalszy plan i jest marginalizowana do absolutnego minimum. Show Wojewódzkiego dominuje. Może takie są wymagania rynku, choć osobiście nie sądzę - aby przez te kilka lat społeczeństwo tak zgłupiało... Ogólnie, mam wrażenie że w telewizji ogólnodostępnej już nie ma "dobrych" programów, no może poza 1 z 10 z dobrych teleturniejów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak można porównywać teleturniej do talk - show?

Tak naprawdę najlepiej że Wojewódzki ciągle się utrzymuję, bo nikt w taki sposób rozmawiać jak on nie umie (albo przynajmniej jeszcze nie wypłynął) Najsztub to jest inny typ prowadzącego, a z taka ironią, docinkami natury erotycznej itp. żongluję raz gorzej, raz lepiej, ale to czyni, a konkurencji nie widać.

Na przestrzeni lat (a widziałem chyba prawie wszystkie jego wydania od Polsatu do dziś) znacznie zmniejszył tok rozmów obracający się jedynie w temacie seksu, co ogólnie można mu uznać za plus.

Ja mu życzę żeby jak najdłużej się utrzymywał na rynku, robił to co robi najlepiej, no i dalej zakłamywał swój wieksmile_prosty2.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie Wojewódzki jest najjaśniejszą postacią całego tego TVNu i cieszę się, że przez tyle lat prowadzi program na równym, bardzo dobrym poziomie. Nawet zmiana stacji nie wymusiła na nim zmiany formuły programu. Dla mnie jest idealnie, a ci którzy twierdzą, że się wypalił, nie oglądali chyba Majewskiego, kiedy jego show zaczęło się "powoli" kończyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program Kuby jest fajny gdy goście są interesujący (np Gajos) bo odcinki z gośćmi, którzy mają coś ciekawego do powiedzenia to Kuba też nie robi sobie jaj (a przynajmniej nie tak bardzo) i potrafią porozmawiać na ciekawe tematy, ale czasem są tacy goście, że ręce opadają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.facebook.com/photo.php?v=317391548393747&set=vb.529133257138951&type=2&theater

...czyli Mike Tyson w następnym odcinku Kuby Wojewódzkiego. Przyznaję, że to jest coś - wielkie nazwisko, pierwsze takie w polskim show tego typu. Jestem ciekaw jak całość wyjdzie i jak to zostało zrealizowane, bo wątpię, by rozmawiali po angielsku z napisami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugim gościem u Kuby będzie Patricia Kazadi i to pewnie Ona będzie tłumaczem pomiędzy Kubą a Tysonem, ale z pewnością będzie ciekawie i to bardzo. Zresztą lubię tego wariata, bo jest bezpośredni i nie owija w bawełnę,co w głowie to i na języku.Moim zdaniem super facet.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie obejrzałem głośny odcinek z Tysonem i troszkę się zawiodłem. Raz, że lektor i amatorka, bo słychać było osobę tłumaczącą Kubie, dwa, że przynajmniej pierwsza część rozmowy znacznie poniżej poziomu Powiatowego, szczególnie mając takiego gościa. Potem było sporo lepiej, co trochę zatarło niesmak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzalem ten odcinek i niestety, ale byl mocno rozczarowujacy. Kazadi byla nudna i przewidywalna, jak zreszta wiekszosc gosci u Wojewodzkiego. Kuba tez poprowadzil rozmowe z nia przecietnie i jak zwykle w tym samym stylu. Ciekawiej zrobilo sie, gdy pojawil sie Tyson, ale niestety przy takim gosciu wyszla mizernosc prowadzacego program. Brak bezposredniego kontaktu z Tysonem, korzystanie z tlumacza (czyzby Kubus byl totalna noga z angielskiego?) uniemozliwilo Kubie tradycyjne przegadanie swojego goscia. Zamiast ciekawej rozmowy, rzeczowych pytan, odpowiedzi i drazenia tematu mielismy zalosne pajacowanie Wojewodzkiego, ktory staral sie pokazac jaki to jest cool Tysonowi. Na szczescie w pewnym momencie Mike doszedl do glosu i przez dluzsza chwile mogl sie spokojnie wypowiadac bez wiecznie mu przerywajacego prowadzacego. Podsumowujac caly program, wypowiedz Tysona byla najciekawszym jego fragmentem, a Kuba wypadl przy nim bardzo blado. Nie staral sie nawet wrocic do pytania o plany Tysona na przyszlosc, skupiajac sie na kontynuowaniu swojej blazenady. Szkoda, bo gosc programu byl naprawde znany i Kuba zmarnowal szanse na poprowadzenie naprawde ciekawego odcinka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni odcinek sezonu, a wypadł tak sobie. Również nie widzę żadnych plusów z rozmowy z Kazadi. Przy Tysonie oczekiwałem już dużo więcej, ale widać że Kuba był stłamszony blaskiem byłego boksera. Ciągle zacieszał bez sensu, a i całą rozmowę rozbijał lektor (choć nie byle kto, bo sam Tomasz Knapik) Ogółem wyszło co najwyżej średnio, a koniec jest taki że reklama Tigera wyszła świetnawink_prosty2.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomoslav - Kuba i stłamszony, przecież zachowywał się jak zwykle i nie był absolutnie stremowany,to raczej Kazadi czuła sią niezbyt swojo w towarzystwie Tysona,który popełnił gafę,nie zauważając,że Kazadi też jest murzynką. Na szczęście nowe odcinki zaczną się najwcześniej od września, bo póki co teraz lecą same powtórki z Kubą,a to zaczyna być już męczące,bo... nie ma nic ciekawego w programie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bardzo lubię oglądać Kubę Wojewódzkiego. Pomimo, iż swój wiek już ma, to i tak nieźle mu to wszystko wychodzi. Kiedy mam czas, to oglądam. No i co z tego, że cały czas głównym tematem jest seks? W końcu, co najbardziej Nas kręci poza graniem? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie przegapiłem pierwszy odcinek nowego sezonu i oglądałem dopiero powtórkę dobrze po północy w piątek. Bardzo ciekawa, merytoryczna rozmowa z Wałęsą. Z drugiej strony Ivan "Pocahontas" Komarenko, czyli Kuba miał jasny plan. W miarę poprawna rozmowa z Jarosławem, oraz śmiech i chichy z Ivanem. Zobaczymy jak z formą Wojewódzkiego będzie w przyszłości. Na razie zaczął średnio.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...