Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krzyhu

Kuba Wojewódzki

Polecane posty

Kuba zawsze daje sobie z każdym gościem radę,a co do dnia w którym gościem był Ivan Komarenko - to raczej było fatalne i to nie ze względu na Wojewódzkiego,bo On zawsze jest w porządku- pod względem prowadzenia tego show - ale chodzi mi o samego Komarenko,zachowywał sią co najmniej dziwnie,coś jak znana na całym świecie gwiazda,która znalazła się nagle pośród maluczkich.Ivan zachowywał się nienaturalnie i widać było,że ma to parcie na szkło.Nie wiem tylko co było tego powodem, bo przecież wcześniej zachowywał się raczej w miarę normalnie.:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni odcinek (gośćmi Różczka i Fajdek) to najlepszy duet od niepamiętnych czasów. Niesamowicie wciągająca rozmowa z błyskotliwym kulomiotem i zacieszająca Magdalena R. o tym że śmieje się z każdych, nawet najsłabszych żartów - dla mnie bomba. Nie wiem kompletnie o co kaman z Cielecką jako wodzianka, ale zobaczymy czy to samo będzie w przyszłym odcinku. Szkoda że nie będzie równie świetny przez jednego gościa. Nie mowa oczywiście o Leszku Balcerowiczu, ale o tym "super star" od "czterech osiemnastek"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wyczytałem nie będzie już Dominiki Wodzianki, więc Kuba musiał coś nowego wymyślić :P Ciekawe kto przejmie tę rolę. Odcinek rzeczywiście bardzo fajny, Fajdek był świetny, Kuba czasami wymiękał przy nim. Najbliższy odcinek będzie słaby bo też ten cały Niecik to jest dno i kilometry mułu... ale może w następnych odcinkach doczekamy się kogoś lepszego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się już starzeję, ale program Kuby już mnie w ogóle nie interesuje. Obejrzałem kilka odcinków i wg mnie Wojewódzki nie jest w formie. Możliwe że formuła programu się przejadła. Pamiętam odcinek jak jakaś założycielka bloga o modzie czy coś takiego, całkowicie zdominowała Kubę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz o tej Kirschner-Mercedes z poprzedniego odcinka? Nie nazwałbym tego dominacją, ale rzetelną próbą wyjścia z założonego schematu jaki nałożył Kuba. Tzn od początku do końca ośmieszyć. Kompletnie mnie to nie interesowała o czym mówiła, ale widać że ma ogromną wiedzę i pasję do tego co robi. A i sukcesy chyba jakieś tam ma. I dla mnie wyszła z twarzą z tego odcinka, bo Wojewódzki się starał ją ściągnąć do parteru, ale coś nie wyszło. I bardzo dobrze, bo przecież mimo wszystko ten program to NIE JEST tylko teatr jednego aktora.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z nudów obejrzałem wczorajszy odcinek i nie żałuję.

Paranienormalni wypadli bardzo dobrze i zapowiedzenie Kuby na początku, "że stary człowiek i jeszcze może" wręcz doskonałe :-)

Ogólnie cała ich rozmowa z Kubą była bardzo interesująca i ciekawa. Widać że Paranienormalni dobrze czują się w obecności kamer

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie szumi w internecie. Nie oglądałem wczorajszego odcinka (Paranienormalni zakładam, że byli ekstra), ale zniechęciła mnie po zwiastunach Luxuria. I chyba jednak sobie obejrzę powtórkę, bo podobno ładna beka była. Nie rozumiem po co się zaprasza takich gości? Okey rozumiem Zamachowskiego, który był zaszłym tygodniu, bo miał coś ciekawego do powiedzenia, ale potem przyszła ta gwiazdeczka co z Liberem śpiewała i mówiła, że lubi Tuska (wyłączyłem :D). Młodych ludzi nie powinno się zapraszać, bo zazwyczaj brzmią sztucznie i bez sensu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młodych ludzi nie powinno się zapraszać, bo zazwyczaj brzmią sztucznie i bez sensu.

Czyli Wojewódzki powinien wnieść wiekową drabinkę i nikogo poniżej np. 30 roku nie zapraszać? Zgadzam się że akurat Schroeder wypadła raczej mało prawdziwie ("wszyscy mężczyźni i wszystkie kobiety są piękne"tongue_prosty.gif ) ale takie uogólnianie jest fatalne. Było wielu młodych którzy mieli coś fajnego do powiedzenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wymień mi kto z młodych ludzi wypowiadał się fajnie? :) Akurat te pseudo gwiazdy są tylko chwilowe. Jakiś czas temu był Dawid Podsiadło (który zachwycił swoim mamrotaniem) i Ewa Farna która może jest atrakcyjna (dla mnie), ale też gadała głupoty, że nauka jest dla niej bardzo istotna i że jest grzeczną dziewczynką co wyszło akurat śmiesznie, a Wojewódzki zachowuje się w miarę inteligentnie właśnie przy takich osobach jak: Zamachowski np.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odc. 219 - Bednarek

Odc. 216 - Mercedes Kirschner (pal licho jej główną tematykę, ale jej wiedza o tym mnie mocno zaskoczyła)

Odc. 215 - Mela

Odc. 206 - Podsiadło (jego udział w Guście Filmowym na Filmwebie pokazał że się trochę już wyrobił, poza tym dalej ujmuje niesamowitą szczerością)

Odc 203 - Kaczorowska

Niżej sięgać nie będę, bo pamięć mnie zawodzi. Ale te przykłady wg. mnie są wystarczające żeby nie wrzucać wszystkich do jednego worka.

A co do Farny - jak trzeci raz przyjdzie to już będzie gadać z sensem :) Mimo wszystko odcinki z jej udziałem wspominam jako jedne z najlepszych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie szumi w internecie. Nie oglądałem wczorajszego odcinka (Paranienormalni zakładam, że byli ekstra), ale zniechęciła mnie po zwiastunach Luxuria.

Co prawda moja opinia jest trochę po czasie (o ile jest..?), ale mogę potwierdzić, że odcinek z udziałem wspomnianego kabaretu oglądało się bardzo przyjemnie i mogę zgodzić się z opinią Kuby - panowie z Paranienormalni prowadzili sensowną wymianę "piłka-piłka" z prowadzącym ;) Poza tym zwyczajnie bawili a ich poziom humoru w dalszym ciągu orbitował dosyć wysoko imo. Natomiast ta cała Luxuria...pomijam wygląd, bo to kwestia subiektywna czy się komuś podoba czy nie, ale te pierwsze pięć minut zwyczajnie sprawiło, że podziękowałem.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubę Wojewewódzkiego przestałam oglądać po odcinku z Grzegorzem Turnauem - jest to dość specyficzna postać, którą Wojewódzki podobno długo miusiał namawiać do udziału, a jednak widać było, że jest kompletnie nieprzygotowany do tego spotkania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...