Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krzyhu

Kuba Wojewódzki

Polecane posty

Malajkata w ogóle ciężko nie lubić. Starcie zupełnie dwóch różnych charakterów było ciekawe. I jak się okazuje - bez nadrzędnego świrowania - Wojewódzki ładnie rozwinął rozmowę na dobre tematy.

A co sądzicie o paniach, które ostatnio - już bez żenady - pokazują u Wojewódzkiego cycki? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie powiedziałbym z obleśnym uśmiechem "hłe, hłe, nagrałem sobie" (no dobra, bez przesady), ale irytują mnie owe 'panie'. Idealnie dopasowują się do stereotypu Wielkiego Playboya z Włoskim Samochodem i Własnym Haremem. Szkoda że Wojewódzki tylko to udaje, jest to mocno wymuszone i raczej żenujące niż śmieszne/godne podziwu/zazdrości.

Oczywiście program bije na głowę Majewskiego, zdarzają się dyskusje przeplatane zadumą i śmiechem, ale zdarza się też że sławetny bezpiecznik obciachu nie działa i Kuba się kompromituje. Ostatnie odcinki były rzeczywiście bardzo dobre, jedyny który mnie zawiódł to ten z Kałamagą - facet wydawał mi się prześmiesznym naturszczykiem, a okazało się że nie potrafi sklecić sensownej rozmowy, egzaltowana panna Frycz też nie była zachwycająca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubę ogólnie bardzo lubię i myślę, że nie jest nawet w połowie tak głupi, jaki się wydaje i jakim się robi. Jest nawet czasem sympatyczny, ale to już zależy od gości.

Sam program oglądam prawie zawsze, jest śmieszny, często żenujący i refleksyjny. Bądź co bądź prezentuje nam sławy, których kręgi bardzo lubię, jako, że od paru miesięcy regularnie czytam "Fakt Gwiazdy". Co jednak ważne - Kubuś często promuje innych, zaprasza "gwiazdy" które same w sobie typowymi celebrytami nie są i często jest fajna dyskusja.

Sam program lubię jeszcze z jednego małego powodu - występy muzyków na koniec. Często prezentują bardzo wysoki poziom.

Najbardziej "amerykański" talkshow w polskiej TV od czasów "Wywiadu z Wampirem". Bije na głowę Majewskich, Figurskich o żałosnym Koterskim nie wspominając, o!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkąd Kuba przeniósł się do TVN program przeszedł metamorfozę. Nie powiem że dyskusje osiągają szczyty, jednakże teraz trzymają o wiele wyższy poziom. Bardzo podobały mi się odcinki z "Tymkiem", Karolakiem(inne oczywiście też ale nie pamiętam wszystkich), ale według mnie największymi petardami byli T. Kot, oraz M. Kałamaga. Tomek i jego suchary a właściwie ironia Kuby powalała mnie parę razy na kolana, Kałamaga wiadomo

-"Mariusz znasz Joanne Brodzik

-"...Nie znam Barbarę Basen.."

(może coś pokręciłem :tongue: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze ? uważam Wojewódzkiego, lepszego od Majewskiego, bo Majewski w ostatnim czasie daje ciągle nie smaczne żarty, a u Wojewódzkiego da się jeszcze pośmiać, pamiętam jak był u niego Janusz Palikot, to był hardkor, :P albo Kamil Durczok, tam to poznaliśmy historię tak zwanej sytuacji "Up****** stół". :D Ogólnie program dobry do oglądania wieczorami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też osobiście wolę Wojewódzkiego od Majewskiego. Odkąd ten program leci w TVN to rzadko się zdarzało żebym nie obejrzał. Już nie mogę się doczekać kolejnego sezonu, bo jak wiadomo teraz jest przerwa w emisji i puszczają powtórki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie cała konwencja programu Kuby opiera się na happeningu, czyli autor dostosowuje swoje emocje i swoją wrażliwość dla swoich potrzeb, takie ma poczucie humoru i tak eskaluje emocje a to że część ludzi go nienawidzi a część uwielbia to naturalna kolej rzeczy, byłoby dziwne gdyby wszyscy go lubili ;-). Ale Kuba porusza bardzo ważne sprawy związane z odbieraniem Polskości, a że dla niektórych będzie idiotą...No cóż Lepiej pozostać Idiotą ;-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najlepszy tego typu polski program. Podoba mi się to, że wyśmiewa wszystko, a nie tylko na przykład wybraną partię polityczną.

Chyba nigdy nie zapomnę, jak wyskoczył na koniec programu w stroju Borata. Nie mogłem wyrobić ze śmiechu.

Choć trzeba przyznać, że program nie potrafi uszanować żadnych wartości i czasami przegina.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny program, spokojnie może konkurować z zagranicznymi , nie dość że potrafi roześmiać to jeszcze padają tam pytanie strasznie nurtujące, które zwyczaj są tematami tabu w naszym społeczeństwie. Świetny jest odcinek z Titusem tak to nie uśmiałem się po żadnym programie, lecz zarazem dowiedziałem się ciekawych rzeczy xD, co on mówił to naprawdę czasem w pale się nie mieściło, ale trudno taki już jest nasz poczciwy wokalista Acid Drinkers, następnie świetny było odcinek z Neragalem i Peterem, nie żebym jakoś lubił metal, ale denerwuje mnie katolicka społeczność Polska, ale to inny bajka, więc nic nie pisze żeby nie robić offtopu. Podsumowując do naprawdę dobry program, przez wielu krytykowanych nie rozumiem dla czego, krytykować można postawę Wojewódzkiego, ale chyba nie ten program.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program, który bardzo przyjemnie się ogląda. Niemalże oglądając każdy odcinek, śmieje się niemiłosiernie. Wiele osób(głównie starsze pokolenie) uważa, całe to show oraz samego prowadzącego za idiotyczne. Sam spotykałem się z tego typu opiniami: "To jest totalny debil, który szydzi z każdego". Cóż, jakby nie było, całe to "wyszydzanie", o którym wspomniałem jest tym co poniekąd przyciąga przed ekran. Na tym właśnie polega show. A jeśli chodzi o samego Kubę, to podziwiam go właśnie za to, czego Ci wszyscy antyfani nie widzą, bądź też nie chcą widzieć. Za inteligencję i odwagę. Facet nie boi się mówić to co myśli. I za to właśnie cenię cały ten program jak i jego prowadzącego. Amen.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą obejrzałem sobie po dłuższej przerwie kolejny odcinek Kuby z Szturem i Peją jako gośćmi ^^ Mnie program nadal bawi, przy kilku żartach mocno się uśmiałem a duet a następnie trio tworzy taką ciekawą otoczkę, że chciało mi się to oglądać dalej... pomimo bloków reklamowych TVNu ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ostatni przez mnie oglądany odcinek to ten, w którym gościem był Piotr Adamczyk i druga (lub nawet trzecia :tongue: ) żona Michała Wiśniewskiego.. Też był śmieszny, jak zresztą chyba każdy odcinek tego show.. Kuba śmiał się i wymyślał różne historie związane z Piotrem Adamczykiem jako papieżem ^^ A odnośnie reklam - Polsat i TVN to chyba najbardziej komercyjne stacje, stad też widok reklam (niekiedy długachnych) emitowanych w przerwach programu nie dziwi.. :dry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odcinek jak Robert Gajos był u Kuby był dla mnie boski, zresztą ostatni odcinek też bardzo fajny. Końcu nie byle kto był u Kuby jak Tomasz Gollob i Tomasz Karolak. Aktor i fan falubazu oraz zawodnik speedwaya z Gorzowa. :P Ogólnie Kuba coś sobą prezentuje, ta jego szczerość i jego miny mnie dobijają. Ale miny to już szczególnie. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu oglądałem na TVN7 odcinek Wojewódzkiego z Robertem Janowskim. I w tym momencie rodzi się moje pytanie: czy ktoś z was kojarzy ten utwór, który Janowski śpiewał w trakcie rozmowy na temat pogrzebów?

EDIT: Dobra, sam sobie poradziłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co w tym programie mnie wnerwia to osoby zapraszane do programu. Na sam widok Edyty Górniak, Magdy Gessler albo Kamila Bednarka zrobiło mi się niedobrze. Rozumiem, że jest zapotrzebowanie, ale taka chała czasami wychodzi, nic tylko się wstydzić. Warto ten program oglądać dla osób które są interesujące ( okej Edyta, Magda, Kamil pewnie są dla wielu osób interesujące), mądrze/ciekawie/śmiesznie gadają. Na pewno nie zapomnę odcinka z Jackiem Braciakiem. Pełne mistrzostwo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co poradzić? :) Kuba zaprasza czasami takich a czasami innych i w sumie nie wiem od czego to zależy, ale jakoś nie zdarzyło mi się mocno narzekać na gości. Ostatnio rozwalił mnie odcinek - wiem, powtórki - z Tytusem i braćmi Golec; dobry też był z Pazurą. Jeszcze do czasów Polsatu to odwiedził go Peter z Vadera, Nergal... narzekać naprawdę nie mogę ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze były odcinki z Lepperem czy sylwestrowy z Siczką (dla niekumatych- wokalista punkowej kapeli KSU). Program Wojewódzkiego jest ciekawy i intrygujący a zarazem śmieszny. Można się z niego dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy, nie to co z również "tefałenowskiego" Szymona.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądanie jego programu od czasu do czasu jest dla mnie ok jest nawet śmiesznie, ale oglądanie Kuby na dłuższą metę jest nudne. Wojewódzki zachowuje się w każdym odcinku tak samo. Na siłę stara się być kontrowersyjny co mnie jakoś nie przekonuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojewódzki stracił formę. W mojej opinii z sezonu na sezon jest coraz gorszy, coraz bardziej wychodzi na kretyna, a nie osobę kontrowersyjną. Wszystko dla mnie się zmieniło od kiedy opuścił Polsat. Tam rozwinął skrzydła, rozmowy często były na wysokim poziomie i nie sprowadzały się do tematów: sex, kretynizm, jeszcze trochę sexu... Niestety, dla mnie Wojewódzki wypalił się już parę lat temu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, ostatni odcinek KW w którym gościem był Janusz Gajos raczej przeczy twoim ocenom. Zgodzę się że na początku w TVN-ie bardzo, ale to bardzo dominował głownie temat seksu(głównie odcinek z bohaterkami serialu Klub Szalonych Dziewic to pokazał) ale tak jak wspomniałem programy w którym gościem był Janusz Gajos czy Marek Kondrat pokazały że i inne tematy mogą występować+ kilka dorzucanych żartów Kuby podczas rozmowy czy samych gości. Szczególnie rozwaliła mnie końcówka ostatniego odcinka. Dokładnie chodzi o wypowiedż Gajosa o Nergalu. Kto oglądał ten wie :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...