Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krzyhu

Kuba Wojewódzki

Polecane posty

Dzisiaj wreszcie nowy odcinek ;) Rozmowa Kuby z Żewłakowem- mistrzostwo świata na poziomie, z humorem widać, że Michał Żewłakow to osoba inteligentna, która potrafi się zachować, druga część była IMO trochę gorsza bo jakoś nie podobało mi się to napawanie wielkością Rutkowskiego, swoją drogą ciekawe czy teraz już na stałe będzie tak, że 1 gość wychodzi ze studia czy też tylko w tym odcinku tak było a w następnych kontynuowana będzie stara tradycja i goście będą zostawać w studio.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojewódzki robił co mógł żeby rozmowa z Żewłakowem choć trochę się rozlużniła, ale piłkarz nie dawał za wygraną :tongue: Cóż taki ma charakter i lepiej że się tak zachowywał niż specjalnie na siłę się wygłupiał i śmiał.

A z Rutkowskiego to mi w pamięci zostanie jeden dialog.

Kuba: - Masz giwerę w teczce

Rutkowski: - ( z hollywodzki akcentem) A jaa :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bywa śmiesznie, ale gdy dochodzi do rozmowy z inteligentnym gościem, wojewódzki robi z siebie błazna, drze sie, nieudolnie próbuje przekrzyczeć celne, inteligentne riposty gościa-tak jak w przypadku maleńczuka, albo cejrowskiego. w odcinkach z nimi z politowaniem patrzyłem na to co wyprawia kuba. Próbując najechać na cejrowskiego, lub maleńczuka, otrzymywał celną ripostę, na co odpowiadał w najmniej ambitny z możliwych sposób, zagłuszając gościa prostackim humorem. oczywiście, widownia śmiała się z barana ;c

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa odcinki nowego sezonu już za nami i jak na razie poziom jest średni. Kukizowi chyba jako pierwszemu udało się "uciszyć" Wojewódzkiego na dłuższy czas, choć z takim słowo tokiem trudno się dziwić. Pomijając jego poglądy trudno mi się dziwić że nazywają go fanatykiem skoro tak zarzuca zdaniami w ekspresowym tempie o tych okręgach jednomandatowych itp. Warto też odnotować że po raz pierwszy była jakby częściowa zapowiedź w pierwszym odcinku rozmowy z Kukizem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście odcinek z Kukizem się podobał, fakt, że Kuba był zdominowany, ale rozmawiali o ciekawych sprawach a takie rozmowy w tym programie najbardziej lubię. Za tydzień u Kuby mają być Fokus i Rahim- z okazji premiery "Jesteś Bogiem", jestem ciekaw jak wyjdzie ten odcinek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odcinek z Fokusem i Rahimem był jednym z lepszych, jakie ostatnio widziałem. Nie dość, że świetny ruch od strony promocyjnej (dzięki temu poszedłem do kina na 'Jesteś Bogiem'), to po prostu dobry wywiad z chłopakami. Cieszę się, że Kuba nadal puszczany jest na TVNie, bo nie wypalił się w porównaniu do Majewskiego, którego to w końcu raczyli zdjąć z anteny. Niech zostanie w radiu ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda. Strasburger wypadł zupełnie inaczej niż u Majewskiego. Kuba to jednak umie dobrze poprowadzić wywiad... Goście też ostatnio bardzo fajnie dobierani nawet nie względem siebie, ale ogólnie. Nie ma już jakichś anonimów. Partyka, czy też wcześniej wspomniani przeze mnie Rahim i Fokus to goście, którzy gwiazdami nie są, a jednak każdy chciałby coś ciekawego od nich usłyszeć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i Łowcy pokazali siłę, którą zarażają ludzi na swoich występach (mnie też dwukrotnie zarazili w Sopocie i w Krakowie wink_prosty.gif). Było humorystycznie, śmiesznie, ale zarazem na poziomie. A Kuba znów się gubił i czasami nie wiedział co powiedzieć, bo odpowiedzi członków kabaretu były tak błyskotliwe, choć i tak zauważyłem, że był on wyluzowany (bo i nie było żadnego poważnego tematu) i nie tak pospinany jak np. podczas spotkania ze Strasburgerem czy Kukizem, który zdominował go wtedy.

O Węgrowskiej można powiedzieć tyle, że dobrze się stało, iż na antenie była tylko z 5 minut (reklamy dzięki Bogu były jakieś 15 min. tongue_prosty.gif). Stek bzdur, które wypowiadała i robienie z siebie kozła ofiarnego - "O jejciu, bo Pudelek, Plotek, SE i Fakt nie wiadomo czemu się mnie uczepili". No uczepili się, bo jak ktoś sobie robi sztuczne usta i cycki, a potem pokazuje je (piersi) tak, że wylewają się spod sukienki, to jak tabloidy mają tego nie złapać i nie zhejtować?

I na koniec dorzucę, iż cieszę się, że Kuba ją zlinczował na koniec, bo taki los powinien spotykać idiotów i idiotki polskiego show-biznesu.

@down - jeśli na Węgrowską Ci się dobrze patrzyło, to szczerze współczuję... Jej twarz wyglądała jakby ją rój pszczół pokąsał. Cycków nie widziałem :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojewódzki powraca. W relacjach z zapowiedzi ramówki wiosennej TVN-u nie było coś słychać o tym programie, jednak na szczęście wszystko bez zmian. Wtorek o 22.30, goście to Lewandowski oraz niejaka Paulina Krupińska (Miss Polonia)

Liczę że Kuba wypyta Lewego o jego relację z naszą pozostałą dwójką z BVB, oraz czy cieszy się z bardzo "obiektywnych" opinii po meczach w reprze gdy zostaje graczem meczu wybranym przez kibicówtrollface.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurczę, jak przed chwilą spojrzałem, to pousuwali wszystkie odcinki Wojewódzkiego z jutuba, a w ich miejsce tvn powrzucał kilkudziesięcio sekundowe urywki, cholerne prawa autorskie :< szczególnie odcinka z Maleńczukiem szkoda :<

e: ale jest na różnych dziwnych stronach których nikt nie używa, chociaż też nie wszystko

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Na playerze TVNu jest całkiem sporo odcinków Kuby ;)

Co do nowego sezonu to na początek może być ciekawie bo Lewy to może być dobry partner do rozmowy. Dobrze, że wracają już programy/ seriale to można będzie coś w tv obejrzeć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach...Kuba Wojewódzki. Hmm...Jest to zabawny na pewno program, lecz czasami to, co on mówi mnie...może nie obraża, ale w pewnym sensie ANI TROCHĘ nie zgadzam się z jego zdaniem. Mówi śmieszne rzeczy, owszem, do wszystkiego podchodzi z zabawą, ale dla mnie zawsze trzeba trzymać pewny ,,dystans". Niestety nie umiem ująć, z kim był najzabawniejszy odcinek. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Niestety nie umiem ująć, z kim był najzabawniejszy odcinek. wink_prosty.gif

Jeśli nie umiesz ująć to chyba dobrze tak? Wg mnie wszytskie odcinki reprezentują podobny poziom humoru jednak nie oglądałem go ostatnio.

BTW - szkoda że odszedł z Mam Talent, na rzecz X Factor (w Mam Talent miał większe pole do popisu). IMO X Factor jest mniej interesujący od Mam Talent.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja lubiłem/lubię oglądać jego programy od dawna (jeszcze na polsacie w tym pierwszym "szarym studiu". Zawsze jest z czego się pośmiać choć czasem niektóre jego odzywki są "dziwne".

Najlepszy odcinek. Oj było tego całkiem sporo. Ja chyba wybrałbym dwa.

W pierwszym gośćmi byli: Szymon Hołownia i Magda Gessler.

Drugi odcinek był trochę odjechany smile_prosty.gif Gośćmi byli dwaj aktorzy: Henryk Gołębiewski (cegiełka) oraz Krzysztof Kiersznowski. Zapamiętałem ten odcinek, ze względu na zachowanie pana Kiersznowskiego. Był taki spięty nie mógł wydusić z siebie jednego słowa, a aktor z niego bardzo dobry smile_prosty.gif

Dzisiaj do programu przyjdzie Janusz Gajos, zapowiada się niezły odcinek smile_prosty.gif

Janusz Gajos u Kuby

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Kuba Wojewódzki już nie jest tym samym programem co na początku. W jego programach jest już za dużo zachowań gejowskich, których osobiście nie trawię, wszystko sprowadza się do seksu oraz czasami zaprasza gości, którzy raczej nie grzeszą inteligencją np. Natalia Siwiec, Iga Wyrwał, Agnieszka Frygowska czy Iwona Węgrowska.

Jednak są odcinki, które bardzo mi się podobały np. z Janem Nowickim, Mariuszem Max Kolonko, Ibiszem, Norbim i Cezarym Pazurą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@oxsoy - Moim zdaniem tacy goście też muszą być, choćby dla równowagi :P Poza tym show Kuby jest kierowane do wszystkich, a więc pojawiają się goście reprezentujący różne poglądy, zachowania. Raz przyjdzie pozytywista Niecik (:D), a w następnym odcinku taki Kolonko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...