krzyhu

Włatcy móch (2006-)

72 postów w tym temacie
O wiele lepsza jest inna "bajka" - Ziomek, która co prawda też kipi od wulgaryzmów, ale przynajmniej tam żarty trzymają pewien poziom i w świetny sposób nawiązują do codziennego życia wielu Polaków oraz polskich stereotypów o hiphopowcach.

"Ziomek" to kreskówka produkcji francuskiej więc stereotyp polskich hip-hopowców to w istocie stereotyp całego europejskiego hip-hopu.

Co do "Włatców"... ech rzeczywiście odcinki coraz słabsze, pomyśleć że I seria i II seria, no, może jeszcze III to było miazga. Mimo to nadal ich oglądam, a to dlatego, że od czasu do czasu pojawiają się tam jeszcze pojedyncze, jajcarskie sceny w starym dobrym stylu np. rozwaliła mnie ostatnio scena kiedy Anusiak wcielał się w inkwizytora. Ale naprawdę mogliby już skończyć na 100 odcinku bo widać, że im się kończą pomysły. Nawet Czesio to zauważył, a na jego pytanie w jednym epizodzie dlaczego koledzy postąpili jak lamerzy Maślana odpowiedział: "Bo odcinek trudniej byłoby skończyć". Dziękuję za szczerość.

Kędzierski powinien rzucić już Włatców (na dobre!) i zająć się II serią "1000 złych uczynków", który jest o klasę lepszy!

0

Zabijecie mnie, ale pierwszy sezon naprawdę mi się podobał:). Ale potem... Cóż, wiadomo, że zerżnięte od South Parku na całej linii. A wiec Doo Wiidzeeeniaaaa....

0

Nie no pierwsze dwa-trzy sezony były bardzo fajne , potem było gorzej. Czwarty dało się jeszcze oglądać. Od piątego to po prostu tragedia. Obejrzałem większość tych nowych odcinków więc wiem co piszę :tongue: Żarty są tam nie śmieszne , teksty głupie , nawet Czesio mówi jakoś tak inaczej. Włatcy po prostu się skończyli , teraz w szkole bardzo rzadko ktoś wyskakuje z tekstem ''Ona nie ma wacka'' czy innym ''baj-baj maszkaro''. Nikt nie mówi tak jak Czesław itp.

Ja osobiście wolę South Park , ale pierwsze cztery sezony WM da się lubić.

A tak , jeszcze te gadżety z WM. Nadal można kupić jakieś tam piórniki , kubki (dostałem taki kiedyś , oddałem wujkowi :smile: )? Bo jakoś nie wierzę , że skoro większość ludzi uważa , że ten serial się skończył to nadal to kupują. Więc , jak z tym jest?

0

A wiecie jakie jest prawdziwe przesłanie tego filmu ??? Znajdzie jak jest po hebrajsku "władca much".

0

A mnie ten serial mimo humoru niskiego poziomu o ogólnej infantylności bardzo się spodobał i kupiłem sobie kilka sezonów na DVD. Polecam dla chcących się zrelaksować i zlasować czerep. :tongue:

0

A wiec tak

Belzebub, (hebr. ??? ???? Ba?al Zeb?b, Ba?al Z?b?b Ba?al Z?v?v - dosł.: pan much i komarów, popularnie: władca much
w tytule zawarty jest cały podtekst tego serialu :icon_evil:
0

Powiedzmy, że podziwiam twórców włatców móch :) a szczególnie gratuluje tekstów zawartych w odcinkach :) wg mnie Czesław wymiata i wymiatać będzie :) chodz już powoli pomysły na odcinki się kończą

0

Dobrze, ze na ipli można oglądać pierwsze odcinki. Ktoś wie co dalej z nimi? Przestali ich kręcić czy co?

0

Fajnie że coś takiego na wzór South Parku wkroczyło już kilka lat temu na polski rynek, ale jakoś straciłem uwagę WM po kilku odcinkach. Jednak South Park miał w sobie to "coś" przez różne powiązania i obśmiewania różnych rzeczy. A WM to dla mnie tylko Czesio i Higienistka :smile:

0

Niestety, ale oprócz kilku odcinków, to Włatcy Móch to kaszana. Marna polska podróbka świetnego i kultowego South Park. Nie oglądam go regularnie, bo tak jak już wcześniej pisałem, tylko kilka odcinków mi się podobało. A ten film to oprócz jednego momentu też słabizna.

0

Tak jak napisał luki970, średnio udana podróbka South Parku. Jednak od czasu do czasu lubię sobie Włatców(uf?) Móch obejrzeć, gdyż SP oglądam na bieżąco, a jeden odcinek tygodniowo to naprawdę nie dużo, więc jeśli mam ochotę na coś więcej z tego gatunku, oglądam właśnie to. Moją ulubioną postacią jest Maślana ;) sprytny, bogaty, egoista, materialista.. Czego chcieć więcej? ^^

Edytowane przez Bodder
0

Wczesniej oglądałem to dość często, lecz teraz te nowe odcinki jakoś mnie nie bawią.

0

@up - to jeszcze robią ten serial? Myślałem, że już zaprzestano ciągnąć tę głupawą komedię. Z początku mnie bawiła, ale z czasem zacząłem się nudzić przy tym, jak po raz 1563-ci Czesio mówił coś do któregoś z pozostałych bohaterów w charakterystyczny sposób. Ponadto nowsze odcinki były tak banalne i żenujące, że na dobre postanowiłem rozstać się z 'Włatcami'.

0

Tak, ja też to odczułem co odcinek to słabszy,a najnowsze odcinki to już naprawdę dno.

0

Ciekawy polski serial, który mnie śmieszył na początku.

Najśmieszniejszy dla mnie jest Czasio i jego misiu :-)

Z czasem żarty już mnie tak nie śmieszyły- trochę już robili odcinki aby były.

Mimo wszystko- ciekawy pomysł

0

Dwie pierwsze serie nadają się do oglądania. Potem zaczął się staczać. Przecież odcinek "Wykopki" już stał się kultowy. chytry.gif

3

Władcy much zawładnęły większością młodzieży, był tzw "hitem" lecz z czasem odcinki zaczęły być nudniejsze i nie robiły furory. Jednakże ten serial ma w dalszym ciągu swoich fanów.

0

@up

No nie wiem czy w A.D. 2013 ktoś jeszcze to ogląda. Ja to oglądałem jak byłem jeszcze w podstawówce ale odcinki powyżej 50 nie śmieszyły mnie już. Zresztą mimo wieku sam zauważyłem że ogląda to dzieciarnia. Nawet przedszkole.

0

Jeden z najfajniejszych i dość odważnych przynajmniej dla nie seriali animowanych. Nie było odcinka w którym bym się nie śmiał.

0

Ja dodam, że ten serial można obejrzeć w ramach usługi ipla.

0

1000 złych uczynków. Animacja wykonana podobną techniką, co włatcy móch. Chyba za dużo odcinków włatców móch się naoglądałem, bo ten nowy serial, jakoś mi "nie leży".

0

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.