Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krzyhu

Włatcy móch (2006-)

Polecane posty

Oglądałem kawałek odcinka "któregoś tam" i naprawdę nie spodobało mi się. Żart jakiś taki naciągany, nieśmieszny i w ogóle jakby wepchnięty na siłę do czegoś co trudno określić.

Jeżeli mam oglądać coś na podobnym poziomie to zdecydowanie skłaniam się ku produkcją 4fun.tv ("Kapitan Bomba", "Koleś git").

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś oglądałem "Włatców" i nawet mi się podobało. Wiele odcinków było dobrych, ale też sporo gorszych. Obecnie nie oglądam już tego serialu. Najlepszy był wg mnie pierwszy sezon - naprawdę było się z czego pośmiać. Ale im dłużej jest emitowany, tym jego jakość i śmieszność, według mnie, poszły w dół.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serial bardzo mi się podobał do czasu, aż scenariusz przestał pisać Bartek Kędzierski, a zaczęły to robić osoby trzecie. Od tego czasu wszystkie odcinki (z wyjątkiem jednego) są nudne i wcale nie śmieszne. Pierwsze dwie serie dosłownie mnie rozbrajały. O następnych niestety nie mogę tego powiedzieć. Obecnie za lepszą od nowych odcinków "Włatców" uważam serial "1000 złych uczynków" również reżyserii Bartka Kędzierskiego (niestety, serial ten miał b. mało odcinków).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, może akurat trafiłem na te słabe sezony, ale tych kilka odcinków, które obejrzałem na MTV skutecznie odepchnęły mnie od tej polskiej myśli humorystycznej ^^ Może nie był to tak wychwalany pierwszy lub drugi sezon, bo odcinki były zwyczajnie nijakie. Dość drętwe teksty, brak nawet szczątków fabuły - przynajmniej takie miałem wrażenie, że chwilowo jest to o wszystkim i o niczym. Wybaczcie brak patriotyzmu, ale wolę amerykańską myśl w postaci m.in South Parku :=)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem parę odcinków "Włatców Móch" i przyznam, że ta bajka... to po prostu zarąbista jest! Ostatnio nawet dostałem na Gwiazdkę 2 serię na DVD :laugh:

Lubię Czesia i jego paczkę, mój kolega mi to kiedyś pokazywał i zaśmiewałem się do bólu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż... Jakiś rok temu popełniłem największy błąd swojego życia. Obejrzałem JEDEN odcinek i to wystarczyło. Dawno nie widziałem czegoś tak debilnego. Już chyba wole Power Rengers :tongue: A od "Włatców Móch" byle dalej. Jak coś co ma humor najgorszego gatunku i chce jeszcze to podkręcić błędami ortograficznymi które są wszędzie może być tak popularny? Uważam, że są zdecydowanie lepsze i ciekawsze seriale, anime, kreskówki i nie warto tracić na to czasu!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku serial mi sie bardzo podobał,było to cos czego nie mozna było sie wstydzić.pierwsze sezony były bardzo ciekawe oraz zabawne.niestety teraz jak oglądam nowe odcinki to robi mi sie smutno :-( teraz to jest robione szablonem,czyli święto kalendarzowe,dokuczanie zajkowskiemu,wyzwanie Angeli.nuda.

To będzie ostatni raz gdy coś takiego przepuszczam. Może to i nie jednolinijkowiec, ale olewanie interpunkcji boli - Black Shadow

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie naszła ciekawa myśl. "Serial" ten ma tak dużą popularność, że są już w sprzedaży gadżety z logiem "Władców Much" (:P) Ciekawe tylko, że ten serial jest dla dorosłych (kiedyś; teraz 16+), więc - o ile można zrozumieć zawieszki do samochodu z Maślaną - co takiego robią na tym świecie ołówki/mazaki/plecaki/piórniki/gumki/wszystko! z postaciami z tego serialu? Przecież to nie jest "bajka" dla dzieci! Po co dzieciom gadżety z serialu dla dorosłych?! To tak jakby sprzedawać temperówki z logiem Playboy'a, piórniki ze sceną wbijania komuś noża w brzuch, albo tornistry z prawie-nagimi kobietami!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że pierwszy sezon był najlepszy, ale te dzisiejsze to dochodzi pod absurd. Jakieś głupawe teksty w siebie postacie rzucają, ciągle powtarzające się schematy, i dręczenie Zajkowskiego, jest już nudne. Ogólnie ten serial jest przereklamowany i nie wiem jakim cudem, rok temu powstał film pełnometrażowy. ? Miał jeszcze przez jakiś czas trzymać to coś przy życiu. ? Ogólnie marna kopia South parka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooo to ja już w ogóle,nie dość,że wapniak ;) to jeszcze przygłup :P

mam 24 lata (no lada moment)...studiuję...i mam plecak z Czesiem..... :P:P

Nie ubóstwiam tego serialu..ale niektóre odcinki lubię :)

a plecak...to dłuższa historia :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dwoma kolegami powyźej się zgadzam (poza plecakiem :D). Początki były najlepsze, teraz jest przewaźnie nudno i głuipio, ale podobnie jak w "Kiepskich" niektóre nowe odcinki (lub ich kawałki) nadal potrafią bawić.

PS ostatnio pod nakrętką Tymbarka znalazłem napis "Włatcy owocuf" :D To się nazywa popularność :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beep. Nienawidzę tego niby Seria-liku. Beznadziejny humor. Kogo śmieszy "Dzień Dobryyyy" Ręka w Górę! Ja mówię co najwyżej "Do Widzeeniiaaa!" ...

PS: W szkole Czesio i jego teksty są naprawdę popularne a normalne osoby, mają już tego dosyć. Każdy by się wkurzył jak by ktoś do ciebie mówił "Ona nie ma wacka" albo coś w tym stylu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądałem ten serial baaardzo dawno temu (był chyba jeden sezon). Byłem chyba jeszcze w podstawówce. Wtedy podniecało mnie, że serial jest +16. Już teraz "władcuf" nie oglądam bo za bardzo mnie to nie bawi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie ten serial jest przereklamowany i nie wiem jakim cudem, rok temu powstał film pełnometrażowy. ?

Kasa, misiu, kasa :P Poza tym byłem naprawdę zniesmaczony, że duża ilość osób idących "na Czesia" to dzieciaki z V klasy podstawówki, które naprawdę nie wiem jakim cudem dostały bilety.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten sezon się po prostu przejadł powinni zrobić rok lub dwa przerwy aby ludzie znów nabrali ochoty na oglądanie tego kultowego serialu oraz by twórcy przemyśleli fabułę tego serialu (zebrali nowe pomysły) bo ten ostatni sezon nie śmieszy a co najwyżej denerwuje i nudzi. :cool: :cool: :cool::tongue::rolleyes::tongue::rolleyes::tongue::rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nudny, powtarzalny i przede wszystkim mało śmieszny. Tak bym w skrócie opisał ten serial. Średnio w jednym odcinku występuje jeden udany żart. Reszta ma chyba schlebiać gustom ludzi poniżej 16 lat (czyli zdaje się 90% widzów tego serialu) a w dodatku w każdym odcinku są niemal identyczne. W dodatku ten nadmiar wulgaryzmów i umyślnych błędów ortograficznych. To wszystko jest w za dużych ilościach, robione na siłę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle nie rozumiem sukcesu tego serialu. Co w nim takiego? Nudny i opierający się głównie na wulgaryzmach humor, beznadziejny styl graficzny, kiepski dubbing i słaba fabuła, szczególnie w przypadku nowych odcinków. O ile dwie pierwsze serie jeszcze chyłkiem i tyłkiem dają radę, o tyle następne w ogóle mnie nie przyciągają do ekranu. W całej historii tej kreskówki trafił się tylko jeden naprawdę rewelacyjny odcinek - "Gigant" który wypada bosko nawet w porównaniu z Simpsonami i South Parkiem. Ale nie licząc tego odcinka i dwóch pierwszych serii - totalna żenada. Nie polecam. O wiele lepsza jest inna "bajka" - Ziomek, która co prawda też kipi od wulgaryzmów, ale przynajmniej tam żarty trzymają pewien poziom i w świetny sposób nawiązują do codziennego życia wielu Polaków oraz polskich stereotypów o hiphopowcach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O wiele lepsza jest inna "bajka" - Ziomek, która co prawda też kipi od wulgaryzmów, ale przynajmniej tam żarty trzymają pewien poziom i w świetny sposób nawiązują do codziennego życia wielu Polaków oraz polskich stereotypów o hiphopowcach.

"Ziomek" to kreskówka produkcji francuskiej więc stereotyp polskich hip-hopowców to w istocie stereotyp całego europejskiego hip-hopu.

Co do "Włatców"... ech rzeczywiście odcinki coraz słabsze, pomyśleć że I seria i II seria, no, może jeszcze III to było miazga. Mimo to nadal ich oglądam, a to dlatego, że od czasu do czasu pojawiają się tam jeszcze pojedyncze, jajcarskie sceny w starym dobrym stylu np. rozwaliła mnie ostatnio scena kiedy Anusiak wcielał się w inkwizytora. Ale naprawdę mogliby już skończyć na 100 odcinku bo widać, że im się kończą pomysły. Nawet Czesio to zauważył, a na jego pytanie w jednym epizodzie dlaczego koledzy postąpili jak lamerzy Maślana odpowiedział: "Bo odcinek trudniej byłoby skończyć". Dziękuję za szczerość.

Kędzierski powinien rzucić już Włatców (na dobre!) i zająć się II serią "1000 złych uczynków", który jest o klasę lepszy!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...