Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

paw3l

Gears of War, problem z grą w sieci

Recommended Posts

Witam wczoraj kupiłem Gears of Wars, wszystko ładnie chodzi ale gdy chce zagrać w sieci nie znajduję mi żadnego serwera na którym ktoś gra w tą grę (czyżby już nikt w to nie grał w necie ?), założyłem konto na Games for Windows LIVE i jako że jest to usługa nie dostępna dla Polski założyłem konto podając kraj jako USA :)

Jeśli ktoś zna rozwiązanie tego problemu proszę o pomoc :D dzięki z góry

Link to comment
Share on other sites

Faktem jest, że dość mało osób w to gra po sieci. Ale zawsze udawało mi się znaleźć przynajmniej ten jeden serwer. Spróbuj poszukać we wszystkich możliwościach, tj. gra przez live publiczna, prywatna i coś tam jeszcze. W którymś powinieneś znaleźć jakiś serwer.

Nie wiem jak innym podoba się multi w GoWie, ale mi się nie spodobało. W Crysisie jest nawet lepsze (mi osobiście się podoba). Co w GoWie mi się spodobało to tryb cooperative. To akurat jest dość fajnie zrobione. Choć mam problem, że nie mogę sam hostować, to gra z kimś jest o wiele przyjemniejsza.

Link to comment
Share on other sites

Co do meczu po sieci najwięcej meczów jest publicznych. Trzeba pamiętać, że nie ta tam takiego wyboru, jak np. w UT3, czy też Cod 4. Ponadto wyszukiwarka nie pokazuję pełnego serwera, co oznacza, że dana gra pojawi się na lisćie, jeśli będzie graczy w liczbie mniej niż osiem (maksymalna liczba graczy w pojedynku sieciowym).

Link to comment
Share on other sites  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...