Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

paw3l

Gears of War, problem z grą w sieci

Polecane posty

Witam wczoraj kupiłem Gears of Wars, wszystko ładnie chodzi ale gdy chce zagrać w sieci nie znajduję mi żadnego serwera na którym ktoś gra w tą grę (czyżby już nikt w to nie grał w necie ?), założyłem konto na Games for Windows LIVE i jako że jest to usługa nie dostępna dla Polski założyłem konto podając kraj jako USA :)

Jeśli ktoś zna rozwiązanie tego problemu proszę o pomoc :D dzięki z góry

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktem jest, że dość mało osób w to gra po sieci. Ale zawsze udawało mi się znaleźć przynajmniej ten jeden serwer. Spróbuj poszukać we wszystkich możliwościach, tj. gra przez live publiczna, prywatna i coś tam jeszcze. W którymś powinieneś znaleźć jakiś serwer.

Nie wiem jak innym podoba się multi w GoWie, ale mi się nie spodobało. W Crysisie jest nawet lepsze (mi osobiście się podoba). Co w GoWie mi się spodobało to tryb cooperative. To akurat jest dość fajnie zrobione. Choć mam problem, że nie mogę sam hostować, to gra z kimś jest o wiele przyjemniejsza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do meczu po sieci najwięcej meczów jest publicznych. Trzeba pamiętać, że nie ta tam takiego wyboru, jak np. w UT3, czy też Cod 4. Ponadto wyszukiwarka nie pokazuję pełnego serwera, co oznacza, że dana gra pojawi się na lisćie, jeśli będzie graczy w liczbie mniej niż osiem (maksymalna liczba graczy w pojedynku sieciowym).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...