Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krzyhu

Cyfra+

Polecane posty

Wniemanie, pozor!

Pojawiły się w Cyfrze nowe tunery Sagemcom. Podobne do DSI87. Mają czerwone pudełko z tym "szczurem" (maskotką c+). Nie podłączałem jeszcze do testów, ale po wzięciu do ręki powiem jedno - straszna tandeta. Śmierdzi chińskim plastikiem (dosłownie), pilot wygląda jak zabawka. Dramat! Do tego oczywiście dochodzi kwestia parowania karty z boxem. Może inaczej. Box działa tylko z kartą, z modułem splittera już nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pewne pytanie dotyczące HBO GO. Chciałem obejrzeć sobie serial "Camelot". W tym celu wszedłem na stronę HBO GO i gdy chciałem włączyć serial pokazała się opcja logowania. Ok, pomyślałem że się zarejestruję. Tylko że w okienku rejestracji jest opcja "dostawca". Zaznaczyłem Cyfra+ bo taką telewizję posiadam i ukazała się moim oczom kolejna opcja : "Nr rachunku". I tu pojawiła się pewna wątpliwość, a mianowicie : czy nie doliczą mi nic do rachunku za oglądanie tego serialu? Mam Pakiet Optimum + HD , plus opcje : Canal + HD, HBO HD i chyba HD Optimum ale tej ostatniej nie jestem pewien. Czy ktoś jest w stanie odpowiedzieć mi na pytanie czy nie dorzucą mi jakichś ekstra kosztów za używanie HBO GO? Byłbym wdzięczny :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość xparwielki

@up2 - z tego co pamiętam (znajomy mówił mi coś na ten temat), to właśnie Ci coś doliczą. Niestety, nie wiem konkretnie ile.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...