Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wies.niak

Przyjęliśmy nowych ekspertów

Polecane posty

Gofer znowu otrzymał kopertę, ale tym razem była nieco bardziej wypchana, a więc i ranga niestandardowa. ;p

Pomarańczową rangę tym razem otrzymał politan. Zostaje on ekspertem od sieci i programów.

Życzymy owocnego niesienia pomocy potrzebującym.

A Gofer jak zwykle czeka na kolejne koperty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam już jako jeden z żołnierzy armii pomarańczowych ;). Dziękuje za docenienie mojej pracy co przełożyło się na przyjęcie do grupy Ekspertów. Chętnie postaram się pomóc. Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to jest przy nadawaniu rangi eksperta, ale jeśli się przed daniem, nie konsultuje z osobą, to bardzo prawdopodobne by było, że Tzar zmiany kolorku nie zauważy ;]

Nie mniej gratuluję, gdyż chyba tylko on zasługuje na wyróżnienie z dziedziny książek.

Ludzie, piszcie więcej w książkach, proszę! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, to tak jakbyś zarzucał nam że przyklejamy nic nieświadomym ludziom do pleców kartkę z klasycznym 'kick me'. Bycie ekspertem o czymś stanowi, to nie tylko kolorek inny od standardowej forumowej białej czcionki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ułanem bez szabli, ale za to ze smoczym ogniem mianowany zostaje Knight Martius. Na tytuł Weterana Sesji RPG zasłużył sobie długoletnią obecnością, mistrzowaniem, graniem na wielu sesjach i uczestnictwem w kliku projektach. Weteran jak się patrzy :)

Gratuluję, Martiusie i życzę powodzenia na nowej drodze życia :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurde, a tak trąbiłem, że chcę odejść od tego działu. :P (Ale co ja na to poradzę, że jedna sesja za bardzo mnie kusi...) Zresztą przecież nikt nie wymaga ode mnie udziału na kilkunastu sesjach... W każdym razie dziękuję za wszystkie dotychczasowe i ew. następne gratulacje, coś to dla mnie znaczy. :)

Czekam na postać demona do TFFS ^^

Nie bez powodu mówiłem to tylko Tobie, ale dobra. ;) W każdym razie karta się robi i mam nadzieję, że się zrobi. ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było mnie niby tylko dwa tygodnie, a tutaj tak pięknie się zaczerwieniło i... zapomarańczowiło...? Cóż gratulacje dla KM, ekspertów nigdy za wielu, byle tylko znali się na swoim fachu, czego na razie żadnemu z nich nie można odmówić. Jeszcze raz gratulacje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...