Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wies.niak

Przyjęliśmy nowych ekspertów

Polecane posty

Przedstawiam Wam osobę, której przedstawiać nie trzeba. Wybraliście go na pierwszego Forumowicza Miesiąca.

Przed Wami Trymus, który od dziś jest ekspertem z działu "Poglądy", a jego specjalność to historia, filozofia i religie.

Bierzcie i korzystajcie z niego wszyscy :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje mi tylko pogratulować dla nowego eksperta :happy: Niech mu ta ranga dobrze służy i sprawi jeszcze większą aktywność w Poglądach :smile:

A, bym zapomniał... dziękuję za tą kopertę. Niesamowicie gruba była ;)

W porównaniu do tej co mi wręczyłeś to jednak chudo wypada :tongue: .-m(s)

Ja chciałem tylko wspomnieć, że dzięki hojności Blacka i Trymusa mój superlaser w bazie księżycowej jest na ukończeniu. Jakiego miasta nie lubicie, żebym mógł wykonać strzał testowy? - P_

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie martwcie się. Z chwilą gdy zostanie mi wreszcie przyznany dożywotni tytuł Wielkiego Kolektora Świętopietrza FA- wasze wszelkie problemy finansowe staną się mglistą przeszłością. :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedstawiam Wam osobę, której przedstawiać nie trzeba. Wybraliście go na pierwszego Forumowicza Miesiąca.

Przed Wami Trymus, który od dziś jest ekspertem z działu "Poglądy", a jego specjalność to historia, filozofia i religie.

Bierzcie i korzystajcie z niego wszyscy :-)

Ja mam tylko jedno pytanie: dlaczego dopiero teraz? Ktoś z wiedzą Trymusa zasługiwał na takie wyróżnienie od dawna. Gratulacje!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wolę kopertę w której jest czek na okaziciela lub potwierdzenie przelewu. Kto by w dzisiejszych czasach bawił się w przekazywanie kasy. Zresztą Trymus akurat wykazał się inteligencją i po prostu przekazał mi do dyspozycji swoją kartę kredytową. Szybko, wygodnie, prosto =)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy na pokładzie! Argh! Idź - pomarańczko - idź i pomagaj

w imię Różowego Jednorożca.

Niech mi ktoś tylko powie, co ja mam z tymi kopertami robić? Codziennie po czterdzieści listów wysyłam i końca nie widać ._. Z kasą nie lepiej, sfinansowalem ugodę Intel-AMD, sfinansowalem prace nad iPadem, nad procesorami X6, wykupiłem fabrykę sreberek... A kasy ciągle za dużo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sfinansowalem prace nad iPadem,

Tzn. dałeś im taśmę, żeby mogli skleić 4 iPhone'y? ;)

Gratulacje, tylko strasznie ta poczta opieszała i leniwa. Do mnie jeszcze żadna koperta nie doszła :(.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Gofer, Gofer...Ja pamiętam, że jesteś Mi jeszcze winny ileś tam :P Oddasz wszystko co zostało i po sprawie :P A już nie wspominam, że wpłaciłem na twoje konto tyle ile trzeba, a moda u Mnie dalej nie widać...A chciałem polecić Cię kolegą...:P

& oczywiście gratuluję nowym ekspertom. Tylko nie spamujcie :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...