Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Jnon

Ripowanie filmów DVD do formatu RMVB

Recommended Posts

Witam!

Chciałbym z góry uprzedzić, iż spędziłem jakieś 3 godziny na poszukiwaniu rozwiązania mojego problemu w internecie jednak bezskutecznie.

Sprawa wygląda tak: mój ojciec jest kolekcjonerem filmów, ma ich zdrowo ponad 2000, oczywiście wszystkie oryginalne na DVD. Ja jestem w trakcie wyprowadzki do innego miasta i zależy mi na tym, aby 'parę' filmów wziąć ze sobą, jednak nie będę rozbijał kolekcji. Dlatego też chciałbym je mieć na swoim laptopie w formacie RMVB żeby zajmowały jak najmniej miejsca na HDD.

I tu moja prośba do Was. Jest ktoś w stanie opisać mi w przystępny sposób krok po kroku jak z filmu na DVD zrobić film w RMVB na moim dysku. Chciałbym, aby w tym poradniku było również uwzględnione to iż oryginalne filmy mają najczęściej parę ścieżek dźwiękowych (ang, pol, niem, itd.). Rzecz jasna, chciałbym, aby gotowy film miał oczywiście polską ścieżkę dźwiękowa, i aby był pozbawiony napisów.

Gwoli ścisłości podam przykład: Mam film Helikopter w Ogniu, na płycie DVD. Są na nim do wyboru 3 ścieżki dźwiękowe (2 angielskie i 1 polska), oraz polskie podpisy. Chcę, aby znalazł się ten film u mnie na dysku, bez żadnych reklam, munusów itp (sam film) w języku polskim i bez napisów w formacie RMVB. Co mam zrobić?

Obiecuję, że odwdzięcze się za pomoc ;)

Link to comment
Share on other sites  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...