Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Programy telewizyjne

Polecane posty

Też bardzo rzadko zdarza mi się telewizję oglądać, jeśli już, to "Wiadomości" przy kolacji albo jak jest mecz jakiś - a że ostatnio głównie mecze polskiej kadry leciały, to i niezbyt uważnie i bez większego entuzjazmu oglądałem :) Z programów rozrywkowych etc. nic mnie nie interesuje, na seriale czy filmy nie mam ochoty...

Krótko: telewizor u mnie służy głównie do podłączenia doń konsoli do gier.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż. Ja też telewizor oglądam od święta, nie mówiąc już o włączaniu go :geek: . W ogólnodostępnych kanałach leci teraz po prostu bardzo mało wartych oglądania programów. A te lepsze są poupychane w takich godzinach, że lepiej nie mówić.

Dla przykładu: filmy Akiro Kurosawy puszczane w publicznej telewizji około godz. 3 nad ranem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co z takim programem jak comedy central ? mase wspanialych seriali ;p mogliby tez puszczac filmy :P

na discovery i innych tego typu podobnych tez jest zawsze cos do obejrzenia ;p

ale zgadzam sie ze na wiekszosci kanalow nic nie ma;p

a filmy na polsacie... przepraszam ;p reklamy na polsacie przerywane filmem heh

no i mtv, randki z mamusiami i w ogole hehehehehehhee tu oczywiscie zart ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, gdybym miał kanały tematyczne, to pewnie bym jakieś oglądał, szczególnie, gdybym za nie płacił :) Jakieś filmy dokumentalne, programy popularnonaukowe typu "Pogromcy mitów", ostatnio Cyfra + dodała kanał dotyczący spraw kryminalnych - seryjni mordercy, śledztwa itd. Na to mógłbym zerkać, gdybym miał te programy na telewizorze gdzieś w pobliżu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i mtv, randki z mamusiami i w ogole

MTV w ciągu kilku ostatnich lat strasznie się zepsuło... Tak bardzo że aż odechciało mi się tworzyć temat o tym kanale... Kiedyś lecieli jackassi, wild boyz itp., duuużo fajnych kreskówek, STRUTTER (to było genialne!) i nie było programów typu "zakochaj się w biseksualnych zdzirach" czy "mój tatuś nie pozwala mi się umówić z tobą!". Strasznie się to zepsuło... teraz praktycznie jedyne co jeszcze oglądam na MTV to włatcy móch...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straciłem wiarę w publiczną telewizję po masowym wysypie płytkich, tandetnych show z "gwiazdami" w roli głównej... Teraz staram się oglądać stare, dobre kreskówki na Boomerangu, Top Gear na BBC Knowledge oraz jakieś programy "edukacyjne" na Discovery czy innym National Geographic. No i żeby być jako tako na bieżąco, ogladam tvn24.

Jeśli już mam oglądać sport, to niech to będzie Sumo albo Snooker, ewentualnie Dart...

Decline'u MTV nawet nie będę komentował... po prostu brak mi słów ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz staram się oglądać stare, dobre kreskówki na Boomerangu

Taaa. 5242 odcinek Scooby-doo z identycznym plotem co 10000 pozostałych, 783 odcinek Jetsonów albo Flinstonów, Tom i Jerry powtórzony raz enty, albo Danger Mouse. IMO jedyne dobre punkty w ramówce Boomu to Looney Tunes, Wacky Races (i Dick Dastardly) oraz Owca w Wielkim Mieście (Ranting Swede FTW). A mimo to IMO ten kanał jest aktualnie najlepszym kreskówkowcem :)

Top Gear na BBC Knowledge

Got a point there mate, ale to są powtórki powtórek. Tak samo zresztą jak 99% ramówki Discovery - jeśli ktoś ma kablówkę/satelitę dłużej niż 2-3 miesiące to widział chyba wszystko co leci na wszystkich Discovery. Jeszcze jakoś in plus prezentuje się Historia...

Straciłem wiarę w publiczną telewizję po masowym wysypie płytkich, tandetnych show z "gwiazdami" w roli głównej...

Można znaleźć więcej fajnych rzeczy niż na różnych tvnach czy polsatach, tyle że w mało fajnych godzinach. Mimo to, TVP Kultura, filmy przyrodnicze (w tym Boso Przez Świat oraz ten niedzielny blok Dwójki), Makłowicz, Teleekspres, okazyjne stare dobre filmy i seriale (polskie oraz serialowy Zorro - żeby jeszcze chcieli go znów puścić...) - już jest więcej ciekawych rzeczy niż gdzie indziej.

MTV w ciągu kilku ostatnich lat strasznie się zepsuło...

I Prawo Rankina: każdy kanał muzyczny stacza się w tempie wykładniczym poczynając od daty pierwszej emisji jakiegokolwiek programu nie-muzycznego (przyznaję się - kiedyś oglądałem sporo Kartonów, chociaż już mi przeszło).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,STRUTTER (to było genialne!)

Dokładnie, Strutter to był świetny program, tak się zastanawiam dlaczego tak szybko zdjęli go z anteny.

Teraz na MTV nie ma już (no może nie licząc South Park) żadnego dobrego programu.

A nie no sorry, powrócili do starych dobrych czasów i zaczęli znowu puszczać Rodzinkę Ozzbournów, no ale tak po za tym to bieda. :dry:

A jeśli chodzi o inne programy to polecam Discovery (Science, World i zwykłe), czasem są tam na prawdę ciekawe programy, osobiście uwielbiam Time Warp i Beara Gryllsa w Ultimate Survival. No i jeszcze spoko jest nawet Dirty Jobs.

A no i te o broniach, np. Weaponology, Historia Oręża itp. :]

Teraz staram się oglądać stare, dobre kreskówki na Boomerangu

Heh, no jak jestem u dziadka to też sobie to oglądam, bo tam lecą wszystkie najlepsze stare kreskówki. (np Szalony Wyścig, Złap Gołębia, Johnny Bravo, Tom & Jerry, Top Cats i wiele innych) :D

Edytowano przez Dessot34
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno żartobliwe pytanie: ile będzie edycji TzG?

A teraz serio - TV się stacza i to w takim tempie, że jak się zatrzyma to się już nie złoży do kupy...

Jak do dobrze, że mam Ciebie! - rzekł Alexkaktus do DVD.

Powiem szczerze - nie pamiętam kiedy oglądałem coś w TV! W soboty (jak miałem czas) to obejrzałem sobie Allegrę, ale jak zaczęli puszczać stare jak świat odcinki - odpuściłem.

Prawda jest taka - już wkrótce, gdy zmądrzeją ludzie (nie wiem czy dożyję) to TV albo zacznie nadawać jakieś NORMALNE programy, albo ludzie będą korzystać z telewizora jako "urządzenia do oglądania filmów", bo wszyscy sobie odpuszczą abonament i będą woleli film obejrzeć, bez reklam, bez jakichś latadeł na ekranach i w wyższej rozdzielczości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i mtv, randki z mamusiami i w ogole

MTV w ciągu kilku ostatnich lat strasznie się zepsuło... Tak bardzo że aż odechciało mi się tworzyć temat o tym kanale... Kiedyś lecieli jackassi, wild boyz itp., duuużo fajnych kreskówek, STRUTTER (to było genialne!) i nie było programów typu "zakochaj się w biseksualnych zdzirach" czy "mój tatuś nie pozwala mi się umówić z tobą!". Strasznie się to zepsuło... teraz praktycznie jedyne co jeszcze oglądam na MTV to włatcy móch...

O, tak. Strutter był jednym z lepszych programów na mtv, obok South Parku, Przerysowanych i Happy Tree Friends.

A od dłuższego czasu oglądam sobie Scrubs na Comedy Central, niektore momenty biją House'a na głowę, scenarzyści są po prostu genialni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc ja mam TV na kartę może słyszeliście i szczerze nie ma co do oglądania. Podstawowe programy? HAHA TVN i Polsat reklamy i reklamy. Ogólnie to TVP1 i 2 i TVN no i Polsat to tv Pisowska to nie ma co się dziwić. Ale przepraszam po raz 2 czy któryś tam All Bundy o tak! Na discovery jedynie coś się poogląda jak dadzą jakąś premierę, bo i tak powtórek dużo, więc za bardzo nie ma co oglądać, więc tv nie oglądam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z programami telewizyjnymi jest taka sprawa, że kiedyś oglądałem ich całkiem sporo, szczególnie miałem chrapkę na "Reality TV", który to kanał potem zmienili na "Zone Reality" zasypując ramówkę ciągłymi odcinkami "Zdrady" oraz coś o medycynie. Wcześniej to były programy akcji... szczególnie jarały mnie materiały od policji czyli wszelakiej maści pościgi w USA ;D Potem rzuciło mi się na kreskówki - a może to było jednocześnie? - żeby po paru latach stwierdzić, że programy informacyjne to jest to. A po katastrofie smoleńskiej stwierdziłem, że zagraniczne jak CNN i BBC to dopiero jest dobry wybór ;] O wszelakich show w naszej polskiej tv nawet nie wspomina, bo szkoda klawiszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stare czasy nie wrócą :dry: , kiedy to komp mnie nie kręcił, miałem pegazusa, to się oglądało kreskówki i anime po szkole zawsze.

Uwielbiałem wszystko co leciało (wyjątek Wojowniczekk z krainy marzeń, czemu ? no bo jakoś mi nie przypadło do gustu ale i tak to oglądałem)

A teraz nic prawie ciekawego nie ma, no może jest coś ale i tak znów będą powtórki

Ale nie pogardzę Brainniaciem, Pogrocami mitów, czy Człowieka co przetrwa wszystko i tego drugiego byłego komandosa SASu

Anime w TV coś unikam bo jest jak lekarstwo :P, a kreskówki no coż mam swój wiek i nie wypada ale co tam, spodobała mi się seria Totalenej Porażki na CN.

Edytowano przez Pablo1989
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

up

Dokładnie - jeszcze jakieś 7-8 lat temu, bodajże na TV4 oglądałem regularnie Dragon Ball.. Ach to były czasy - obiad o stałej godzinie, a następnie zasiadanie przed telewizorem, aby obejrzeć nowy odcinek ^^ A teraz - mam kompka - i TV mnie już tak nie rusza.. No czasami pooglądam jakiś serial czy wiadomości, ale to bardzo rzadko :down: A z tych seriali, które od czasu do czasu oglądam to seriale komediowe - Świat wg Kiepskich czy Rodzina zastępcza...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tego drugiego byłego komandosa SASu

Masz na myśli naszego Beara? ;)

Co do kreskówek, to niby tez mam swoje lata, może nie tak wiele ich, by już była to przesada, lecz sporo. A co? Oglądam kreskówki. Najczęściej, gdy coś mnie boli i ochoty nie mam, żeby się z miejsca ruszać, lub jestem zwyczajnie chora. Wtedy ten napad jest największy. Nie wstydzę się tego, że bajki lubię, bo w końcu są takie osoby, którym z wszesnych lat pozostało kilka zwyczajów. Disney XD (przedtem Jetix, a jeszcze wcześniej Fox Kids, o ile dobrze pamiętam), Nickeoledion ze swoimi mini kreskówkami, Zig Zap nie, chyba że po 21, kiedy to przeinacza się w Hypera, ale to inna sprawa, bo Hyper o grach... Choć anime też puszczają! ;)

Ogólnie co do programów, to może i sama u siebie w pokoju mam ponad trzydzieści, ale szczerze mówiąc, to przyznać się muszę, że napawam się tą ilością, choć oglądam trzy, góra cztery. Po prostu świadomość mi wystarcza. Ograniczam się do kreskówkowych Disney XD, Nickeoledionu czy Zig Zapu, ukochanego Discovery, czasem National Geographic i Explorer, Comedy Central czy czasem stacja muzyczna, czyli Viva, choć to drugie rzadko. Cenię go za muzykę, lecz nienawidzę za reklamy. I puszczeni kretyńskich, polskich klipów. Ale to inna sprawa.

I właściwie tyle ode mnie, jeśli chodzi o programy i stacje telewizyjne ;)

Edytowano przez WhitePrincess
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...