Jump to content
Lord Nargogh

Regulamin działu

Recommended Posts

ZAGADNIENIA OGÓLNE

1. Regulamin Forum Actionum ma charakter nadrzędny - KLIK

2. Do rozmów niezwiązanych z żadnymi tytułami, bardziej rozbudowanych porównań, polecania pozycji czy dyskutowania różnych koncepcji służy temat ogólny - KLIK!

TWORZENIE TEMATÓW

3. W tytule tematu należy podać tytuł programu. Jeśli program był znany za granicą pod inną nazwą niż w Polsce, to w nawiasie można ją podać.

4. W jednym temacie rozmawiamy tylko o jednym programie. Jeśli program miał kilka serii/sezonów, to o wszystkich rozmawiamy tylko w jednym temacie.

5. W treści posta otwierającego należy samodzielnie pokrótce opisać dany program. Tematy z jednolinijkowym postem otwierającym będą zasilały "Kosz". Zakładając temat po prostu zbierz jak najwięcej informacji o tej produkcji i podziel się nimi z resztą forumowiczów. Jeśli tylko chcesz, to zamieść także obrazek z logiem programu, prowadzącym itp.

POSTOWANIE

6. Starajmy się napisać coś więcej. Każdemu po obejrzeniu jakiegokolwiek programu nasuwa się na pewno dużo więcej myśli, niż te marne 1-2 linijki tekstu. Dlatego krótkie, nic nie wnoszące do tematu posty będą usuwane, a ich autorzy w przypadkach recydywy odpowiednio karani.

LEGALNOŚĆ I PIRACTWO

7. Przyznanie się do ściągania pirackich programów telewizyjnych z internetu, chwalenie się kupowaniem na bazarze, proszenie o link, zamieszczanie linków będzie karane natychmiastowym ostrzeżeniem. Oczywiście wszelkie próby ułatwienia tego procederu innym (linki, instrukcje piracenia programów, streamy) też będą stosownie karane.

Jak zakładać temat?

przykład prawidłowo założonego tematu

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...