Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kuki294

Porada o kompie

Polecane posty

Gigabyte MA770T-UD3P /AMD 770/ - 290

GoodRam 2x2GB 1333MHz CL9 - 260

AMD Athlon 64 X2 240 /2.8GHz, 2x1MB, 65W, BOX, AM3/ - 215

Sapphire Radeon HD4730 512MB DDR5 /128bit/ HDMI DVI - 320

Asus seria TA-8xx - 115

Fortron FSP400-60GLN 400W 80 Plus - 159

Samsung 500GB 7200rpm 16MB cache SATA-II F3 - 195

Samsung SH-S223B SATA - 95

Calosc 1649 z esc.pl

Jesli uda ci sie wyskrobac wiecej kasy to mozesz zmienic procesor na AMD Phenom II X3 720 2.8GHz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Frashoot

Jest gdzieś taka akcja "STOP gotowcom z allegro". Jak znajdę linka to zapodam.

Gotowce z allegro to tylko z pozoru "potwory". Często są to słabe zasilacze, obudowy, które mają (lub w ogóle nie mają) zbyt mało miejsca na wiatraki itp. Dlatego lepiej nie szukaj gotowych kompów z allegro. Części najlepiej też tam nie szukaj. Lepiej w sklepach. Tam ci od razu wszystko złożą do kupy.

EDIT/ Znalazłem! http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=59623

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i dosyć często przepłacić nie tylko komputronik składa kompy esc,agito i jest jeszcze trochę sklepów ,które za free składają a nie jak w komputroniku za dopłata 50 zł

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakoś tak jest nie powiem teraz dokładnie bo nie mam czasu szukania ale jeśli coś się zrąbało i wymieniają na nowe urządzenie to automatycznie dostajesz nową gwarancję(sork ,że nie po polsku ) agito ,esc tez mają dobre serwisy chociaż czasem się im przekręt zdarzy a to nawet w komputroniku jest spotykane

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shaker, poszukaj w tematach na forum sprzętowym. Zdaje się, że całkiem niedawno jeden z forumowiczów składał zestaw w Komputroniku i po porównaniu z cenami tych samych podzespołów na esc.pl wyszła spora różnica w cenie na korzyść esc.pl.

Gwarancja to gwarancja i wadliwą część wymienić muszą, niezależnie od sklepu.

A skoro nie widać różnicy, to po co przepłacać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopłata 50 zł za złożenie (naprawdę coś takie istnieje?!), a często na całym zestawie składanym w komputroniku dopłacamy 100-200zł. Odebrać zamówienie można w sklepie nie płacąc za przesyłkę (przynajmniej ja tak robiłem z mniejszymi towarami, nie wiem jak z zestawami), w innych sklepach musisz troszkę dopłacić. W przypadku awarii sprzętu wygrywa serwis komputronika-mają dużo sklepów w całej Polsce. Jeśli mam dopłacam mniej niż 100zł, to wolę to zrobić i później mieć spokój z serwisem-20 minut i towar zwrócony. Wybór należy do kupującego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...