Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NoNamemaN

Family Guy (1999-)

Polecane posty

Z tego co widzę, to Family Guy ciągle jest w produkcji ? Ostatnio znalazłem urywek odcinka gdzie Peter.

Grał na Xboxie360 w CoD MW2 i tak lamił grę, że nastąpił koniec odcinka !

Czy ktoś w takim razie się orientuje, ile dotąd serii powstało ?

http://www.youtube.com/watch?v=xQNGEHpo8h0

Dobra scena, nie ma co. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dotąd powstało 9 serii, będzie także 10 seria, pierwszy odcinek będzie miał premierę 25 września br. Do tego jeszcze można doliczyć inną kreskówkę "The Cleveland Show", która przedstawia losy rodziny Cleveland, którzy wyprowadzają się z miasta i zaczynają inne życie. Często pojawiali się w Family Guy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się. Nowe odcinki nie śmieszą już tak bardzo, choć nie można powiedzieć, że wcale nie są zabawne :P. Mam nadzieję, że serial wróci kiedyś na dawny poziom. No i miło by było, gdyby Cleveland powrócił, ale to się raczej nie stanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z 2 sezonu to jak dla mnie to 3 - Da Boom (milejnijna pluskwa i jej następstwa) i 17 - He's too sexy for his fat (epidemia otyłości vs skutki liposukcji). Jestem w połowie 4 sezonu, ale jak dla mnie to serial miażdży system. Absurd goni absurd. Totalne połamanie mózgu. Czegoś takiego mi brakowało. Thanks Seth.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie ten humor zupełnie nie przejawia. O ile Simpsonów, Futuramę bardzo lubię o tyle FG w ogóle. Żarty są dla mnie kiepskie, sporo jest IMO nawiązań do wszelakiego plotkarstwa i kultury Hamerykańskiej. Dziękuję, postoję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny serial. Uwielbiam jego humor i wszystkich bohaterów (Petera zwłaszcza serduszka2.gif). Po tym jak bardzo spodobał mi się Family Guy, spróbowałam oglądać Simpsonów, ale to już nie było to samo. Rodzinka w FG jest bardziej rąbnięta od żółtych. I za to ich kocham. Inna sprawa była z Futuramą, także mi się spodobała, ale Family Guy i tak jest lepszy.

Oby tak dalej!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Humor może nie jest wyszukany, ale potrafi bawić. Parodię postaci, aktorów i filmów są na każdym kroku, a rodzinka jest pozywtywnie walnięta. Co do animacji nie można się czepiać. Do obejrzenia jest 12 sezonów, a Fox Polska puszcza FG od chyba września 2011 roku. Ten serial i Futurama to najbardziej, hmm, "plotkarskie, pikantne, śmieszne i niewyszukane" seriale animowane +16.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...