Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Spilner

Plany na przyszłość

Recommended Posts

Być zdrowym do końca życia.

Masz całkowitą rację, najpierw trzeba być zdrowym by móc później coś zaplanować.

U mnie jak i chyba u większości zdrowie wychodzi na pierwszy plan, jak to będzie to później wszystko się zrobi pomalutku.

Póki co napisać pracę magisterską - niestety, jestem na pierwszym roku magisterki, do końca czerwca muszę oddać pierwszy rozdział a nie zrobiłam nic, totalnie nic. Plus mnóstwo innych prac zaliczeniowych. A z bardziej dalekosiężnych planów - wyjść za mąć (kandydat już się znalazł) i wychować przynajmniej dwójkę dzieci.

Plan na przyszłość? Mega prosty - zwiedzić cały świat i zrealizować całą, cholerną listę marzeń, której jeszcze nie skończyłem, tak swoją drogą.

A takim najbardziej hardkorowym z nich wszystkich i najcięższym do zrealizowana będzie skok w wingsuit. Chyba.

A dopiero jak zwiedzę cały świat lub choć jego większą część, to się ustatkuję. Przynajmniej częściowo.

Do tego osiągnąć blogowy sukces, a mimo, że już działam, to jest to "ultramaraton", który nie każdy potrafi wytrzymać.

A kiedyś chciałem iść na studia...

Robienie planów jest bez sensu, bo często biorą w łeb, ale oczywiście każdy jakieś ma. Ja część już zrealizowałem: licencjat z kulturoznawstwa i magister z politologii, teraz mam w planach jakieś podyplomówki, na pewno moje marzenie od czasów liceum czyli religioznawstwo. Poza tym? Marzy mi się normalna praca z normalną umową i normalną wypłatą. I domek na przedmieściach.;)

@Iselor Popieram stary, że czejsujesz marzenia, ale ja osobiście bałbym się aplikować na religioznawstwo, co również było kiedyś moim, hmm, powiedzmy, marzeniem. W tym roku musiałem zmienić filologię angielską na ekonomię, bo, cholera, nie chcę być w przyszłości bezrobotny, a jednak taka ekonomia, bądź co bądź, daje szereg możliwości, szczególnie w porównaniu do mojego ex kierunku, czyli anglistyki właśnie. Już układam sobie plany na przyszłość, czyli sieć sklepów, albo hoteli, własny apartament w SkyTowerze, Aston Martin, piękna kobieta u boku, kubańskie cygaro w ustach, garnitur od Armaniego...

Oj, oj, nie zrozumiałeś;) ja tego religioznawstwa nie chcę studiować żeby mieć pracę xD Bo wiem że po nim nie maxD To taka moja "zachciewajka", studia dla siebie, dla przyjemności i satysfakcji ich skończenia:) Ot, dla własnej przyjemności i satysfakcji chcę mieć dyplom religioznawcy, tylko po to:)

@up Hah, I get this now :D. W sumie spoczko opcja. Może po ekonomii sobie coś podyplomowego pod tym kątem ogarnę. Zobaczy się (agnostyk na takich studiach...tak wiem jak to brzmi XD). W każdym razie, życzę Ci powodzenia, bo widać zainteresowania mamy podobne :D.

Też jestem agnostyk, choć silnie sympatyzuję zarówno z ruchem neopogańskim (głównie hellenizmem) i systemami z dalekiego wschodu. Monoteizmów nie lubię. Myślę jednak że agnostykowi na takich studiach najłatwiej się odnaleźć bo ma racjonalny, chłodny stosunek zarówno do teizmu jak i ateizmu:)

Hah, ja z kolei nie sympatyzuję z żadną religią. Wydaje mi się, że różnica między wyznawcą, a religioznawcą, jest mniej więcej taka jak lekarzem, a pacjentem...Cóż, od zawsze zastanawiało mnie, co skłoniło człowieka do stworzenia czegoś, w teorii, inteligentniejszego niż on sam.

I przez tą rozmowę, cholera, coraz bardziej skłaniam się w stronę kolejnego kierunku...Niedobrze, bo muszę się skupić na ekonomii! :D

Ze sie tak z ciekawosci zapytam, za te dwie dekady to ile bedziesz miec wtedy lat? Banki bez rozwoju osobistego kredytobiorcy kredyty tez daja. Ba, bez niego tez mozna miec pienaidze, wiec jedno z drugim tak srednio jest powiazane.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

• Create New...