Jump to content
Sign in to follow this  
Arthanis

Rozwiązany: Sins of the Solar Empire: Problem z rejestracją

Recommended Posts

Zainstalowałem grę, pobrałem ze strony CD-Action kod rejestracyjny, przeprowadziłem rejestrację na stronie gry... i nie otrzymałem maila aktywacyjnego. Próba ponownego wysłania maila (resend) nic nie dała. Próba ponownej rejestracji okazała się niemożliwa z przyczyny już raz wpisanego maila/loginu/seriala. Z góry dzięki za pomoc.

Grę się rejestruje poprzez Impulse. Jednak teraz klucze z CDA zostały zablokowane, wiec tak czy siak się nie uda.

Zainstalowałem grę, pobrałem ze strony CD-Action kod rejestracyjny, przeprowadziłem rejestrację na stronie gry... i nie otrzymałem maila aktywacyjnego. Próba ponownego wysłania maila (resend) nic nie dała. Próba ponownej rejestracji okazała się niemożliwa z przyczyny już raz wpisanego maila/loginu/seriala. Z góry dzięki za pomoc.

mam to samo. Na niektore skrzynki nie przychodza maile od impulse. Wyslalem im maila z prosba o aktywacje reczna, zobaczymy czy odpisza.

W celu uzyskania klucza do gry, proszę pisać PW do użytkownika o nazwie "seriale". Oczywiście po polsku. :)

zarejestrowałem sie, dostałem emaila i linkiem aktywacujnym i gdy klikam w ten to jakiś błąd wyskakuje... tak oto wygląda...

"500 - Internal server error.

There is a problem with the resource you are looking for, and it cannot be displayed."

Mam poważny problem. Otrzymałem klucz. Przeprowadziłem rejestracje na stronie gry. Dostałem potwierdzenie, że wszystko zostało wykonane poprawnie i mam swoje konto, ale e-mail aktywujący nie dotarł na moją skrzynkę (już sprawdzałem opcje resend, ale nie działa) :sad: . Wyeliminowałem wszystkie inne opcje tak więc problem jest z domeną tlen.pl. Mam pytanie czy jedyną opcją teraz jest pisanie do Stardocka o możliwość zmiany adresu skrzynki? Czy jest jeszcze jakieś inne wyjście? :confused:

Niektóre skrzynki tak mają.. z tego co wiem gmail robi najmniej problemów (ale mogę się mylić).. mi wysyłali na wp.pl i maila dostałem po 15 minutach. Także jeśli w ciągu kilku godzin nie dostaniesz maila to wtedy dopiero proponuję interweniować =)

W celu uzyskania klucza do gry, proszę pisać PW do użytkownika o nazwie "seriale". Oczywiście po polsku. :)

Sorry Ghost, ale co znaczy twoja wiadmość? Nie za bardzo rozumiem co to jest to PW.

No tak, zapomniałem dodać że czekam już ponad 24h... Więc jest problem.

Problem rozwiązany. Sprawa nieaktualna.

Edited by Jorengen

Może byś tak z łaski swojej opowiedział wszystkim jak rozwiązałeś ów trapiący także moją osobę problem. Dostałeś w końcu tego maila czy musiałeś interweniować za pomocą tematy na forum ?

Z wypiekami oczekuję na twoją odpowiedź !

Edited by sodziak

Może byś tak z łaski swojej opowiedział wszystkim jak rozwiązałeś ów trapiący także moją osobę problem. Dostałeś w końcu tego maila czy musiałeś interweniować za pomocą tematy na forum ?

Z wypiekami oczekuję na twoją odpowiedź !

On się nagle w cudowny sposób zmaterializował, po prawie 2 dniach czekania, w spamie. Możesz ewentualnie skorzystać i spróbować użyć opcji ponownego wysłania linka aktywującego, ale jak dla mnie to i tak z tym jest totalny chaos. Tak więc proponuje uzbroić się w cierpliwość i ciężkie boltery (wsparcie artylerii też się przyda). Powodzenia!!!

Potwierdzam, zdobycie tego maila aktywacyjnego jest dosyć upierdliwe. U mnie zadziałał dopiero któryś z kolei resend (a i to dopiero po kilku godzinach).

Jak długo czeka się na odpowiedź? Wysłałem PW 2 dni temu i do tej pory nic nie dostałem :confused: .

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...